IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th November 2009, 12:49
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

rapidol, нямаш ли снимка правена поне от един метър?
Ако ти кажа, че и това на което казваш "преди", и това на което казваш "след", за мен е еднакво и все си е ОК.
Ти си хубав мъж, даже се чудя защо си си пипал носа изобщо
  #22  
Стар 18th November 2009, 12:53
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivanakar
Като сте имали хубави носове защо се оперирате ,това е голяма грешка!
Така е, ама го разбираме чак след като ни свалят гипса! Колко много ми се иска да може да ми се върне стария нос със всичките му недостатъци ... ама не може!
  #23  
Стар 18th November 2009, 12:56
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Простете правописа ми!
  #24  
Стар 18th November 2009, 12:57
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
даже се чудя защо си си пипал носа изобщо
И аз така
  #25  
Стар 18th November 2009, 13:01
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

На снимките от "преди" изглежда сякаш и преди операцията си имал това хлътване от дясно! Така ли е?
  #26  
Стар 18th November 2009, 14:34
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Не мога да повярвам, че се появи недоволен от Джамбазов. И то основателно. Не, че за мен си имал нужда от операция. И след намесата ми изглеждаш добре, но щом сам не се харесваш...
Успех с делото...не вярвам да постигнеш нещо, нямаш доказателства, пък и живеем в България все пак.

За пореден път се убеждавам, че трябва да си имал ужасен нос, за да се харесаш след ринопластика.

ПП Мнението ми за доцента не се променя. С мен се държа чудесно и винаги ще съм му благодарна за носа, който ми направи.
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
  #27  
Стар 18th November 2009, 15:25
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

rapidol, завиждам ти за острия нос. Точно за такъв мечтая. Еххх, мечти.
Аз няма да те съжалявам даже хич, а ще те питам от къде разбра и кой те отведе при Джамбазов. От кой град си?

ivanakar, не си сляпа! Не се безпокой! Просто си от контингента на Джамбазов. Аз ви наричам зомбирани същества.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #28  
Стар 18th November 2009, 15:31
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Уфф, забравих да допълня, че явно трябваше да се появи този човек, за да си признаят и други хора, че прегледът на д-р Джамбазов на стойност 30лв представлява "раз-прас и запис на дата за операция". Благодаря, че се появихте. Интересно от кого сте се страхували, за да се легитимирате чак сега. От зомбитата ли?
Недейте така! Тука е свободна зона и България е свободна, демократична страна. Не се страхувайте, че може да ви сполети моята съдба - 4 бан-а, за да отстоявам твърдата като гранитогрес позиция, че Дж. го бива само в леките корекцийки.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #29  
Стар 18th November 2009, 15:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Много си личи как е хлътнало от дясно! И наистина изкривяването не е премахнато! Оле, ужас! Ужас! ...... Но това е наистина огромна издънка! .....
Олеееееее....кви са тия драми...чак пък толкова хлътнало и чак пък толкова много да си личи.... Защо преекспонираш така възмущението си... не виждам някой да е обезобразен...виждам, че не е това, което е искал човека и добре разбирам какво е да си недоволен от резултата, защото малко или много и аз съм преминала през нещо подобно, но нещата далеч не са били зле преди, сега - също
Не е нужно да се налива така масло в огъня...и без това Rapidol си има вероятно своите терзания...Но отстрани погледнато... "пораженията" ако изобщо мога така да се изразя, далеч не са такива, каквито ги описа
Него бих посъветвала да настоява за реоперация, а делото предварително съм убедена, че е обречено на неуспех
  #30  
Стар 18th November 2009, 16:03
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Аз също не намира разликата в преди и след това за фрапираща ...
Може пък да има нещо, което на живо се вижда по-добре , а не се забелязва на снимките...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.