IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th February 2005, 17:30
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране Възможно ли е...

Имам следните опасения: вече 10 дни въртя велоергометъра по 40 мин. на ден - това са около 12 км. и се старая да се храня разделно но пак не се вижда никаква разлика и не съм смъкнала нито кило.
Възможно ли е да съм нарушила по някакъв начин трайно обмяната на веществата си и да не мога никога да смъкна тези 5-6 кг. които ме притесняват ?
И има ли някакъв начин да намаля малко бюста си и с какви тренировки ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th February 2005, 18:07
гост
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Като отслабнеш и без това ще спадне. Бюста е съставен от мастна тъкан, така че се съмнявам да можеш да го смъкнеш с упражнения. Може би поемаш повече калории отколкото изгаряш, състави си прецизно меню.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th February 2005, 18:21
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране :)

имаш ли някаква идея за такова(прецизно меню)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th February 2005, 21:30
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Не съм специалист по диетите, но мога да ти кажа какво не трябва да ядеш - бял хляб, ядки, пържено и много мазно, следко, газирани напитки. Това е по-скоро хранителен режим, не строга диета. Караш колелото и отслабваш. Обаче да не останеш само на чайчета и ябълки, защото после за броени дни ще си върнеш килограмите. Може да пиеш и малко л-карнитин, определено помага за изчистване на мазнините.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st March 2005, 20:12
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.L-carnitin си пия ох ще изчакам още 10 дни да видя какво ще стане. До тук това което каза го спазвам , може би бързам прекалено много
....с изключение на 2-3 хапки от нещо сладко понякога и кафе със захарин
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd March 2005, 10:53
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

i ne si svalila i kilo? iavno iadesh prekaleno mnogo za tova, koeto iskash da postignesh...az primerno sum 60kg, kogato iam normalno...zdravoslovno, no ako iskam pak da sum 55kg triabva mnogo da gladuvam...po drug nachin ne stava...pone pri men e taka. ne iskam da te obezkurazavam. dano stane i po tvoia nachin. ako nikoga ne si pravila dieta dosega moze i da uspeesh...az poneze ot 5 godini vse sum na niakakvi dieti i veche mi e mnogo trudno da otslabvam...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2005, 20:49
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране :)

и аз съм постоянно на диети може би затова . реално не ям ама никак много , като гледам колежките колко си хапват аз ако съм като тях най вероятно няма да вървя а ще се търкалям
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th March 2005, 14:47
guest
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Jadkite ne sa vredni,mazninite v tjah sa dori polezni,vajnoto e da ne se prekaljava s tjah.
kolkoto do kafeto sas zaharin:ne si misli che zaharina e po polezen otkolkoto zaharta.kupi si kafjava zahar po polezna e.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd May 2005, 17:25
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица. Лелеее,стана ми малко смешно ,защото mimcho все едно пишеше за мен! И аз като вас съм само на диети писнало ми е от около 5 години и аз пазя ,но немога да се ограничавам по малко,аз или ям до насита или гладувам,ето защо имам много стрии и каквото хапна ми се липва!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2005, 15:01
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това, което съм чела по другите форуми е, че когато сте на НВД на една седмица или 10 дена задължително правите един ден, в който ядете всякакви високо калорични храни. Това се прави с цел да се поддържа едно по-високо ниво на метаболизъм, защото при намален калориен прием организмът се адаптира с времето и прави по-малък разход на енергия и ефектът от НВД е много малък.
Успех! 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.