IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 28th June 2007, 08:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

да не е само един силикон в пластичната хирургия!?
Има други поправки.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 28th June 2007, 09:57
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Angieee
Цитирай:
Мога да ти постна много добри резултати-Анджелина Джоли,например.
Anjelina Jolie няма силикон!
Има, от Томб Райдър насам.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 27th September 2007, 11:42
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране КАТЕГОРИЧНО ЗА

Чета ,чета и не мога да разбера как може някои хора да бъдат толкова крайни?Прилича ми на завист и злоба!Защо човек трябва да живее в дискомфорт,и без самочувствие при положение че това е поправимо?Да живее пластичната хирургия,която е помогнала на много хора да се чувстват пълноценни!!! Рискове има навсякъде и във всичко!!!И от цигарите се хваща рак ама повечето пушим,нали?А не ми се иска никак да изглеждам както онези европейки от Западна Европа дето колкото по-назапад отиваш, толкова кравите стават по-красиви от жените! БЛАГОДАРЯ
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27th September 2007, 12:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: КАТЕГОРИЧНО ЗА

Цитирай:
Първоначално написано от roxy
Чета ,чета и не мога да разбера как може някои хора да бъдат толкова крайни?Прилича ми на завист и злоба!Защо човек трябва да живее в дискомфорт,и без самочувствие при положение че това е поправимо?Да живее пластичната хирургия,която е помогнала на много хора да се чувстват пълноценни!!! Рискове има навсякъде и във всичко!!!И от цигарите се хваща рак ама повечето пушим,нали?А не ми се иска никак да изглеждам както онези европейки от Западна Европа дето колкото по-назапад отиваш, толкова кравите стават по-красиви от жените! БЛАГОДАРЯ
Подкрепям Roxy отвсякъде И аз съм за пластичната хирургия и смятам,че тя помага на много хора да възвърнат самочувствието си и да се почувстват по- красиви. Разбира се,че има риск-като вървим по улиците,може да ни блъсне някоя кола.Това значи ли,че не трябва да излизаме?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 29th September 2007, 10:54
Lady_Di Lady_Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Нямам нищо против, даже много ми харесва
Имам леки притеснения и все още проучвам въпроса. Надявам се скоро да мога да се похваля
Отговори с цитат
  #106  
Стар 4th October 2007, 12:17
sue* sue* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 21
По подразбиране

Анджелина Джоли със силикон? Виждала съм я гола в Gia, гърдите й хич не бяха малки, защо пък да си слага?
Aset сигурна ли си че си е сложила?

Жените си слагат силикон, поради наложения на обществото образец за КРАСИВА ЖЕНА - мерки, силует, грим и прически, мода. Робини сме на днешното време, ако искаме да сме в класацията.
Гримирам се, спортувам и променям тялото си, ако искам, заради себе си и заради никой друг! Така се чувствам добре и уважавам себе си. Това е най-важно.
Всяка жена е различна. Важно е да уважава сама себе си на пръво място и да прави с тялото си това, което иска. Дали е в нормите или не - за всеки влак си има пътници и затова светът е шарен!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 4th October 2007, 12:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мисля,че Анджелина няма силикон нито в гърдите,нито в устните.Естествена си е. Но пък и да има,няма лошо.Всяка жена се стреми към съвършен външен вид и ако пластичната хирургия й помага да го постигне,няма проблем.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 20th September 2009, 14:20
Barbie_GurL Barbie_GurL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Нося размер 85 С. Понякога ми е трудно да си намеря, защото нося по - голяма чашка, а тези с по - голяма чашка са ми широки на обиколка. Да не говорим, че долнището на комплекта шупти. Не бих барнала нищо в себе си, ама нищичко. Но все пак съм ЗА пластичната хирургия, и то само ако човека, който си я прави наистина има нужда да изглади някой недостатък. В противен случай не толерирам подобни ентервенции.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th September 2009, 14:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хм... сигурна ли си са размера.... 85С си Е голяма обиколка....
Отговори с цитат
  #110  
Стар 20th September 2009, 14:46
Barbie_GurL Barbie_GurL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Ами мерките ми са 88?60?88 и 85 С са ми всички сутиени. Малко ми шуптят на обиколка, но пък чашките ми са супер. Имам по - особен кръкъл бюст, който изисква по - голяма чашка
__________________
U think I'm gorgeous! U wanna * Hug me till no end *
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВсиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.