IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd March 2009, 23:26
Аватара на reniris
reniris reniris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 15
По подразбиране

:P
__________________
Мама на две принцеси!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 7th March 2009, 04:41
Аватара на bass girl
bass girl bass girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Привет на русите!Моята фризьорка също ме боядисва само с безамонячна боя и така щади косата.Освен това я мия с шампоана на Лакме за руса коса и съм много доволна.Той не позволява на косата след боядисването да придобива жълтеникав отенък.Била съм и бяло руса, и сивкаво руса, и пшенично руса и благодарение на шампоана косата ми си остава със същия цвят до следващото боядисване.Но редовно си правя "бабешките" маски за коса и косата ми си е жива, с блясък.Но... Винаги има едно но.Отзад на тила все има един участък който не става същия цвят.Може би един,два тона по-тъмен.
kukli4ka , моля те сподели някои от тези маски, какво слагаш?
Аз се изрусих преди около 3 месеца и беше (още е) най-големия ад, който съм виждала на главата си. По време на изрусяването косата ми се скъса и остана в канала, докато отмиваха обезцветителя, а след това толкова нескупосано ме боядисаха, че почти си бях на редове с различни нюанси на жълто и оранжево. След тези процедури косицата ми си е направо умряла без признаци на живот.


Ако някой може да даде съвет за наистина силна маска - приемам всякакви предложения
Отговори с цитат
  #73  
Стар 8th March 2009, 03:02
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bass girl
Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Привет на русите!Моята фризьорка също ме боядисва само с безамонячна боя и така щади косата.Освен това я мия с шампоана на Лакме за руса коса и съм много доволна.Той не позволява на косата след боядисването да придобива жълтеникав отенък.Била съм и бяло руса, и сивкаво руса, и пшенично руса и благодарение на шампоана косата ми си остава със същия цвят до следващото боядисване.Но редовно си правя "бабешките" маски за коса и косата ми си е жива, с блясък.Но... Винаги има едно но.Отзад на тила все има един участък който не става същия цвят.Може би един,два тона по-тъмен.
kukli4ka , моля те сподели някои от тези маски, какво слагаш?
Аз се изрусих преди около 3 месеца и беше (още е) най-големия ад, който съм виждала на главата си. По време на изрусяването косата ми се скъса и остана в канала, докато отмиваха обезцветителя, а след това толкова нескупосано ме боядисаха, че почти си бях на редове с различни нюанси на жълто и оранжево. След тези процедури косицата ми си е направо умряла без признаци на живот.


Ако някой може да даде съвет за наистина силна маска - приемам всякакви предложения
При теб явно положението няма да се оправи докато не израсте косатаИ защо си в разли4но нюанси?Не те ли боядисаха след изрусяването??Самото изрусяване не дава цвета а боята след това!
Вземи си серума за коса на Лореал Елвив -заглажда косъма и не ли4и когато е изгорена.

http://www.echemist.co.uk/Product.as...ProductId=1359

http://www.echemist.co.uk/Product.as...ProductId=1363
Отговори с цитат
  #74  
Стар 8th March 2009, 15:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Вземи си серума за коса на Лореал Елвив -заглажда косъма и не ли4и когато е изгорена.

http://www.echemist.co.uk/Product.as...ProductId=1359

http://www.echemist.co.uk/Product.as...ProductId=1363
И двата продукта са много добри !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #75  
Стар 8th March 2009, 18:04
Аватара на bass girl
bass girl bass girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 49
По подразбиране

Благодаря, ще пробвам, пък да видим какво ще стане

Боядисаха ме разбира се, но явно иначе професионалната ми фризьорка не си даде много зор да ме слуша докато и обяснявах коя част от косата ми е и коя не е боядисвана. По средата на естествения цвят ми сложи обезцветителя и от там нататък беше логично, че останалото няма да се изруси толкова много само с боята. Пълен ужас!! . Най-големият шок беше наистина да видя,че косата ми остана в канала, не го очаквах от салон, в който работят с висококачествени продукти и професионалисти...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 8th March 2009, 20:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bass girl
Благодаря, ще пробвам, пък да видим какво ще стане

Боядисаха ме разбира се, но явно иначе професионалната ми фризьорка не си даде много зор да ме слуша докато и обяснявах коя част от косата ми е и коя не е боядисвана. По средата на естествения цвят ми сложи обезцветителя и от там нататък беше логично, че останалото няма да се изруси толкова много само с боята. Пълен ужас!! . Най-големият шок беше наистина да видя,че косата ми остана в канала, не го очаквах от салон, в който работят с висококачествени продукти и професионалисти...
Ами явно толкова са професионалистипотърси си друг фризьор но на първо време из4акай да ти израсте косата и пострижи изгорялото.Салагй от серума само по краищата на косата и то по малко за да не ти се омазнява!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th March 2009, 00:36
Аватара на bass girl
bass girl bass girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 49
По подразбиране

на всички. А за фризьорите, за сега сама ще съм си! Не ща да виждам никой в близост до косата ми, било то с боя или ножица!!!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 13th March 2009, 23:54
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

препоръчайте ми боя от масовите/не професионални ,разбира се и номер на боята (само без Палете,че не я уважавам изобщо)
Отговори с цитат
  #79  
Стар 14th March 2009, 11:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от godaiva
препоръчайте ми боя от масовите/не професионални ,разбира се и номер на боята (само без Палете,че не я уважавам изобщо)
На Garnier русите цветове са много хубави. А за номера - зависи какъв рус цвят искаш. 10 е много, много светлорус. 101 е много, много светло пепеляво рус.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 14th March 2009, 12:35
godaiva godaiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Нова Загора-Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

А отзиви за Велатон?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Русакосаааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.