IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2015, 17:32
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране уголемяване на устни с Revanesse lips при Д-р Димитър Александров

Здравейте! Ако някой си е правил уголемяване на устни при Д-р Димитър Александров или Revanesse lips, моля да сподели с какви впечатления ?
Или да посочи филъри от които е доволен! До сега не съм си слагала филъри и правя проучване, моля за мнения за лекари и отзиви за продукти?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th February 2015, 19:11
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Здравейте,

И аз се интересувам от отзиви от работата на д-р Димитър Александров. Проучвам въпроса за поставяне на ХК Revanesse Ultra в назолабиалните бръчки. Някой да има опит с този филър?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th July 2015, 10:39
mimi_rs mimi_rs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, записвам се да следя тази тема.
Д-р Димитър Александров е стоматолог, но клиниката в която работи предлага и естетически процедури. В момента има чудесни цени както за ботокс така и за Хиалуронова к-на на Revanesse Ultra (Canada) 1 ml | Цена: – 500 300 лв.
Аз лично бих искала да направя скули (1 ml) | Цена: – 500 300 лв., но не успях да намеря никъде мнение и/или коментар за работата на д-р Александров. Моля, ако някоя от Вас вече е била при този лекар да сподели мнение за работа му... Благодаря

Последно редактирано от mimi_rs : 6th July 2015 на 10:42
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяваненаустниRevanesselipsприДимитърАлександров
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.