IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th January 2007, 22:52
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Не става дума за тузарска клиника а за база и обурудване!!!Не съм била в луксозни условия, просто болницата е обурудвана с вси4ко възможно!Трябваше да ми се присади пар4е хрущял което трябало да се отреже с специална ''машинка'' на тънка пластинка и някои от лекарите в София 4истосърде4но си признаха 4е я нямат и не биха могли да направят операцията!!Хайвера и шампанското нямат нищо общо!Да не споменавам 4е такива допотопни методи като тампони в носа не съм и имала, хората на запад отдавна не ги ползват!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st January 2007, 01:25
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st January 2007, 13:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Want,наблюдавам ти постовете напоследък...Абе,много си се надъхала,бе мацка,не ти ли оправиха носа в крайна сметка?Аз от толкова анти емоции,които изпитваш ,така и не го разбрах това,доволна ли си вече?То и на мен ми се из**аха на гърдите един път и преди седмица ми правиха втора операция,ама на,съдба! И да викам,и да се нервирам,и да си вържа черно шалче на прахосмукачката,все тая...Потърси си правата,ако знаеш как и ако желаеш,разбира се!И без това гледам,че си набрала сили да го изкъртиш направо тоя ти ми доктор Емо! А и той завалията,бая фен клуб е понасъбрал във форума!
Пове4е от доволна съм от сегашния резултат!Просто искам пове4е хора да про4етат какво съм написала и да си направят сметка какво може да ги сполети !Познавам ве4е доста хора от форума които се 4удят какво да правят и каде да отидат и вси4ките са пострадали от емил георгиев.Дали ако бяха ме про4ели на време щяха да отидат при него???Желая на вси4ки успешни операции.
Къде ще си връзваш шал4ето си е твой избор.....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st January 2007, 13:40
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st January 2007, 20:24
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Бюти искрено съ4уствам на вси4ки които са имали несполу4илви операции и за това ме е яд на безотговорноста на някои самозвани лекари.Видях как се процедира в БГ и как в 4ужбина и сама се досещаш разликата каква е .Другото е 4е пове4ето тук не си знаят правата и се примиряват ....докторите шикалкавят като селски тарикати и все намират на4ин как да прехвърлят вината върху пациента!Аз съм щастлива 4е съм имала възможността да попадна в добри ръце и естествено да си го позволя материално ,но доста хора не могат.Знам как се 4устват и наистина ми е жал за тях!

Ни най малко съм изнервена нито пък да ска4ам по вас , наи малкото защото съм минала по този път и знам 4е 4овек се нуждае от подкрепа когато е взел такова решение ,просто манталитета ни е доста разли4ен и явно не можем да се разберем .....Свикнала съм да не си оставям магарето в калта и да казвам 4е няма какво да се направи
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st January 2007, 20:43
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Хмм то наистина принципи като : преклонена главица сабя не я сече\" и други подобни са осигурили оцеляването на народа столетия наред и този робски манталитет е здраво вкопан и трябва да минат няколко поколения, за да се изчисти. Но не виждам нищо героично в това да те обезобразят, да преминеш през мъките на втора плацична операция, да си платиш за всичко това, но героично да стискаш зъби и да не говориш във форума. Напротив, по мое мнение трябва да се говори, защото от това което Want сподели и доказа със снимков материал, дори само едно момиче да е спасено от обезобразяване...пак е достатъчно...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st January 2007, 22:29
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Абе кой е преклонена главица бе момиче? Бюти ли че не съсипа с приказки по форумите първия си хирург, както това направи уонт? Напротив постъпката и е повече от аристократична- да махнеш от високо с ръка и да простиш.
Май вие сте тия с преклонените главици. Защото си е чисто нашенска и много лоша страна от характера да плюем и кълнем на ляво и дясно как някой е некадърен и безотговорен, но да не му искаме сметка от страх че видите ли държавата ни е такава. Нали държавата ни това сме ние бе. Ако всички недоволни досега бяха подали жалби в съда вместо да се вихрят из форумите, думата им щеше да се чуе.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st January 2007, 22:35
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

много ти е лека категорията душко, затова оставам без коментар. Бъди жива и здрава.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st January 2007, 23:03
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rita
много ти е лека категорията душко, затова оставам без коментар. Бъди жива и здрава.
Що бе мадам? Ти да не си от категорията над 80кила ако е тъй нямам шанс срещу тебе Мерси за пожеланието. И ти да права, здрава и корава. И по-щастлива
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd January 2007, 12:30
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцХристоБояджиевquotТривияquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.