IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th October 2010, 19:38
chicksy chicksy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 19
По подразбиране

ами не знам дали точно Доволна,но ми харесва защото е нещо различно.Не се получи това което очаквах,не исках горната ми да става по-голяма (както се получи) и и го казах на лекарката,но явно тя не си свърши работата както трябва , да не говорим че в средата на горната ми сложи най-много и за това сега ми изглежда малко стърчащакато .В долната сложи съвсем малко и пак асиметрично- от ляво имам повече.Не е фрапантно но като се загледаш си личи и това ме дразни.

Определено се зарибих и след 5-6 месеца ще си сложа отново,но нямам идея при кой!

В Есте клиник ме привлякоха промоциите,които правят всеки месец,може да пробвам друга дерматоложка там,някой ако има лични наблюдения ще се радвам да ми помогне!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th October 2010, 19:50
chicksy chicksy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 19
По подразбиране

http://img88.imageshack.us/i/dsc09971v.jpg/
ето за това говоря
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th October 2010, 20:59
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз съм много доволна от Мирчевска. Тя работи в Медика-Естетика и в Есте.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th October 2010, 08:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chicksy
Нещо което ще ми остане за цял живот в тялото не бих си сложила.За това се спрях на този метод,разгледах този форум,не видях почти никакви негативни мнения за филърите.
Аз се доверих на д-р Денкова от Есте клиник, защото имаше няколко позитивни отзиви за нея,но съжалявам сега..
Дори не знам към кого да се обърна за да ми ги оправи
Една ампула ли сложи Предполагам че да ,нали не очкваш с филър да ти се подуят така сякаш си си сложила силикон..Другото многа важно нещо ,което трябва да се знае е че устата става хубава с натрупване.От първия път няма как да искаш прекрасна уста.Въпреки че според мен докторката си е свършила добре работата..Работата на докторката няма общо с това ,който и да ти е сложил филъра ще изглежда пак по същия начин...
Мирчевска ,аз също съм доволна от нея
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th October 2010, 08:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chicksy
Нещо което ще ми остане за цял живот в тялото не бих си сложила.За това се спрях на този метод,разгледах този форум,не видях почти никакви негативни мнения за филърите.
Аз се доверих на д-р Денкова от Есте клиник, защото имаше няколко позитивни отзиви за нея,но съжалявам сега..
Дори не знам към кого да се обърна за да ми ги оправи
Една ампула ли сложи Предполагам че да ,нали не очкваш с филър да ти се подуят така сякаш си си сложила силикон..Другото многа важно нещо ,което трябва да се знае е че устата става хубава с натрупване.От първия път няма как да искаш прекрасна уста.Въпреки че според мен докторката си е свършила добре работата..Работата на докторката няма общо с това ,който и да ти е сложил филъра ще изглежда пак по същия начин...
Мирчевска ,аз също съм доволна от нея
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th October 2010, 08:38
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chicksy
мерси за мнението! мисля че малко кривички са станали,може би не уцелих добър специалист, незнам и аз дали си ги харесвам съвсем,май не очаквах точно това,но при всички случаи е по-добре от преди мисля..
следващия път ако се усмеля да си сложа пак ще е при друга дерматоложка.

Забравих да те попитам защо сложи точно този филър..Има много по добри и по дълготрайни филъри..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th October 2010, 15:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А на Juvederm кое му е лошото? Аз съм пробвала Juvederm 4 , 3, Restylane Lipp... и не виждам разлика.
Teosyal Kiss по траен ли е?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th October 2010, 19:03
chicksy chicksy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от chicksy
мерси за мнението! мисля че малко кривички са станали,може би не уцелих добър специалист, незнам и аз дали си ги харесвам съвсем,май не очаквах точно това,но при всички случаи е по-добре от преди мисля..
следващия път ако се усмеля да си сложа пак ще е при друга дерматоложка.

Забравих да те попитам защо сложи точно този филър..Има много по добри и по дълготрайни филъри..

аз исках Juvederm ,но тя ме убеди че sudrgiderm бил същия, 1 и същ бил производителя,на една ценя бяха,според нея било по-добре с него и ми го сложи...
А само да уточня че не съм се стремяла към голяма промяна,исках СЪВСЕМ МАЛКО обем в горната,просто симетрията не е добре. От някои изгледи изглежда криво, и приятелят ми е на същото мнение,не си въобразявам сама
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th October 2010, 02:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Знам,че не си въобразяваш,то се вижда с просто око.Веднъж станала асиметрия трудно се коригира/според мен,защото съм с крива уста повече от година вече/.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th October 2010, 22:43
chicksy chicksy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Знам,че не си въобразяваш,то се вижда с просто око.Веднъж станала асиметрия трудно се коригира/според мен,защото съм с крива уста повече от година вече/.
Добре, не те ли дразни? мен направо ме влудява!

Според мен един кадърен лекар би бил способен да оправи асиметрията
При мен лявата ми половина на горната устна беше по-голяма от другата,а след като ходих на ретуш ( някъде 3 дни след манипулацията)уж да ми я оправи,а ми направиха дясната по-голяма ,пълна трагедия!! В следствие на нескопосаните опити на "докторката" горната ми стана прекалено голяма и стър4и леко над долната,за това съм супер нещастна и се замислям сериозно да си сложа още и в доланта,да се нормализират малко нещата,със сигурност НЕ при д-р Денкова оба4е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Направихсиустниsurgidermискаммнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.