IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th September 2007, 23:14
bebeto_love bebeto_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

моита коса също я изрусявах доста време но полека лека стана ползвам на palete A10 или 219 светло пепеляво русо то е с специална формула да убие жълтия или ранжев отенък много съм доволна трудно е но се посига с постоянност както всичко
__________________
Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни,нито докоснати..Те се усещат в сърцето..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th September 2007, 12:48
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

И аз ги използвах тези, но ефекта беше отвратителен. Напълно ми унищожиха косата, все едно съм слагала блондор. Трябваше да я отрежа.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th September 2007, 12:53
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от u'r'my'bitch!
най-доброто което можеш да направиш е да намериш в града си салон в който работят с продуктите на пол мичъл. боите им за изрусяване са наистинаа много добри! преди се боядисвах с bes и цвета ми ставаше някакво такова ръждиво-кестеняво,обаче от както съм с пол мичъл съм мн светло руса а по принцип косата ми е черна. ако искаш сама да видиш пиши на лс да ти пратя снмки.
дано не е прозвучало прекалено като реклама...просто наистина съм мн доволна от тези бои.
другото много добро нещо е шампоана color care inter actives revlon professional. матира косата страхотно
успех
и аз сам много доволна от тях
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st September 2007, 07:46
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! Аз ползвам Rilken и съм изключително доволна. Никоя друга марка не може да постигне светло рус до бял цвят на силен пигмент. Но напоследък има някакъв проблем с вносителите и например за Бургас и Варна дистрибуцията е спряна...лошо. Иначе за София знам, че също се намира трудно, но миналата година когато пак бяха спрели вноса имаше в Кр.поляна на пазарчето в една парфюмерия.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st October 2007, 21:39
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

С продукти на Пол Митчъл работят в салона на Душкин, на Витошка. Ас също съм с руса / изрусена коса. Да, матиращия балсам е ефективен. По съвет на фризьор аз слагам към него и маска, стоя около 1 час и отмивам. За да подсиля ефекта си купих и матиращ шампоан на Лореал, Блонд шайн. Не си струва - не го купувай. Най- добре- на Престиж, евтин е, но върши работа.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th October 2007, 10:18
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

какво не сам ползвала,какви ли не скъпи бои от които не сам доволна,май най-добро според мен си остава блондора най обикновен.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th July 2008, 01:32
love_f love_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Мен лично моята фризьорка ме изрусява с блондор Супра мисля, че се казваше. И става страхотно. Чак до бяло. Много хубав цвят се получава и не изгаря косата много, защото е качествен блондор. Разбира се има процент на изгаряне, не може без него, но не е много голям. С достатъчни грижи косата пак може да бъде в брилятнен вид. Поне доколкото е възможно за руса коса. Като се има напредвид, че това е много капризен цвят.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th July 2008, 08:25
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

извинявай интересува ме от колко време се изрусяваш със супра
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th July 2008, 21:17
love_f love_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Ами от съвсем скоро. Някъде от преди два месеца, защото тогава реших да се изруся. Но мога да гарантирам за блондора. От личен опит споделям качествата му. Наистина е хубав. Пък и съм чувала и други отзиви за него и винаги са били положителни.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th July 2008, 08:15
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

миличка не искам да те разочаровам ама си руса от скоро и е нормално косата да е още хубава след време ще видиш как заприличва на метла ,краищата се късат и се растягат според мен направила си основата със супра сега слагай вече боя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Русакосаааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.