IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 1st January 2007, 10:32
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Както вече казах във Варна кампанията за Дарина набира голяма скорост, но въпреки всичко мисля, че с общи усилия ние можем да разпространим плакати с призив към всички да изпращат СМС на 1365 (това е най-лесния начин за набиране на средства) Аз лично ще разпечатам още утре голям брой листовки и смятам да ги залепя във всички детски градини във Варна, на всички места, които посещавам, като фитнесзали, близкия магазин, и на всяко видно място на което ми разрешат да сложа плакат. Смятам, че ако всеки един от нас направи същото номера 1365 скоро ще стане много известен не само във Варна, ами и в други големи градове като София, Пловдив, Бургас и др.
Който иска на лични ще му изпратия копие от файла, който аз сама направих защото за плаката сигурно ще се изискват повече средства, а за сега е важно количеството отколкото качеството! Много се надявам и други от този форум да се включат в тази импровизирана кампания!
Усмивки на всички и много късмет през Новата 2007 година
Отговори с цитат
  #102  
Стар 1st January 2007, 20:46
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Съжалявам, ако въпроса е глупав, но мога ли от чужбина да изпращам СМС-и?
Отговори с цитат
  #103  
Стар 3rd January 2007, 15:00
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Здравейте на всички, както казах от първия работен ден започнах да разлепям плакатите от сайта на Дарина по всички възможни места, където се събира повече народ, за да се популяризира номера за смс 1365. Не можете да си представите, колко са много местата, на които можете да сложите плакат. Никаде не ми отказаха, особено там където ме познават и в детските градини. Сега се надявам да ми се обадят и от Пикадили, Хепи, сладкарници Неделя и Макдоналдс, там са по-тромави и е необходимо специално разрешение от управата, но искрено се надявам да не откажат. За други места, които се сетих това са църквите, но тях още не съм ги обходила. Молбата ми е да се обединим, само Варна не е достатъчна, давайте и вие от другите големи градове . Плакатите струват 0.50 в печатница, а иначе разпечатка на цветен принтер е 0.80 !
Отговори с цитат
  #104  
Стар 5th January 2007, 14:32
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

И аз помогнах с малко

Btw не мога да разбера защо лечението не се поема от държавата? Нали затова плащаме осигуровки и т.н.
Защото семейството на Дари едва ли е единственото в това положение
Защо трябва да се стига до тук
__________________
...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 5th January 2007, 14:39
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Btw не мога да разбера защо лечението не се поема от държавата? Нали затова плащаме осигуровки и т.н.
Защо трябва да се стига до тук
Щото, ако дават за децата, в парлИмента няма да могат да си сменят мерцедесите всяка година
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #106  
Стар 5th January 2007, 15:08
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Много е сложна цялата процедура, Държавата несъмнено ще даде част от парите, но няма да плати цялата сума! Да Ви споделя, как върви моята офанзива във Варна. За сега сладкарници Неделя и Хепи, отказаха да съдействат, много съм разочарована от тях, особено от Хепи, която все пак е варненска фирма, ама както и да е, техните манджи ми преседнаха! Но пък извадих голям късмет с Пикадилитата, само във Варна са 6 това означава, че във всяко едно ще направим плакати на Дарина чиято цел е да се покаже преди всичко номера за СМС и отделно кутии за набиране на средства! Все пак това са едни от най-посещаваните магазини във Варна и чакам във вторник да излязат още 50 плаката от печатницата, тях ще видя къде ще ги разпространявам! Писах в "Шоуто на Слави", но както и очаквах няма отговор от тях, а и той е токова меркантилен, че няма да се учудя, ако поиска пари за "реклама"
Отговори с цитат
  #107  
Стар 7th January 2007, 12:52
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Инструктирах майка ми да преведе малко парички.Абе хора последно
1 GENERAL KOLEV STREET ли е или
3 GENERAL KOLEV STREET ???????
Защото на клипчето пише 3, а на сайта 1. (или няма значение?!)
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 7th January 2007, 12:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мисля че няма значение. аз като ги внасях адрес не съм казвала. все пак не е пощенски запис
Отговори с цитат
  #109  
Стар 7th January 2007, 14:30
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Аз като пyснах от тук ми искаха адреса
__________________
Отговори с цитат
  #110  
Стар 7th January 2007, 14:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

уф чак сега видях, че Оливия е в Лондон. от чужбина може и да искат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаспасимДарина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.