IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 2nd June 2014, 21:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Няма да са ти много, небой се
Отговори с цитат
  #162  
Стар 4th June 2014, 12:16
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета здравейте Интерисувам се от работата на д-р Пеев и ще съм ви много благодарна ако ми изпратите снимки
Отговори с цитат
  #163  
Стар 8th June 2014, 13:57
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Мацки,някой знае ли,кога горе долу др.Пеев пуска тези намаления за 4000лв.?Доколкото разбрах два пъти годишно,но къде да следя за тях?
Отговори с цитат
  #164  
Стар 9th June 2014, 08:07
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Най-добре се обади в болницата и питай.Вече не работят с сайта колектива,поради неплащане от страна на сайта.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 10th June 2014, 10:03
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета,Моля ви пратете ми снимки на лични , в края на месеца мисля да се оперирам а нямам кой знае какви наблюдения над работата на доктора а и не съм решила колко кубика да си сложа ще съм ви много благодарна
Отговори с цитат
  #166  
Стар 16th June 2014, 17:23
Pipi1234 Pipi1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
аз само да се похваля, че операцията ми мина и съм си вкъщи (днес даже и поработих малко). Избрах 355 сс, доктора беше много внимателен, екипът му също... Аз дето хич не обичам лекарите и се отнасям с явно пренебрежение към тях, твърдя че тези са от различна порода и имат изненадващо любезно и учтиво отношение
Иначе новите придобивки засега са с отоци и в леко неугледно състояние, което си е в реда на нещата, обаче се притеснявам, че поддържам температура и доста бързо се уморявам... Но предполагам, че това също е нормално и ще отмине.

Jizi снимки мога да пратя, но не съм убедена, че ще са особено полезни в момента. Колко кубика ти препоръча Пеев?
Отговори с цитат
  #167  
Стар 18th June 2014, 06:18
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Pipi1234, за каква температура говорим? Изписан ти е антибиотик предполагам?
Мен при изписването ме предупредиха, че една температура от 38 градуса в първите дни е нормална.
За умората не се притеснявай, почти всички сме били така.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 30th September 2014, 10:31
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Все още не съм звъняла до болницата,да питам за промоциите..Някой има ли информация?
Отговори с цитат
  #169  
Стар 17th November 2014, 12:19
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
Smile

здравеите аз се оперирах преди 4 дни при Пеев,какво да ви кажа сама та операция мина добре засега не се харесвам защото моят бюст беше от 'трудните' имах птоза,дясната беше по голяма и големи ареоли,които сочат надолу,грозна картинка,преди това ходих при 3-ма други доктора и всеки казваше че ще трябва леко повдигане и Пеев ми го каза но решихме само импланти аз се надявах нещата да се пооправят поне малко и без повдигане сега ми е рано да давам оценка ще трябва да изчакам бюста да се пооформи до няколко месеца и ще мисля по натам за корекцията.иначе доктора е много прецизен внимателен човек е,според мен добре се справя имам приятелка оперирана при него и е доста добре.за моят б'юст знам че си беше трудна работа и няма да мина само с една операция,но мисля че добре работи белезите поне през лепенката са нищожни мнг.тънки даже съм лепена отвън няма шевове.ако някои иска-питаите ще отговарям
Отговори с цитат
  #170  
Стар 18th November 2014, 16:10
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
здравеите аз се оперирах преди 4 дни при Пеев,какво да ви кажа сама та операция мина добре засега не се харесвам защото моят бюст беше от 'трудните' имах птоза,дясната беше по голяма и големи ареоли,които сочат надолу,грозна картинка,преди това ходих при 3-ма други доктора и всеки казваше че ще трябва леко повдигане и Пеев ми го каза но решихме само импланти аз се надявах нещата да се пооправят поне малко и без повдигане сега ми е рано да давам оценка ще трябва да изчакам бюста да се пооформи до няколко месеца и ще мисля по натам за корекцията.иначе доктора е много прецизен внимателен човек е,според мен добре се справя имам приятелка оперирана при него и е доста добре.за моят б'юст знам че си беше трудна работа и няма да мина само с една операция,но мисля че добре работи белезите поне през лепенката са нищожни мнг.тънки даже съм лепена отвън няма шевове.ако някои иска-питаите ще отговарям
Колко ти беше птозата в степени ли см че се налагаше корекция.Д-р Пеев може ли да направи в една операция повдигане,намаляване на ареолите и поставяне на имплантите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:09.