IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 18th October 2008, 13:00
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

абе хубави са ама 250 $ и то с намалението верно е че по магазините има страшно скъпи неща които изобщо не си струват парите но аз мога да намеря прекрасни обувки и за под 100 лв...в крайна сметка всеки разсъждава според джоба си
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #202  
Стар 21st October 2008, 05:57
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Честито
Отговори с цитат
  #203  
Стар 21st October 2008, 10:54
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
абе хубави са ама 250 $ и то с намалението верно е че по магазините има страшно скъпи неща които изобщо не си струват парите но аз мога да намеря прекрасни обувки и за под 100 лв...в крайна сметка всеки разсъждава според джоба си
Биби ,къде ги намираш тези прекрасни обувки за под 100 лв ....я кажи и ние да си пазаруваме че аз нещо харесвам доста по скъпи ... а със един -два чифта не се задоволявам
Отговори с цитат
  #204  
Стар 21st October 2008, 11:50
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
абе хубави са ама 250 $ и то с намалението верно е че по магазините има страшно скъпи неща които изобщо не си струват парите но аз мога да намеря прекрасни обувки и за под 100 лв...в крайна сметка всеки разсъждава според джоба си
Биби ,къде ги намираш тези прекрасни обувки за под 100 лв ....я кажи и ние да си пазаруваме че аз нещо харесвам доста по скъпи ... а със един -два чифта не се задоволявам
Ами както казах Томи, всеки разсъждава според джоба си И на мен ми харесват доста по-скъпи от 100 лв, но като не мога да си го позволя или чакам да ги намалят или обикалям повече по магазините да намеря нещо което хем да ми харесва, хем да е на цена която мога да заплатя. гола и боса не съм тръгнала така че явно намирам не че не съм си купувала скъпи неща, но като цяло се случва по-рядко от някакви допълнителни пари които съм получила. живея и се издържам сама и работата ми не е супер доходна така че колкото мога - толкова. не се оплаквам - мисля че се справям но просто казвам че 300$ за обувки не мога да дам защото не изкарвам толкова че да мога да плащам сметки да се храня и обличам и да извадя тази сума за обувки...то е ясно че когато можеш да си позволиш да купуваш скъпи обувки едва ли ще тръгнеш да търсиш по-евтини, но това не означава че няма такива.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 22nd October 2008, 12:58
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

http://www.forever21.com
Страшен сайт !!!! супер яки неща има някой поръчвал ли си е от там ?
Отговори с цитат
  #206  
Стар 22nd October 2008, 13:35
anitooo anitooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
http://www.forever21.com
Страшен сайт !!!! супер яки неща има някой поръчвал ли си е от там ?
Найстина има интересни неща. Аз никога не съм пазарувала така защотото доскоро нямах кредитна карта, а пък и нз как става. А ти купувала ли си нещо от посочения сайт?
Отговори с цитат
  #207  
Стар 22nd October 2008, 13:39
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Не виждам шипинг до БГ Иначе има хубави неща.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #208  
Стар 22nd October 2008, 14:25
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anitooo
Цитирай:
Първоначално написано от emanuela_vt
http://www.forever21.com
Страшен сайт !!!! супер яки неща има някой поръчвал ли си е от там ?
Найстина има интересни неща. Аз никога не съм пазарувала така защотото доскоро нямах кредитна карта, а пък и нз как става. А ти купувала ли си нещо от посочения сайт?
мен параноята, която имам, към плащания с кредитна карта ме спира да си активирам тази опция
просто много внимавайте
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #209  
Стар 22nd October 2008, 18:55
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82

Ами както казах Томи, всеки разсъждава според джоба си И на мен ми харесват доста по-скъпи от 100 лв, но като не мога да си го позволя или чакам да ги намалят или обикалям повече по магазините да намеря нещо което хем да ми харесва, хем да е на цена която мога да заплатя. гола и боса не съм тръгнала така че явно намирам не че не съм си купувала скъпи неща, но като цяло се случва по-рядко от някакви допълнителни пари които съм получила. живея и се издържам сама и работата ми не е супер доходна така че колкото мога - толкова. не се оплаквам - мисля че се справям но просто казвам че 300$ за обувки не мога да дам защото не изкарвам толкова че да мога да плащам сметки да се храня и обличам и да извадя тази сума за обувки...то е ясно че когато можеш да си позволиш да купуваш скъпи обувки едва ли ще тръгнеш да търсиш по-евтини, но това не означава че няма такива.
Аз не те упреквам че не си пазаруваш супер скъпи обувки,ти каза че намираш прекрасни обувки под 100лв и аз те попитах къде ,защото аз нямям време да обикалям и общо взето си пазарувам от 1-2 магазина защото знам че винаги ще намеря нещо по моя вкус...
Много ясно че ако взимаш 500 или 600 лв не може човек да си позволи обувки от 300 или ще е доста глупаво...Никога не съм страдала от мания за величие и да нося само фирменни дрехи ,напротив каквото ми хареса си го взимам макар и да е 50 лв..
Отговори с цитат
  #210  
Стар 22nd October 2008, 19:13
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

разбрахме се
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.