IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 16th May 2009, 20:35
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
А тая работа със спирането на колите като стъпиш на платното съм я виждала само в Либия и Косово
Ами това означава, че сме по-назад и от Косово.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 16th May 2009, 20:38
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
На 2-3 пъти на пешеходната пътека пред работата щяха да ме бутнат.Накрая една кифла блъсна едно детенце там
Мен ме е блъскала кола на пешеходната пътека пред Ректората. Майка ми я заболя повче от мен. Шофьора избяга, изобщо не се спря.

Яворе, прав си, но аз с моята непартийна душа не се бях сетила.

Уважение към пенсионерите имам, но не мога да кажа на бялото черно и да си затворя очите. Не са всичките с алцхаймер, старческа дименция и т.н., та да не различават цветовете на светофара или пък да не преценяват, че трамвая дето идва срещу тях е на 2 метра, не на 20.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 16th May 2009, 20:39
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Абееее, това като си пешеходец да не си фанал Господ за ...... шлифера. Баси, всички са участници в движението - пешеходци, коли, мотори, камиони, трамваи и така нататък. Логиката на нормалното движение по пътищата е да се спазват правилата на движение и всеки да се съобразява къде му е мястото. Не може за пресичаш, където си искаш, освен на обозначените за целта места. И защо ли? Ами защото тези места - пешеходни пътеки, светофари, подлези и надлези са направени, за да може да да се премине през потока от движение безопасно. И защото много инциденти са предизвикани именно от малоумни пешеходци, които пресичат където им падне, ама като стане белята ... ходи се оправдавай.
И това пенсионерите също, търчи да не опущи трамвая, а ти се меткаш на спирачките и захапваш волана, щото изобщо не те вижда. А червения сигнал никой за нищо го няма. Ама повече се дразня като видя майки с колички с бебета или с малки деца да пресичат така - пълни идиотки!
Всеки трябва да си знае мястото, иначе оправия нанайси!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th May 2009, 21:57
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Пипи, то не е само на 5-те, това е от грешното предричане на светофара На Сердика минавам всеки ден и хората така и не се научиха кога ще светне зелено, нито пък могат да си го представят явно като проста логика. Спре ли потока от коли за 1 секунда, те веднага решават, че ще светне зелено и тръгват Да ама тогава тръгва другия поток, като абсолютно всеки път едно и също - налага се колите да спират и почват да ти бичат клаксоните на 1 метър от главата, а аз с какво съм заслужил да ми дънят ушите, като си стоя на тротоара. После хората спират, който минал-минал и чакат. Спира пак потока от коли и знам, че вече ще е зелено, тръгвам и гледам как съм единствения, абсолютно всеки път - другите вече си чакат реда, точно когато трябва да минат

Хем не могат да схванат как работят светофарите, хем се правят на разбирачи и тръгват на червено с думите "аре то ше светне зелено" , ама нанай си.

Мен 3 пъти слизат да ми скачат, че пресичам на пешеходна пътека, единия път мъж с жена и малко дете наби спирачки, слиза и ми вика "аз като не мога да спра к'во да направя, няма да пресичаш!" - има ли смисъл от коментар
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th May 2009, 07:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

по повод пенсионерите как пресичали, и колко били нахални тея със скъпите коли, погледайте, и се посмейте...аз първите три пъти в които го гледах след това бях с мускулна треска

http://vbox7.com/play:16735253
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th May 2009, 08:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th May 2009, 00:10
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

български манталитет-мислет за голяма работа
Отговори с цитат
  #68  
Стар 14th August 2009, 01:48
Аватара на ТОРМЕНТОР
ТОРМЕНТОР ТОРМЕНТОР не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Шизофрения
Отговори с цитат
  #69  
Стар 14th August 2009, 02:01
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТОРМЕНТОР
Шизофрения
Точно.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th August 2009, 09:40
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Решението:
Всички пешеходци 1 месец в коли.
Всички шофьори 1 месец пешеходци.
Отцелелите ще знаят как...
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защомъжетесъсскъпитеколикаратмногонахално
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.