IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4481  
Стар 12th September 2009, 12:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
надеждата ми е да изчакам още няколко месеца
естесвено, длъжна си ! Никой не е спечелил от бързане...след още 3 месеца тъканите ще са съвсем слегнали и свободни покрай имплантите..





пп: и аз вчера като си гледах пак албумите и си мислех за тва момиче къде изчезна..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4482  
Стар 12th September 2009, 12:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Защо му се получава така - веднъж ниско , веднъж високо ? Чак ми се вижда нереално . Би трябвало да има зона , определена анатомично от мускули , влакна и т.н. , която би трябвало да го ограничава . А и това навежда човек чак до " еретична " мисъл .
П.П. Баси и тъпия пост , който трябваше да напиша .

и кое ти е тъпото на поста??

че аз съм си го задавала хиляди пъти тоя въпрос..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4483  
Стар 12th September 2009, 12:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Защо му се получава така - веднъж ниско , веднъж високо ? Чак ми се вижда нереално . Би трябвало да има зона , определена анатомично от мускули , влакна и т.н. , която би трябвало да го ограничава . А и това навежда човек чак до " еретична " мисъл .
П.П. Баси и тъпия пост , който трябваше да напиша .

и кое ти е тъпото на поста??

че аз съм си го задавала хиляди пъти тоя въпрос..
Мислиш,че в легнало положение гърдите като идат нагоре,а и нямах грам птоза това да е било причината?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4484  
Стар 12th September 2009, 13:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

не, незнам каква е причината...както казах и аз хиляди пъти се питала защо това е така...всеки хирург, вкл и твоя, много добре знае как се изместват тъканите при заемането на различна поза...така че не мисля,че това е причината... освен това точно по този повод преди операцията се прави въпросното разчертаване и то в изправено положение и с ръце прибрани до тялото..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4485  
Стар 12th September 2009, 13:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
не, незнам каква е причината...както казах и аз хиляди пъти се питала защо това е така...всеки хирург, вкл и твоя, много добре знае как се изместват тъканите при заемането на различна поза...така че не мисля,че това е причината... освен това точно по този повод преди операцията се прави въпросното разчертаване и то в изправено положение и с ръце прибрани до тялото..
Сега ми е ясно,да помня очертанията с един бронзов маркер...
помня,че чертите стигаха поне 2см под сегашните ми белези.Дано поувиснат малко,че неискам кат се събличам и първото,което се вижда да са белезите.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4486  
Стар 12th September 2009, 14:01
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

marisabela, що не пуснеш по-скорошни снимки и такива от "преди". Все ми се струва, че притесненията ти са неоснователни
  #4487  
Стар 12th September 2009, 14:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
marisabela, що не пуснеш по-скорошни снимки и такива от "преди". Все ми се струва, че притесненията ти са неоснователни
щото Гуен вече ми каза,че е така-имплантите не са напълно слезнали.Срам ме е,то от аватара се вижда,чак до врата ми се качват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4488  
Стар 12th September 2009, 14:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
щото Гуен вече ми каза,че е така-имплантите не са напълно слезнали.
Ама аз несъм вся и всьо....моля ти се.... Да, това е мнението ми за снимките, които ми прати, но категорично избягвам да поставям "диагнози". Възможно е да греша
  #4489  
Стар 12th September 2009, 14:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Ама аз несъм вся и всьо....моля ти се....


( представям си как го казваш , особено " моля ти се" и ми стана много смешно )




пп: за нея си си баш вид институция ..няма лошо, де ))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4490  
Стар 12th September 2009, 15:00
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз няма да гледам снимки, нито да изказвам мнение, но само ще кажа,че принципно за да изглеждат високо имплантите има 2 причини, които може и да са съчетани, разбира се

1. високо направени джобове, при което и симетрично добре избраният имплант като височина стои високо ( за което вие говорите)

2. поставен на място имплант, но подбран неправилно като височина, при което корният край не се пада на естетично нормалното място, а идва по-високо и съответно ареолата остава в долната част, а не в центъра на импланта

3. случай, в който са съчетани предните 2 варианта - хем е имплантът е по-висок, хем и джоба е изтеглен по-високо...

какъв е случая на марисабела незнам, но това са варинатите..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.