IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd August 2008, 18:21
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране За колко време фитнес можем да си стегнем краката

привет на всички!!!кажете колко време трябва да ходя на фитнес за да си стегна краката попринцип съм мн слаба,но имам нужда от стягане
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2008, 19:51
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

От къде да знаеме какви са ти краката и как ще тренираш, че да ти кажем, все едно да има програма "За 3 години стани мистър Олимпия" ; ) И хоп на 3-тата година си Рони Колман. Това са безсмислени въпроси, няма кой да ти отговори, а ако някой вземе, че ти отговори - повече не го слушай за други работи ; )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2008, 20:14
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

/благодаря ти за искреността да ти кажа чесно голям смях падна с твоето изказване : ама само да ти кажа за сведение не съм баба Меца :P -Въпросът ми е принцинен или казано по-друг начин-След колко време се проявяват първите резултати то активен фитнес?И колко често трябва да се ходи на фитнес за постигане на по-бързи резултати
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd August 2008, 20:24
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е, тук вече преминаваме към програми, начин на хранене, начин на живот дори Резултатите на кантара могат да се появят и за 1 седмица, че и за 2 дни, но често това е в следствие промяната на водните запаси в тялото, а не на мазнините.
Минимумът за добри резултати е може би 3 пъти седмично в твоя случай, през 1/2 дни. Целта явно е да изчистиш подкожните мазнини, така че избери подходяща за теб кардио тренировка (първо реши кой уред и какво ти харесва, после ще ги сменяш) и почвай да гориш мазнини
Едновременно с тренировките трябва да си промениш начина на хранене, да имаш поне 3-4 малки хранения през деня (вместо да се тъпчеш 2 пъти например), почти да изхвърлиш мазнините, да намалиш въглехидратите, а вечер след 18 да приемаш само чисти белтъчини, освен ако не си решила да потичаш преди лягане.

Разгледай форума има доста теми с такива въпроси, нещата по-горе са принципни, а когато почнеш да тренираш, ще питаш по-определени неща
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd August 2008, 21:21
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

е това вече е отговор!!!мн ти благодаря!!! аз обаче неискам да отслабвам,защото и без това съм слава 160 съм висока-45-46 кг.Само да се стегна малко :P Но ти ми помогна!!!много успехи ти пожелавам!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2008, 08:29
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

При мен видимо започнаха да ми изглеждат по-стегнати след месец и половина тренировки - по 3 пъти в седмицата - тренирам във фитнес залата само за крака. Малко кардио за загряване и накрая 10 мин - разтоварване .. От две седмици започнах и да побягвам по малко на пътеката.
(Иванин, момичетата задават тези въпроси, за да могат да се надъхат - да не се откажат след 2рата седмица като видят, че все още няма резултат. Важно е да се знае принципно след колко време може да видиш разлика, то е ясно, че е съвем различно при всеки начин на спорт, хранене, живот... Това е момичешки въпрос... Не ги разбираш тея работи )
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th August 2008, 08:35
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

лагодаря ти Емджи,права си за момичешкият въпрос Много си готина
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th August 2008, 08:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Моля, моля, пак заповядай
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th August 2008, 11:13
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Ем Джи, Кефиш, Мацка !!!!!

И при мен за месец и половина два , пак три пъти в седмицата
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th August 2008, 14:26
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Е, къде е смисъла да почвате да тренирате, като смятате да спирате преди да сте почнали?! Тренирай си-те резултатите сами ще си дойдат, винаги така става! А не обикнеш ли тренировката в последстие и не ти ли стане навик, няма нищо да постигнеш!
Аз лично всяка вечер тренирам. Рядко пропускам, просто защо съм превърнала тренировките в навик, без който не мога.
Звучи наистина странно, как може да почне да ти харесва, но пробвай и сама ще се убедиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заколковремефитнесможемдасистегнемкраката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.