IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 5th March 2019, 12:35
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
Аз се оперирах при Кънев на 26.02.2019г.
От операцията и доктора съм много доволна. Възстановявам се обаче наистина много бавно. Днес- 5-ти ден, все още ми е много трудно да ставам сама и боли. Ходя сгъната на две, т.е. не може да става дума за работа или излизания.
Анестезиолога е перфектен, все едно не бях слагана под упойка.
Сега за сама болница. Добре, че платихме мъжът ми да остане с мен през нощта....
Обезболяващите бяха много слаби и много нарядко, такива болки изтърпях, беше мъчение. А съм раждала. Може би само с това мога да сравня.
С една дума-нямаше да се справя ако не беше мъжа ми с мен, да ме вдига, да ме води до тоалетната, три пъти колабирах, заради ниско кръвно.
Храната не е ОК, но това едва ли има значение.
И понеже си говорите за разстояние между гърдите-аз си бях с огромно -4 пръста. След операцията е оправено и вече е два мои тънки пръста, изглежда перфектно и Кънев специално избра профила да е разлат, за да оправи това разстояние.
Леле, чувала сум че е много болезнено, но чак така... wоw, пойелавам ти скорошно оздравяване и ного да им се радваш. Какви импланти и кубици ти сложи?
Аз през почивните дни се зачетох и намерих нqкакви страници в които се говори за вредата от всички видове силикон и как се отделя в тялото ти на микрочастици, получаваш лоша памет, виене на свят, отпадналост и т.н. и малко се уплаших... Особено с това че ако кърмиш може детето да получи натравяне с тежки метали...

Вие знаете ли нещо свързано с това? 1202:
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.