IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th December 2006, 13:51
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Благодаря ти bimbi днес няма да успея, но утре 100%!И ще пиша като ги пратя!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th December 2006, 16:31
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

http://dnes.bg/article.php?id=31160
__________________
...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th December 2006, 17:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

днес не съм излизала, затова още не съм превела някаква сума по сметката..колкото мога..но направих друго - пратих едно писмо до повечето най-четени вестници, списания, до мобилните оператори, националните телевизии, две радио редакции...това, за което най-много се моля, е повече хора да научат за историята на Дари...да се помогне не е невъзможно, ако половин България даде по 1 левче, ще има 4 милиона! А на нея й трябва по-малко от един !!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th December 2006, 17:49
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
днес не съм излизала, затова още не съм превела някаква сума по сметката..колкото мога..но направих друго - пратих едно писмо до повечето най-четени вестници, списания, до мобилните оператори, националните телевизии, две радио редакции...това, за което най-много се моля, е повече хора да научат за историята на Дари...да се помогне не е невъзможно, ако половин България даде по 1 левче, ще има 4 милиона! А на нея й трябва по-малко от един !!
Чудесно,Мила....Гордея се като чета всеки който по някакъв начин се включва в тази Благородна кауза!

А аз за съжаление нямам тази възможност.Преведох скромна сума парички по сметката на детето!
Имам запитване до Варненки...
Момичета-приемате ли идеята за(след 25ти) Коледа да посетим Дари?Днес синът ми ме попита дали ще може да й подари Коледна играчка(събира си еднодневните парички които му даваме за уч-ще,милото) ...Та ми проблясна и това да се съберем дружно.Разбира се,ще е необходимо съгласието и на нейното семейство!
Веднъж вече си разменихме мейли с Лорчето.Това момиче......очарована съм от нея!Та.....предполагам,не биха ни отказали среща?
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th December 2006, 17:59
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Ние, българите живеещи в ОАЕ, ще съберем пари и консула ще ги изпрати в сметката на Даринка, можеби януари месец.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th December 2006, 18:12
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не знам дали има нужда да го пиша, важното е, че се случва, но все пак ще го споделя тук - в темата, за да е жива надеждата, а и като поредното потвърждение на думите КАПКА ПО КАПКА ВИР СТАВА..получих отговор на едно от писмата, които днес изпратих - от редактора на Playboy. (Дано някой не реши, че списанието не е достойно да популяризира каузата заради ...материята, която третира..защото единственият ми мотив да им пиша беше, че са достатъчно четени)...та въпросният Георги Неделчев ми отговори - сам той е превел вече някаква сума по сметката на детето и прави възможното по въпроса да се разпространи историята на Дари
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st December 2006, 09:54
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Момичета-приемате ли идеята за(след 25ти) Коледа да посетим Дари?....Та.....предполагам,не биха ни отказали среща?
Едва ли Flame-детето трябва да живее в мах. стерилна обстановка,даже родителите трябва да общуват с него с маски,всички контакти да се преустановят,даже сапуните,които ползва трябва да са специални,а за храните да не говорим.След химиотерапията,имунната му система се унищожава,за да не отхвърли донорските клетки
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st December 2006, 09:59
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Момичета-приемате ли идеята за(след 25ти) Коледа да посетим Дари?....Та.....предполагам,не биха ни отказали среща?
Едва ли Flame-детето трябва да живее в мах. стерилна обстановка,даже родителите трябва да общуват с него с маски,всички контакти да се преустановят,даже сапуните,които ползва трябва да са специални,а за храните да не говорим.След химиотерапията,имунната му система се унищожава,за да не отхвърли донорските клетки
Точно така! В момента е назначен втори етап на химиотерапията и Дари ще бъде в болница. По време на престоят и там, тя е с майка си, която единствена има достъп до детето. Всички посещения са сведени до минимум, поради опасност за пренасяне на вируси.
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st December 2006, 10:10
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Джу,в тази болница ли е Дарина сега?
http://bg.sbaldohz.com/

Кога ще станат готови изследванията за донорство?

И в БГ ли ще се прави трансплантацията и от какво зависи това?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st December 2006, 10:27
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Джу,в тази болница ли е Дарина сега?
http://bg.sbaldohz.com/

Кога ще станат готови изследванията за донорство?

И в БГ ли ще се прави трансплантацията и от какво зависи това?

Не, Дари не е в тази болница. Лекуват я във варна, там където е постявена диагнозата, там е започнал и курсът химиотерапия. Семейството е от Варна и затова веднага са започнали лечението там на место.

Изследванията за съвместивмостта на донорството ще излязат до десетина дена. Тогава ще стане ясно дали има съвместимост със сестричката.

За предпочитане е да се лекува в чужбина, защото успеваемостта на тези операция във Франция конкретно е много по-висока, отколкто в България. Нашите специалисти се занимават от скоро с такъв род операции, затова и нямат толкова голям опит.
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаспасимДарина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.