IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 21st July 2010, 16:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

на мен лично са ми забранявали дерматолози да ям ядки,мазно,пържено и тн...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #132  
Стар 21st July 2010, 16:28
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
на мен лично са ми забранявали дерматолози да ям ядки,мазно,пържено и тн...
Ами аз толкова се ограничавам, че то не остана вече с какво да се храня особено когато съм навън.Връстниците ми "нагъват" мазни банички, хамбургери, пици, коли, а аз "ръфам" ябълка ! Вече ми писна от всички тея проблеми с кожата, все едно някой ме наказва за нещо ;(
Отговори с цитат
  #133  
Стар 21st July 2010, 16:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
на мен лично са ми забранявали дерматолози да ям ядки,мазно,пържено и тн...
Ами аз толкова се ограничавам, че то не остана вече с какво да се храня особено когато съм навън.Връстниците ми "нагъват" мазни банички, хамбургери, пици, коли, а аз "ръфам" ябълка ! Вече ми писна от всички тея проблеми с кожата, все едно някой ме наказва за нещо ;(
Аз спрях да се органичавам,от как взимам добавките.Просто те изчистват организма без да се мъчи с лишениеМразя диети и никога не съм била фен на същите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #134  
Стар 21st July 2010, 16:35
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
на мен лично са ми забранявали дерматолози да ям ядки,мазно,пържено и тн...
Ами аз толкова се ограничавам, че то не остана вече с какво да се храня особено когато съм навън.Връстниците ми "нагъват" мазни банички, хамбургери, пици, коли, а аз "ръфам" ябълка ! Вече ми писна от всички тея проблеми с кожата, все едно някой ме наказва за нещо ;(
Аз спрях да се органичавам,от как взимам добавките.Просто те изчистват организма без да се мъчи с лишениеМразя диети и никога не съм била фен на същите
Ами не знам какво да правя, семейството ми няма възможност да дава такива луди пари.А и в момента преминавам през пубертета и всичко е заради хормоните.Мислите ли че билките биха ми помогнали ?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 21st July 2010, 16:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ама защо си толкова сигурен,че са толкова парите.Аз пия много видове.По-добре се консултирай първо като идеш в офиса им.
Можеш да се ограничиш само с няколко продукта,ти не гледай мен.Аз съм била в болница за сърце,бял дроб,операции,.Ти,ако само акнето ти е проблем не виждам защо се притесняваш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #136  
Стар 21st July 2010, 16:51
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ама защо си толкова сигурен,че са толкова парите.Аз пия много видове.По-добре се консултирай първо като идеш в офиса им.
Можеш да се ограничиш само с няколко продукта,ти не гледай мен.Аз съм била в болница за сърце,бял дроб,операции,.Ти,ако само акнето ти е проблем не виждам защо се притесняваш
Ами да това всъщност дори като цяло в живота ми е единственият проблем А и по принцип съм си здрав, много рядко боледувам от настинка, не съм имал никакви сериозни проблеми.За парите съдя само по гела, който видях някъде в нета с цена 129.18 лв - това за мен е много.Все пак ще поговоря с родителите си да видя те какво мислят по въпроса.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 21st July 2010, 17:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Гелът милениум е най-новия им продукт.Няма друг такъв.Мазала съм си всякакви рани,белези,петна-УНИКАТ.С моето зверско акне кожата ми като на решето,а гелът ми върна надеждите.Никакви козметични пилинги и други глупости за стотици левове.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #138  
Стар 24th July 2010, 08:11
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Dreamercho, гелът милениум, за който говорите не е показан за лечение на акне. Наистина, има съставка с противовъзпалително действие и това е Aloe barabadensis, но при сериозен възпалителен процес едва ли ще помогне много. Иначе гелът е добър за освежаване на кожата, тъй като стимилира микроциркулацията.
Ако искате нещо с противовъзпалителен ефект на основата на алое опитаите с Aloe Propolis Creme - този крем съдържа алое и прополис - и струва 38 лв, а не 130. Сигурна съм, че в аптеката можете да намерите и други кремови с алое на много по-ниска цена.
И знайте, че само с външна намеса няма как да решите проблем, който идва от вътре.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 24th July 2010, 16:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

гелът милениум има широко приложение,това че ти Дория си прочела общи неща е друг въпрос.
изобщо не е описано подробно приложението му,ползваме не само аз,ами баща ми също за раните по вените си,за лице.Аз също го ползвам за акнето и петната.Гелът забързва процеса на възстановяване,ако си мисли някой,че ще си излекува акнето само с козметика се лъже

От гелът изчезват дори бенки Проложим за лице и цяло тяло.
Ползвах го също за раните си в носа и белега след ринопластика.Докторът ми се почуди колко бързо се оправих.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #140  
Стар 24th July 2010, 16:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
Сигурна съм, че в аптеката можете да намерите и други кремови с алое на много по-ниска цена.
Да,ще намерят всякакви химически боклуци на ниски и високи цени
Никой друг гел не е прозведен по тази най-нова технология и да добавя,че тази цена от 10 лв не е реална,гелът Милениум е много по-скъп във Франция.Просто 10 лв е продажната клиентска цена по вътрешните мрежи.Благодарение на хора,които разширяват бизнеса на Vision
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.