IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th December 2006, 00:16
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Реоперация на гърди!

8)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th December 2006, 11:25
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Вторият път боли по-малко, щото по-малко кожа се разтяга, а и знаеш кво те очаква Не мисля,че рисковете са по-големи заради това, че не ти е първа оп. Аз след 2 седмици ще си правя трета и никой не ми е казал, че това е вредно. Следващите оп. са по-дълги, тъй като първо отстраняват капсулите и старите гърди, а след това тепърва оформят новия джоб и слагат новите. Ми това е. Белезите са си същите, дори и да са по-дълги, това са няколко мм и аз не видях разлика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th December 2006, 00:52
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th December 2006, 08:59
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Момичета-отчаяна съм.вълничките ми стават все по видими.до скоро си ги забелязвах само аз,но вчера и една приятелка ме видя и каза,че се виждат.Замислям се за нова операция,а от първата са минали само три месеца.не знам дали има шанс да се заличат или не.Лошото при мен е че са по предната страна на гърдите-не отстрани.А още по лошото е,че ако си направя подмускулно ще се наложи поставянето на много голям размер-съветваха ме да сложа 450 а аз тежа само 46 кг исъм висока 162см.представете си на какво ще приличам...направо ужас.Другата алтернатива е изтегляне на кожата-обаче тогава-белези...изобщо май нямам шанс....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th December 2006, 12:08
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Атина, 450cc наистина звучи много за твоите мерки, но имай предвид че при напълно подмускулното се губят около 100cc заради притискането на мускула.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th December 2006, 14:53
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Атина, кой е тоя лекар, който те съветва да слагаш такава кубатура на твоя ръст и тегло
С повдигане и по-малко силикон няма ли да стане по-естетично. 450 е много секси, но мисля че е за по-едра жена. Аз съм с 400 и съм 176 и ми се струват големи, но пък знам ли аз като цяло не харесвам огромни гърди...
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th December 2006, 15:03
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ники, онзи ден се запознах с една мацка с 400 кк, на височина е близо 168-170 не мога да преценя, но не е висока, колкото теб и кубиците и стояха страхотно!! Искам да кажа, че кубатурата зависи освен от височината, така и от подгръдна и надгръдна обиколка за да има мегдан да си ги сложиш ( аз и да искам не мога да си ги сложа)!
Атина, и аз имам такива вълнички и моите май са видни с просто око, ама въобще не смятам да се подлагам на втора операция заради тях, абсурд, при всички случаи сега деколтето ми е по-добре отколкото преди! Това е един от недостатъците на надмускулното поставяна, някои казват, че след време изчезвали или намалявали...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st December 2006, 17:46
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Здравейте мили момичета....лекарите който ме съветваха да си сложа голямите кубици са Охеда и Георгиев.Динев-при който се оперирах категорично ми каза че няма да ми сложи толкова много.решихме да са 350-пак не малко,според него,заради многото кожа,която имах.Сега са красиви-стоят леко увиснали,но това ги прави по естествени,според мен....ох,само да не бяха тези вълни...благодаря ви че ме успокоявате....страхотни сте наистина.добре,че сте вие.....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st December 2006, 18:35
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Десикос, не знам ама ми се струва че Атинката е съвсем крехкичка- само 46 килца и тия големи кубици малко неестествено ще стоят. Но пък зависи от много неща- състояние на гърдите, подгръдна, цялостна структура на тялото и т.н.
Сега като се размисля щом ще са подмускулно може би ще изглеждат като 350-400 надмускулно... Така че защо не
Абе лекарите са тези, които трябва да кажат. Ние само си гадаем
Както и да е все ще е красиво. Вече зависи кой какво излъчване иска да има.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st December 2006, 20:58
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Николетче аз вече съм оперирана....каквото такова...Преди да се деформират гърдите ми си бяха доста големички-по голяма гръдна обиколка имах,отколкото ханш....абе направо цицорана... сега са големички,може би а аз бих искала малко по малки,но за съжаление имаше много кожа....Добре,че съм широка в раменцата,иначе наистина щеше да е неестествено.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реоперациянагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:33.