IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th August 2009, 16:57
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

току що погледнах в сайта на пип и нищо не е споменато за такава програма. ще им напиша email най-добре.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 19th August 2009, 16:57
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
всичко се случва, а 5 години са дълго време... или какво става, ако след година-две програмата се закрие... ще стане като с евросиликон, които сменял - сменял, които не е - да е. каква е гаранцията, че ако си сложа пип сега след 5 години ще мога да ги сменя без проблем ????
Всички, които са включени в Програмата си остават в нея, независимо от обстоятелствата. Това е описано в общите условия, намиращи се на гърба на сертификата, който получава всяка пациентка:
"PIP си запазва правото да прекрати или промени условията на тази гаранция във всеки един момент, без това да се отнася за вече регистрираните пациентки."
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th August 2009, 17:05
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

може ли да изпратите link от офийциалният сайт на пип, където е написано това. благодаря
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19th August 2009, 17:23
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
това е от сайта на j&d м и мноого ме възмути

PIP анализира експлантираните имплантати, с което потвърждава или отхвърля истинността на посочените от Хирурга причини за реоперация.
PIP има право да откаже безплатна замяна на имплантати в случай, че срокът на 5-годишната Гаранция е изтекъл и/или посочената причината за реоперация не отговаря на гаранционните условия.
PIP има право да откаже безплатна замяна на имплантати и в случай на просрочие на двуседмичния срок, в който трябва да бъдат поставени заменените имплантати, или в случай, че формулярът за рекламация, заедно с експлантираните имплантати не бъдат изпратени в установения срок от 5 (пет) работни дни.

значи решавам след 4 години, че ми се искат по-големи гърди и се сещам за програмата. да но за да ми кажат от фирмата дали ще ми сложат нови, първо трябва да извадят старите!!!!!!!! изважда дока старите, изпращаме ги и получаваме отказ... и какво да правя тогава, нито старите, нито нови.... от горепрочетеното става ясно че такъв шанс има. моля от фирмата да пояснят на какво основание са решават тези въпроси, тъй като не е описано в условията на сайта им.
Цялата отговорност по проверката на обстоятелствата се носи от хирурга. Ако се получи отказ (което за 5-годишната гаранция е невъзможно), той ще плаща, не вие.

Последователността на процедурата е:
1. отивате при хирург и уговаряте реоперация
2. хирургът поръчва имплантатите от нас и ги получава, заедно с формуляр (той ще го попълва)
3. реоперира Ви - вади старите и слага новите (абсурдно е да се планират две операции, такава гаранция би била мечешка услуга)
4. попълва формуляра и го изпраща заедно с извадените имплантати.
5. вие се възстановявате с новите си имплантати, а ние си общуваме с доктора и си уточняваме детайлите.

Няма какво да Ви възмущава. Надявам се.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th August 2009, 17:31
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
може ли да изпратите link от офийциалният сайт на пип, където е написано това. благодаря
Не мога, съжалявам. Официалният сайт на PIP не е пример за изчерпателност

Ще Ви помоля да не ни изпращате на фалит, още сме млади и ни се работи
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #66  
Стар 19th August 2009, 17:34
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

дано да работите още дълги години, поне 5, защото май на вашите импланти съм се спряла
Отговори с цитат
  #67  
Стар 19th August 2009, 17:38
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
дано да работите още дълги години, поне 5, защото май на вашите импланти съм се спряла
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19th August 2009, 19:48
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

интересува ме дали имплантите са удобрени за продажба в USA by FDA, четох в нета, че не са, което доста ме обезпокои. неискам да звуча все едно им търся недостатъци, просто искам да съм добре запозната, какво съм на път да сложа в себе си...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 19th August 2009, 20:02
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

намерих отговора


2. What types are approved by FDA?
FDA has approved four breast implants for marketing in the U.S.:

In May 2000, Mentor and Allergan (formerly Inamed) received approval for saline-filled breast implants. These implants were approved for breast augmentation in women 18 years or older and for breast reconstruction in women of any age.
In November 2006, Allergan and Mentor received approval for their silicone gel-filled breast implants. These implants were approved for breast augmentation in women 22 years or older and for breast reconstruction in women of any age.
All breast implants other than these four approved devices are considered investigational devices, including the more-cohesive (“gummy bear”) implants. For a woman to receive an investigational breast implant in the U.S., she must enroll in a clinical study.

http://www.fda.gov/MedicalDevices/Pr...cm063719.htm#2
Отговори с цитат
  #70  
Стар 20th August 2009, 08:19
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
интересува ме дали имплантите са удобрени за продажба в USA by FDA, четох в нета, че не са, което доста ме обезпокои. неискам да звуча все едно им търся недостатъци, просто искам да съм добре запозната, какво съм на път да сложа в себе си...
FDA отговаря за Северна Америка и правилата и одобренията й не засягат Европа.

Нас ни интересува дали дадено медицинско изделие има СЕ сертификат, който е одобрението за продажба в Европа.
PIP има и СЕ сертификат и разрешителни от българските власти.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазабезплатназамянанагръдниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.