IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th May 2009, 18:07
Аватара на cvety.gd
cvety.gd cvety.gd не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 115
По подразбиране Кола маска интим

Здравейте,
видях че вече е имало такава тема, но просто е много разпиляна и неможах да намеря каквото търся. Та.. въпроса ми е следния.. не съм била на кола маска на триъгълник досега и доста се притеснявам, а също така и незнам добра козметичка, при която да отида. Отскоро живея в Пловдив затова... Моля, тези от вас, които са запознати да ми помогнат. Споделете вашия опит , в случая мисля доста "болезнен"
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2009, 19:01
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Наистина е мн мн мн болезнено поне при мен на триъгълника Коггато карах курсове за козметичка си правихме една на друга направо нямам думи По добре питай за наистина много добра козметичка от която са доволни
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th May 2009, 19:40
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

При мен бяха болезнени първите няколко пъти,понеже преди това косъмчетата бяха третирани по друг начин.След това свикнах и вече почти не усещам болка :P

Моя съвет е като на Jolifille :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2009, 04:47
Аватара на cvety.gd
cvety.gd cvety.gd не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 115
По подразбиране

Babri, jollifille мерси че се включихте по темата, много сте мили. Това, за болката, някои приятелки си го правят,и те казаха същото, а аз все немога да се събера и да отида. Все пак въпроса за добра козметичка в Пловдив си остава...

p.s. Ставането сутрин си е трудна работа...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2009, 13:57
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Мен пък за голямо мое учудване не ме боля особено. Не е нещо, което не може да се изтърпи, макар че знам и такива случаи, може би съм била с настройката за старшна болка, затова.. Но има си моменти, когато те боли повече - като си изнервен, уморен, примерно. Аз отидох в събота следобед - наспана, доволна и очакваща страшна, зверска болка... но нищо подобно и съм много доволна Все пак да кажа, че някои косми не ми бяха порастнали ( от лазерната миналата година), така че, ако всички са ти на линия, може и повечко да те боли. КАто дължина, най-добре към 0,5-1 см. Колкото по дълги, толкова повече боли... А ако са много къси пък не се хващат.. И проучи наистина за някой опитен в тази област, това все пак си остава най-важно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2009, 15:44
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Оооф, и аз все се каня за кола на триъгълника. Даже не ме е страх от болката, но не мога да си представя периода преди скубането, да съм косми това е единственото ми притеснение
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2009, 22:27
Аватара на cvety.gd
cvety.gd cvety.gd не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 115
По подразбиране

еМ ДжИ , здравей! Тези подробности с дължината и т.н. са си както при нормалната кола, все пак мерси че ми ги напомни отново Сега като пиша отговори на темата, се замислих, че по-скоро ми беше мерак да видя кой "се подвизава" в този форум И .. да, това правя в момента - все още проучвам aniK, на мен момента с притеснението ми идва от представата как съм легнала и се "чекна" пред козметичката...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th May 2009, 07:48
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
.. но не мога да си представя периода преди скубането, да съм косми ...
да и на мен това ми е неприятеното,но иначе и аз съм с кола!това може би е единственото място,където си правя кола маска
болка има,но не е за умиране!красотата требва жертви все пак
в началото бях само с бръснач и после имаше изцъкляне докато минах на кола ама се търпи
космите на това място растат под голям ъгъл и голямо стъргане пада ако е само с бръснач за да се получи гладък ефект,после се появяват и пъпчици,ранички...затова е по-добре колата според мен
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th May 2009, 08:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Оххх, ще ме навиете вие мен да пусна космалака за кола След има-няма 20години само бръснач, болката ще е "интерессна", но аз търпя щом е за хубост
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th May 2009, 08:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

С времето се разреждат и е по-лесно. А и имаше нещо обезболяващо като спрейче, но не помня какво точно беше.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коламаскаинтим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.