IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd September 2009, 14:45
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Благодаря Ви!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #72  
Стар 20th October 2009, 15:24
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

http://jdmedicals.com/display.php?sh...2&show_sub=115

__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #73  
Стар 20th October 2009, 16:04
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Потърсих на сайта ви за снимки на импланти в гърдите преди и след операция,но не намерих нищо.Можете ли да ми помогнете ?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th November 2009, 21:30
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rochellkaa
Потърсих на сайта ви за снимки на импланти в гърдите преди и след операция,но не намерих нищо.Можете ли да ми помогнете ?
Извинете за забавения отговор.
Не сме публикували снимки "преди и след", вярно. Затова пък всеки хирург, който поддържа сайт, публикува, освен това има албум в кабинета си.

Ето бърза връзка към сайтовете на хирурзи: Тук
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th February 2010, 08:27
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте!
Въпроса ми може да прозвучи малко глупав,но има ли възмойност да се поставят 2 импланта ПермЛип в една устна?
Бих искала да се подложа на тази интервенция,но разликата преди-сега не ми е много задоволителна.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 8th February 2010, 17:12
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andoniya
Здравейте!
Въпроса ми може да прозвучи малко глупав,но има ли възмойност да се поставят 2 импланта ПермЛип в една устна?
Бих искала да се подложа на тази интервенция,но разликата преди-сега не ми е много задоволителна.
Няма вариант да се поставят два импланта в една устна, но Пермалип имплантите се предлагат в различни диаметри, т.е. можете да изберете по-обемен имплант, с който да постигнете желаните резултати.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28th February 2010, 13:39
anelia_lux anelia_lux не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте, интересувам се от лепене на ухо-вследствие от скъсване от обица.Трябва да се подложа на тази манипулация но каква е цената,ще остане ли белег и след колко време мога да нося обица?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th March 2010, 10:40
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране капковидни импланти PIP

Здравейте,
на сайта ви има таблица само на кръглите импланти PIP, или аз поне не можах да намеря за капководните. С моя доктор разглеждахме една такава таблица за капководни импланти и той ми обясни за различните размери. След консултацията видях, че на листа ми е написал 355 SL. Дали това са имплантите подходящи за жена с ръст 170 като буквени означения след цифрите, че забравих от неговите обяснения какво означават буквите. Имаше за ниски жени, за нормални и такива с много дъгъг гръден кош. Моля да обясните пак, тъй като се притеснявам да му звъня отново.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th March 2010, 09:56
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelia_lux
Здравейте, интересувам се от лепене на ухо-вследствие от скъсване от обица.Трябва да се подложа на тази манипулация но каква е цената,ще остане ли белег и след колко време мога да нося обица?

Много вероятно е да остане тънък белег. Съветваме Ви да започнете да носите обеци след пълното заздравяване на ухото, препоръчително е в началото те да бъдат от благородни метали. За цената най-добре се попитайте директно Вашия лекар.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #80  
Стар 8th March 2010, 10:29
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: капковидни импланти PIP

Цитирай:
Първоначално написано от max_mara
Здравейте,
на сайта ви има таблица само на кръглите импланти PIP, или аз поне не можах да намеря за капководните. С моя доктор разглеждахме една такава таблица за капководни импланти и той ми обясни за различните размери. След консултацията видях, че на листа ми е написал 355 SL. Дали това са имплантите подходящи за жена с ръст 170 като буквени означения след цифрите, че забравих от неговите обяснения какво означават буквите. Имаше за ниски жени, за нормални и такива с много дъгъг гръден кош. Моля да обясните пак, тъй като се притеснявам да му звъня отново.
Здравейте,

Предполагам, че буквените означения, които споменавате са МЕ, това са характеристиките на имплантите, означават "Medium height, Extra high projection".

Ето и пълните характеристики на импланти "SILOUET" 315, 355, 395 кубика:

315 сс с широчина 177 мм, височина 112 мм, проекция 46 мм.
355 сс с широчина 122 мм, височина 117 мм, проекция 49 мм.
395 сс с широчина 127 мм, височина 122 мм, проекция 50 мм.

Подходящите импланти не се определят само по височина, а в зависимост от анатомичните особености на пациентката, както и според резултата, който тя иска да постигне. Всичко това се съгласува с хирурга на консултация, каквато вече сте имали.

Съветът ни е - доверете се на Вашия лекар, не се притеснявайте да го питате за всичко, което Ви притеснява, това са нормални въпроси, на които той най-добре ще отговори, като най-добре запознат със случая.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросивсякаквикъмMedicals
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.