IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th September 2004, 12:55
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране ЗА или ПРОТИВ силикона

Кажете мнението си за силикона в женските гърди. И бихте ли си сложили
Аз лично сам ЗА /аз съм мъж и нямам нищо против ако половинката ми е с изкуствени цици/
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th September 2004, 13:49
Булка Булка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Пловдив
Мнения: 9
По подразбиране

Аз също съм за,но след като жената е раждала,или ако няма намерение да ражда!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th September 2004, 16:57
Станимира
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако самочувствието ни зависи от бюста ни само,много има да си патим.Утре ще искаме малко дупе,после големи устни,после JLo дупе,след това Marlene Dietrich устни...няма край.Vip ако обичаш половинката си,така безгрижно ли я пращаш под ножа?Може да умре(операция е), да се осакати,да я боли..важното е ти да имаш топки за игра.Огромният проблем на българката са комплексите и,все гледа да се хареса на другите вместо на себе си.Нашето самочувствие е такъв фалш колкото силиконът е бюст.Който смята,че това е ключа към рая,нека го направи.Радвам се,че това е възможно заради жените с заболявания на гърдите.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th September 2004, 11:40
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

хаха ок ваше мнение. Е добре като не ви интересува как изглеждаде и не се вляете от другите какво мислят за вашето тяло какво правите в този форум мммм???
Пак и друго е сега да видиш някоя мадама по плажа с стегнат голям бюст и хубаво тяло. И друго е да видиш една разплута и гадна девойка с увиснали (*)(*) или по лошо плоска като дъска.
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th September 2004, 21:16
Topolata
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аве не е най-важното бюста определено, но когато една жена сама иска по-голям бюст защо не, но всичко трябва да е в разумни граници, защото много от жените така се увличaт че още по-зле става. А _VIP_ да ти кажа аз съм чувал че и Арнолд като млад е имал силикон в гърдите, естествено не като при жените но е имал щото са му били изоставаща група
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th September 2004, 20:07
bunnygirl
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз съм за!
Защо не след като това те кара да се чувстваш по-добре.
Нова прическа, кола - маска, пазаруване, силикон - каква е разликата.
Важното е да го правиш за себе си и като се погледнеш в огледалото да се харесаш.
Между другото, ако имах парите, още утре щях да си направя, а колкото до риска - такъв има и докато пресичаш улицата например)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd September 2004, 15:05
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

bunnygirl ЕВАЛА една жена да ме подкрепи ))
А за колата маска е препоръчително поне за жените аз лично си махам космите макар че не съм жена
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th September 2004, 10:13
Joya_
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Ние жените сме си виновни

Здравейте, проблема е че жените сами решават да сложат силикон или не, говорейки че го правиш за да се харесаш на мъжете ти всъщност го правиш за себе си, всеки иска да изглежда перфектно, няма спор че силикона е опасен, но каквото сам си направиш...нали знаете. За съжаление не всеки се ражда идеален да не кажа почти никой а познавам много жени който твърдят че харесват гърдите си, но малко от тях наистина го мислят. Надявам се някои ден да измислят нещо което да не е опасно, аз лично бих пробвала!
А колкото до мъжете....лесно е да кажеш на гаджето си сложи си силикон ама да не забравяме че те също не са идеални но процента мъже който се подлагат на козметични операции е много по малък от процента на жените. Не само мъжете искат да имат идеална половинка))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th October 2004, 08:41
Станимира
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мене лично не ме радва факта, че дойде ред и мъжете да бъдат под натиск да си къпъват грим, козметика в промишлени количества, да си слагат силикон и т.н. и "те ще видят какво ни е на нас". Слабо утешение е това. Както "видяха" децата ни-от детската градина още са с червила, сенки всеки ден като фолкпевици, а момченцата не остават по-назад - то са гелове, то вакси, то обици... Представете си ефекта върху възпитанието им. Излиза, че всички сме в "купа". Така добре ни манипълират тези, които тръпат милиони от продажба на козметика и пласт. хирургия, взимат ни и парите и здравето срещу толкова малко! Като пластелин сме им в ръцете, вярваме всичко, което ни кажат. Човек, който уважава себе си, естествено се грижи за външния си вид, той е много важен, но смятам, че играта стигна твърде далече. С цялото изобилие на козметика по магазините по-хубави ли сме от нашите майки, дето ползваха "Ален Мак"и маска с мед и жълтък в неделя? Друг път! Като минеш под ножа за нови гърди, какво печелиш? Подсвирквания на плажа от местните сельовци. Това по-щастливи ли ни прави? (имам предвид обикновени жени като себе си). По-здрави? Да бе. А сега и един друг се нараняваме: "Не харесваш гърдите ми,а? Нещастник! Къде си тръгнал с тази малка.." Представяте ли си за какво мечтае нашата нация - по улицата само Памели Андерсън, обърнеш се и нечии "дини" те удрят, тъй като са твърде обемисти, а около нас - мачо мен с огромни пениси, гордо надиплени отпред... като си помисля, май е доста забавно!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th December 2004, 23:58
kleopatra
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране za silikona..

да,да и да.... родих две деца .... от скоро съм с нов бюст ...повярвайте,прекрасно е... гледката,усещането,сексапи ла... нещо което не е за изпускане ... при повечето жени желанието за тази придобивка го има,но нещата опират до финансовия въпрос...а тези които имат тази възможност-да се възползват...няма нито за миг да съжаляват...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВсиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.