IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st August 2007, 18:19
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Къде работи този Джамбазов? Дайте някакви координати..

Аз за сега ще се консултирам със Заякова и Н. Георгиев.

Имам въпрос- може ли някой да систематизира въпросите, които трябва и е добре да задам на консултациите, така че да не пропусна нещо важно..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st August 2007, 20:38
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Ava-ava, доц. Джамбазов приема в Пловдив, в мед. център Синумед, а операциите извършва в Каспела, отново в Пловдив. Ако напишеш в гугъл името му и Синумед, още първата страница, която открива е сайта на центъра. За конкретни въпроси... просто седни и си помисли много добре какво очакваш, какво те притеснява. Аз лично си бях нахвърлила няколко на едно листче, но в процеса на разговора със сигурност ще възникнат и нови въпроси. Мен, например, ме интересуваше как ще протече денят на операцията и самата операция, какъв метод ще използва. Бях чувала за някакъв ендоскопски-безкръвен, но се оказа, че се използва за по-други случаи. Най-важното е да не се притесняваш да питаш, защото това е твое право и до голяма степен успешният резултат зависи и от личния ти избор и информираност. Просто не действай и не се доверявай на сляпо. Ето ти няколко примерни въпроса:
1. Как ще протече операцията и по какъв метод?
2. Какво да очакваш през пост-оперативния период?
3. Кога ще се махнат тампоните и гипса?
4. Какви са РИСКОВЕТЕ и как да избегнеш или сведеш до минимум тези, които зависят от теб?
5. Какво НЕ трябва да правиш в дните преди операцията?
6. Какво трябва да избягваш да правиш след това?
7. Дали ще се запазят нормалните функции на дишане, стр-рата на носната преграда и т.н.?

За това се сещам в момента... Надявам се да съм помогнала.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st August 2007, 20:54
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Бих ви посъветвала и още нещо, което на мен много ми помогна в избора на хирург. Нека не се самозалъгваме и заблуждаваме, а да си кажем истината. А тя е, че всяка операция крие рискове и че и най-големите светила в областта на пластичната хирургия, понякога допускат грешки. Така че, 100% сигурност в успешността на резултата НЕ БИ ТРЯБВАЛО никой да дава. За мен беше много важно да чуя искрен и реален отговор от лекарите, с които се консултирах. Някои лекари просто казват това, което на всички ни се иска да чуем. Важното обаче е да ни кажат честно и прямо истината и ние сами да решим оттам нататък дали бихме поели този риск, или не. Така че...бъдете разумни и мислете, преценявайте не според хубавите, многообещаващи слова, а според честността и прямотата в тях!
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st August 2007, 22:02
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Сега се сещам , че предаването "Огледала " подариха операция на една жена при Евстатиев . Някой видя ли резултата от операцията или снимки или клипче от предаването какво е станало .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd August 2007, 09:10
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

Аз също искам да благодаря на Insatiable86,че сподели за операцията си,радвам се че си доволна и си избрала подходящия хирург :P
Venciblagoev, аз гледах по "Огледала" операцията на тази жена при Евстатиев, на мен лично резултата ми хареса,въпреки че имаше още отоци и след време носът и ще изглежда още по-добре.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd August 2007, 12:38
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Сигурни ли сте,че беше при Евстатиев,не беше ли при Ефремов?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd August 2007, 12:53
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

За Ефремов- бих отишла и при него на консултация, но нямам никакви отзиви за работата му, не съм чела тук някой да си е оперирал носа при него и не знам какво да правя...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd August 2007, 13:21
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Сигурни ли сте,че беше при Евстатиев,не беше ли при Ефремов?
Ефремов прави носа на Пенъо от big brother ,а Огледала бяха поканили Евсатиев да оперира тяхната зрителка,даже в едно от предаванията им беше гост, когато и махаше гипса от носа и разказваше за ринопластиката.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd August 2007, 14:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,да,може аз да бъркам
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd August 2007, 18:34
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
dara Venciblagoev, аз гледах по "Огледала" операцията на тази жена при Евстатиев, на мен лично резултата ми хареса,въпреки че имаше още отоци и след време носът и ще изглежда още по-добре
Някаде бях чел че разликата не била голяма преди и след . Явно разни хора разни гледни точки Успех сладури . Може да си спретнем едно запиване и да си поговорим като натрупаме повече инфо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикапредставяненавашатаинтервенция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:54.