IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th May 2017, 21:42
AlexSani AlexSani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Доста егоистично подхождах до сега само като читател, че и нерегистриран да този момент. Все пак да се разпиша по някакъв начин.
Поставяне на имплантанти с реконструкция на гърди при др. Ковачев. По препоръка на моя приятелка. Отворих му автобиографията(честно казано тя бе най-силния аргумент заради когото го избрах), отидох на консултация и автоматично се разбрахме за дата. То и заради това отидох на консултация.
Наскоро направих и пластика на корема при него. Аз мога да дам само хвалебствия за доктора и болницата. Страхотен професионалист.

И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th May 2017, 15:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AlexSani Виж мнението
...
И все пак хиляди благодарности на всички разписващи се по темите. Бяхте ми в голяма помощ. Не само като информация. Постовете ви ги чувствах като подкрепа. Тъй като най-близките ми бяха на различно мнение от моето.
Нали затова сме тук, за да се подкрепяме. Сега, че не сме достатъчно компетентни е друг въпрос. И все такива работи да се чуват: доволни и здрави клиенти.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th May 2017, 20:27
AlexSani AlexSani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Само това, че всички са ЗА естетична хирургия е достатъчно.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th May 2017, 00:29
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Когато сте ходили на консултация при др.Ковачев препоръчвал ли ви е друга марка(като по-качествена),пред марката Нагор,с която тече промо цена ?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th July 2017, 19:52
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwea...type=3&theater
Харесват ли ви?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th July 2017, 14:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами ... личат си й, общо взето като на всяка кльоща. Че то и аз се вписвам в таз графа. Сега сериозно: докато не се видят повечко снимки на голо не мога да кажа нищо. А пък в случая няма как да се видят.
Диана, извинявай (поразсеяна блейка съм имам предвид), но ти прави ли мамопластика или още се чудиш?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th July 2017, 08:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Диана, наистина както си писала освен да отидеш на консултация и при тримата. Пиши пак след консултациите. Успех!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th August 2017, 17:52
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Има ли наскоро оперирани при Ковачев. Аз ще съм след 2 седмици, но първоначалната ми решителност премина в страх. Консултацията ми премина в паника и не си зададох най-важните въпроси. Има ли някой с импланти Нагор. Какво ви е мнението за тях?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th August 2017, 17:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Наскоро в едно предаване Мариана Маринова сподели,че втората и операция на гърдите е правена при др.Ковачев.
https://www.facebook.com/boomswimwea...type=3&theater
Харесват ли ви?
Хелоу от мен. Тез гърди ама хич не ги харесвам. Аз гледах преди време едно интервю на таз Маринова , в което каза, че имплантите й били надмускулно. Това първо.А второ от тази гилдия слагат гърди тип топки, не знам защо наистина. И не защото е кльощава й седят така. И аз съм от кльощите, но хора, които не знаят че имам импланти остават силно учудени като разберат, защото много естествено се получиха.
Просто тя си е поискала да й седят така.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th August 2017, 00:24
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Hi,Шокии !
И на мен изобщо не ми харесват,ама хич !
Това и е втора операция.Нямам представа дали е искала да постигне този ефект,но...
Аз се отказвам от Ковачев и Пеев и най-вероятно ще избера Ильо Стоянов и ще му се моля за максимума,който може да ми се сложи(,а той няма хич да е голям,убедена съм).
Много ми харесват гърдите от операция 105 !
Вижда се,че мацката си е имала и преди някакви гърди.
Колко ли кубика са,какъв профил са ?
http://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Искам точно този ефект.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.