IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd February 2009, 20:12
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Da,i az taka smiatam da ti kaja! Nai-dobre s krema da opitam purvo.Utre shte ida do aptekata na centara na r-t Azia kudeto pisheshe che se predlagat produkti na J & D Medicals i shte pitam specialno za tozi krem!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th February 2009, 13:11
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Da,i az taka smiatam da ti kaja! Nai-dobre s krema da opitam purvo.Utre shte ida do aptekata na centara na r-t Azia kudeto pisheshe che se predlagat produkti na J & D Medicals i shte pitam specialno za tozi krem!
Здравейте!
Ако случайно не можете да откриете продукта който търсите в аптечната мрежа, може и да си го поръчате он-лайн от нашия сайт, или на тел 02 489 03 84!
Желаем ви успех!
Екипът на Дже и Ди Медикалс
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th February 2009, 10:08
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Zdraveyte,a da vi popitam-ako resha da go porucham ot Vas,ot Vashata firma,i eventualno doide s kurier do apartamenta mi(poneje sum v Plovdiv)-s razhodite po dostavkata i s cenata na samia krem,kolko shte mi izleze dolu-gore vsichko?
Blagodaria za otdelenoto vnimanie! Obrushtam se kum Vas,zashtoto naistina v aptekata ne mojah da go nameria
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th February 2009, 16:04
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Zdraveyte,a da vi popitam-ako resha da go porucham ot Vas,ot Vashata firma,i eventualno doide s kurier do apartamenta mi(poneje sum v Plovdiv)-s razhodite po dostavkata i s cenata na samia krem,kolko shte mi izleze dolu-gore vsichko?
Blagodaria za otdelenoto vnimanie! Obrushtam se kum Vas,zashtoto naistina v aptekata ne mojah da go nameria
Здравейте отново!
Съответната цена на продуктите може да видите в нашия он-лайн магазин. Доставката е до посочен от Вас адрес, в работно време - до 18ч, на следващия ден. Ако Вашата поръчка е на стойност под 100 лв, цената на доставката е 5 лв., ако е над тях - е безплатна!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th February 2009, 09:07
Аватара на AiRen
AiRen AiRen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Аз ползвам кремчето против тъмни кръгове вече два месеца. По едно време ми се струваше, че има резултат, но никой около мен не го забеляза. Явно при мен проблема е по-дълбок и няма да се реши с това кремче...
А има и още нещо, нямам идея защо така се получи, но първите две седмици от използването му доста ме боляха очите. Нанасям крема само вечер преди лягане и после на следващия ден чуствах страхотно парене в очите. Но както казах това беше първите две седмици. Сега нямам проблем, имам още малко от кремчето и мисля да го изхабя въпреки, че ...

anelee23, в Пловдив има една аптека на "Иван Вазов", накрая към Централна гара (с/у болницата, до фотото). Там може да си поръчаш да ти го доставят. Не се плаща допълнително за доставка.

Съвсем не искам да правя лоша реклама на J&D Medicals, напротив, дори съм си харесала други техни продукти, които мисля да поръчам. Просто споделям опит. При мен този крем не помогна, но момичета, това не означава, че и при вас ще е така.
Ще съм благодарна, ако някой специалист от компанията даде мнение защо при мен ефекта беше такъв, и по-скоро защо беше това парене. Благодаря!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th February 2009, 21:52
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Airen,tova veroiatno zaradi nalichieto na Kaliev sulfat v nego-- moje bi zaradi tova ti e parilo! No 6tom ve4e e sprqlo qvno kojata nqkak si e priviknala kum produkta koeto bi triabvalo da e dobre

mersy za info-to,az tazi apteka ia znam,shte otida utre da vidia kak sa neshtata.Inache nasitina hodih v aptekata na spirkata na r-t Azia ot stranata na samia restorant i kazaha che ne rabotqt s tezi produkti- sega ne mojah da razbera ot izvestno vreme li ili po princip no kakto i da e! ako v aptekata stane-dobre! a ako ne stane- shte se svurja lichno s J&D Medicals. Blagodaria i na Vas za podrobnata informacia,to produkta opredeleno e pod 100lv taka che iavno za dostavka shte mi izleze 5lv,koeto ne e nikakuv problem!

Men obache me pritesniava dali naistina shte ima efekt..Ne znam- ima hora pri koito sum zabeliazala che problema im e po-povurhnosten i se opravia,no moia e takav che s tazi svetla koja na liceto sinkavite petunca,otivashti kum lilavi si se vijdat vinagi ! smiataite- shtom dori se i grimiram i pak ne moga da gi pokria kato horata veroaitno ako ne stane i s tozi krem,prosto shte se naloji da pribegna do niakakuv stranichen lifting na okoloochnia kontur...kolkoto i stranno da zvu4i,predvid vuzrastta mi..predpolagam che samo tova shte pomogne! puk i kakto kazvat- za takiva proceduri niama vuzrastova granica,ne e li taka ?? vajnoto e esteti4eski da izglejda dobre...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th September 2009, 10:09
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

а може ли след крема отгоре да се ползва коректор, извинете за въпроса
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th September 2009, 13:13
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
а може ли след крема отгоре да се ползва коректор, извинете за въпроса
Двете имат идентично действие, предимството на коректора е, че "гримира". Затова не е необходимо да ги трупате едно върху друго, сутрин слагайте само коректор, вечер - само крем и готово.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th October 2009, 15:20
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

нов въпрос- може ли да се ползва по време на бременност
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th October 2009, 15:35
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
нов въпрос- може ли да се ползва по време на бременност
Охо!

Може
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сенкиподочитенежеланиятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.