IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 16th May 2009, 16:48
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Има много пияни пешеходци
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th May 2009, 16:52
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз па се чудя що пешеходците вървят нахално
Ей тва беше точният въпрос.Аз специално попадам на големи нахалитети - тръгват да си пресичат най-спокойно без да има пешеходна пътека и си вървят бавничко,все едно някой им е длъжен.
Айде то да е някво тигърче не ми е нервно , ама някви нагли кифли,ми иде да ги мачкам .
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th May 2009, 18:12
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Хехе, извинявайте, ама пешеходецът има предимство навсякъде. Ако ще да пресича на магистралата. Като си карах изпита, даяджията ми наби спирачки на път, около който дори нямаше тротоар, за да пресече един човечец през поляната.

И ако искате обяснение - хората имат право да ходят по тая пуста земя И никой не може да ги спре. Пътищата пречат, а не пешеходците. Не виждам как 1 път ще ме спре да ходя по земята, на която съм се родил, това са си просто разсъждения, нямащи нищо общо със закона естествено

Но пешеходецът винаги е с предимство и винаги е прав. Вървели бавно - ти изминаваш 10 метра за 1 секунда, а те за 15, кой ще стигне по-бързо? За мен е нагло да наречеш пешеходец нагъл ебаси Да не говорим, че има 2 пешеходни пътеки на възлови места в София, които се спазват, тъй като просто потокът от хора е огромен, останалите не съществуват, така че наглостта си е изцяло от страна на шофьорите.

Т-Е-Д-И, има много пияни пешеходци, има и много пияни шофьори, но не съм чул пешеходците да търпят наказания, че ходят пияни
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th May 2009, 18:33
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Т-Е-Д-И, има много пияни пешеходци, има и много пияни шофьори, но не съм чул пешеходците да търпят наказания, че ходят пияни
Така е така е
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th May 2009, 18:34
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Хехе, извинявайте, ама
Ама моля ви се,за нищо свикнала съм винаги да сте контра.И след като пешеходецът винаги е прав се чудя защо изобщо са ги измислили тия пешеходни пътеки ,баси зебри ще ми рисуват по пътищата.И защо изобщо трябва да се оглеждаме като пресичаме- яко напред,винаги сме с право.

Аз пак да ти обясня как ги разбирам нещата - пък ти естествено недей да бъдеш съгласен Винаги спирам на пеш. пътека,щото карам автоматик и съм царица
На мен също ми се е случвало да пресичам пеша, където ''не съм с предимство'' ,но винаги го правя претичквайки,съобразявайк се с шофьорите ,а не офлянквайки се и най- нагло все едно някой ми е длъжен да ми гледа манекенската походка .Не знам, може би аз съм много добра в ролята си на пешеходка :P .
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th May 2009, 18:52
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Мен пък ми е направило впечатление как бабите и дядовците се мяткат пред колите и трамваите като камикадзета. Хич не му пука, всички са му длъжни на пенсионера.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th May 2009, 19:00
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не знам, NESCAFE, притичването едва ли е най-добрият избор ; )

Значиии, доколкото помня Заставаш на края на тротоара, обръщаш към улицата, вдигаш ръка нагоре и напред и чакаш услужливите български шофьори да спрат По-скоро да набият спирачки. Т'ва естествено е във времето на мечтите.

А как трябва да е, така, както е в Германия - дори не си вдигат хората ръцете, но колите не набиват спирачки. Защо не набиват спирачки - защото карат с ограничението и е нужно просто да намалят и да спрат, а не да набиват спирачки.

Правилото го пише в закона за движение по пътищата и важи за места БЕЗ пешеходна пътека, така че сама решавай дали пешеходците нямат предимство по закон

Сега, дали притичват, скачат, мятат се, търкалят се по улицата, при всеки си е индивидуален методът на пресичане

За походката - аз пък много се радвам, когато 1-2-3 мацки решат да пресичат пътя с манекенска походка, тогава всички загорели типове спират и аз мога да пресека заедно с мацките, щото мен никой не ми спира, трябва да чакам някоя жена шофьор да ми направи път
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th May 2009, 19:10
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Мен пък ми е направило впечатление как бабите и дядовците се мяткат пред колите и трамваите като камикадзета. Хич не му пука, всички са му длъжни на пенсионера.
Нещо против пенсионерите ли имаш?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th May 2009, 19:15
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Абе чочко, не знам ти живял ли си в Германия, ама аз съм.
Освен на зелен светофар и на обозначеното за пресичане място -няма кой да ти спре.Върви да пробваш да се хвърлиш в потока от коли и им изкрещи их бин прав,кво ме зяпате .
Точно там се опитах да пресека така както тук сме свикнали,оглеждайки се и пребягвайки,въпреки че нямаше движение,ако щеш ми вярвай,но едни полис мен ме сгащиха отсреща и ми казаха това да не се повтаря.
Така че точно в Дойчланд се пресича само, където е обозначено.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th May 2009, 19:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ее явно градовете са много различни, докато при нас навсякъде е така Чочко е кучето ми, ще му предам.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защомъжетесъсскъпитеколикаратмногонахално
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:59.