IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2006, 14:47
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране Удължена коса

Според вас кой метод на удължаване на косата е най-добър и къде???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th July 2006, 20:48
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз лично ти препоръчвам шиенето на коса, защото всякакви видове лепила увреждат косата! Аз бях с удължена коса половин година и сега като я свалих, моята въобще не е увредена! Много съм доволна,но сега чакам да мине лятото, за да я сложа пак, че на тези таплини е непоносимо !
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2006, 15:07
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

аз също си бях сложила шита коса до кръста,дадох доста пари,и я свалих след 2 месеца,защото не издържах,много ме дразнеше тази мрежа,а и на пипане е много неприятно.Също така ми изтощи косата,нежех да си правя маски,скъса ми я най-отдолу :1245: ...
Сега може би ще си взема с фиби ли,как се нарича,която аз си я слагам и свалям когато реша..
Бях гледала в предаването -пълна промяна,зашиваха към корена кичури,без мрежа,без "капси",не стои така твардо,и никой неможе да разбере,ама надали тук могат така добре да го направят...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2006, 16:45
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз не съм била с никаква мрежа! Просто косата беше на редове, които ми ги зашиха за моята коса! Аз лично съм много доволна, въобще не дрази и ни ми изтощава косата!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th July 2006, 13:31
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Никой друг ли не си е слагал коса ? :1232:
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd August 2006, 09:03
maiy maiy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране удължена коса

Здравеи,през Април си удължих косата сложиха ми черна коса носих я 2 месеца чувствах я като моя,като отидох на профилактика за да ми я поставят пак харесах тъмно руса коса,боядисаха моята същия цвят и ми я сложиха носих я 4 месеца,сега съм с светло руса коса до кръста и немога да и се нарадвам,но като си помисля колко пари дадох за 3 те коси ми презлява но имам дълга коса.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd August 2006, 13:12
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране Re: удължена коса

Цитирай:
Първоначално написано от maiy
Здравеи,през Април си удължих косата сложиха ми черна коса носих я 2 месеца чувствах я като моя,като отидох на профилактика за да ми я поставят пак харесах тъмно руса коса,боядисаха моята същия цвят и ми я сложиха носих я 4 месеца,сега съм с светло руса коса до кръста и немога да и се нарадвам,но като си помисля колко пари дадох за 3 те коси ми презлява но имам дълга коса.
А колко струва едно удължаване,ти къде се направи,за колко време става и след колко време трябва да се махне?
Моля отговори за непросветените- като мен
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd August 2006, 19:16
cvetelina_645 cvetelina_645 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Забелязвам ,че не съм първата която си е носила косата само 2 мес.просто е ненужна гезотия с която се подвеждаме и пръскаме пари като луди за нещо не необходимо!
Моята си я сложих в едно студио на ул.Раковска 150 (Джиа стил) подведох се заради ниските цени!Мойта беше черна къдрава 70см.на 1 м. шиха ми я за моята коса.
Ако някоя жена е решила да го нека първо да помисли дали иска да даде 250-700 лева за коса!
Най-добрият метод е на щипки ,а салон който бих препоръчала е всеки,всички ще ти вземат парите за едно и също къчество!
С две думи не си заслужава!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd August 2006, 21:38
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

не си заслужава,но варианта с щипките е добър и съм се спряла на него,тъй като косата ми се изтощи доста напоследък и трябва да се скъси.А иначе цената мисля ,гарантира качеството на косата (не във всички случаи естествено).
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th August 2006, 08:49
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Най-добро е шиенето...аз моята си я нося вече почти година и нямам намерение да я махам И хора, не си мислете, че удължаването на косата винаги е въпрос на изгъзица Аз моята я удължих, защото просто моята коса е ужасна и знам, че няма да мога да я пусна никога дълга и гъста а едва ли на някоя жена ще и бъде кеф да ходи като проскубана кокошка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:44.