IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th December 2009, 23:18
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
всеизвестно е, че ако искаш да си интелигентна трябва не да си боядисаш косата черна
опс
ти кво, боядиса ли я =)))))))
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th December 2009, 23:45
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
по принцип вицовете за блондинки са много забавни

ма по принцип аз не мисля, че има неква зависимост м/у косата и умността =)) всеизвестно е, че ако искаш да си интелигентна трябва не да си боядисаш косата черна, а просто да си сложиш очилца =)
Че няма зависимост е ясно,в това число отнасям и очилцата
мии, аз имам познати, които си слагат очила като символ на просперитет, така че опита говори друго както се казва =)))))
Е ся,кат немат друго да слагат очила...кой квото има
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th January 2010, 14:46
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Нищо не казвате да косата! Само си чешем езиците тука! Аз съм на зор, бе, хора!
Само на мен ли ми потъмнява касата след изрусяването след 10-тина дни...? Пожълтява, „покестенява“, ужас!
Думата „декапаж“ говори ли ви нещо, или само „тука“ където съм я има?
Отговори с цитат
  #104  
Стар 13th January 2010, 14:53
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

На мен ми се получаваше подобен ефект в случаите в които ми обезцветяваха кичурите,а после ги матираха/за да не жълтее/.Когато обаче тоя мат се отмиеше след няколко измивания,жълтият оттенък ЛЪСВАШЕ
Сега след изсветляване на кичурите НЕ давам да ме матират при измиването,за да мога да видя реалния резултат от обезцветяването и да не гадая какъв ли нюанс ще се получи........евентуално........
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th January 2010, 17:04
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Ей това матиране как става в домашни условия, не мога да разбера, кой ли не съм питала!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th January 2010, 17:15
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Много лесно!Купуваш си подходящия нюанс и следваш инструкциите на опаковката/тубата,флакона или в какъвто там вид е цапалото/ Като при маските и балсамите е-нанасяш на всякъде,стоиш определеното време и отмиваш.
Това ти го обяснява човек,който с такъв матиращ препарат си докара светло синя коса между другото Уж беше цветът silver,ама.........баш синя си бях Добре,че многото и разнообразни цветове по косата ми никога не са ме притеснявали........
Отговори с цитат
  #107  
Стар 13th January 2010, 18:16
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Синьо става , ако не го разтъркаш хубаво по косата , а остане препарата като намазан . От опит .
Отговори с цитат
  #108  
Стар 13th January 2010, 21:54
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Много лесно!Купуваш си подходящия нюанс и следваш инструкциите на опаковката/тубата,флакона или в какъвто там вид е цапалото/ Като при маските и балсамите е-нанасяш на всякъде,стоиш определеното време и отмиваш.
Това ти го обяснява човек,който с такъв матиращ препарат си докара светло синя коса между другото Уж беше цветът silver,ама.........баш синя си бях Добре,че многото и разнообразни цветове по косата ми никога не са ме притеснявали........
Ох, много хубаво звучи! Ама чакай малко, значи се боядисвам, както обикновено - (последния път взех една препоръчана тук, във форума, на Рилкен), и после слагам матиращото НЕЩО! :P
Ами това НЕЩО на щанда за бои ли го търся или...
Абе не съм толкова проста, ама в Гърция съм, бе,хора, ако беше в Бг - лесно, ама тука как се обясняват такива неща?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 13th January 2010, 22:32
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Абе не съм толкова проста, ама в Гърция съм, бе,хора, ако беше в Бг - лесно, ама тука как се обясняват такива неща?
И това е лесно!На международният език,за да е по-ясно-С РЪЦЕ И КРАКА
Питаш ли ме кво ми беше в турция като исках да си купя яйца,а?Кудкудяках и махах с въображаеми криле и се напъвах,белким му светне какво искам,а оня се тупна по челото,скочи щастлив,извика АНАДЪН,хукна на някъде и ми донесе..........кокошка/или пиле беше,абе все тая/.........Айде върви му обяснявай,че не е това!Успях все пак де/доста търпелива съм/,ама се наложи да се правя,че мътя и да му показвам после форма на яйце,казвайки му отчаяно,че БЕН БУ ИСТИОРУМ/превод:аз искам това/...........абе ИЗЛАГАЦИЯ ти казвам........та мисълта ми беше,че при теб е лесно поне мат ефект и на английски си е така..........
Отговори с цитат
  #110  
Стар 13th January 2010, 23:20
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Хи-хи! Паднах от смях!
Като поискам матираща боя - ми дават от рафта някасва боя, тука му викат „сандре“, и с това се приключва матиращия ефект! И пак нищо- как да си изсветлиш корените с 9.01 или 10?
От една фризьорка си бях взела един син, ама мастилен шампоан, който обаче прави бяла пяна, и не виждам да ми влияе на цвета! Това ще да имаш предвид, а?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Русакосаааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:47.