IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th October 2004, 09:17
kittiee kittiee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Мнения: 16
По подразбиране Ябълков оцет

Някой пробвал ли е ябълков оцет на капсули? И помага ли за регулиране на килограмите, естествено не само да се тъпчеш с оцет и да разчиташ на това... Но има ли някакъв ефект :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2005, 16:08
Berserker Berserker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 5
По подразбиране

Аз лично обичам да пия ябълков оцет.Всяка сутрин си го разреждам с малко вода.Незнам дали има някакъв ефект за отслабване.Точно да отслабвам малко ме интересува.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th April 2005, 12:01
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Ябълков оцет

Ябълковият оцет съдържа 19 от 22-та най-необходими за здравето ни минерали. Най-важният от тези минерали е калият. Другите са фосфор, хлор, натрий, магнезий, желязо, флуор и силоксан.

Ябълковия оцет подобрява кръвообращението, нормализира кръвното налягане и драстично намалява риска от инфаркт. Освен това ябълковият оцет унищожава бактериите, вирусите и други вредни микроорганизми и предотвратява навлизането на отрови в организма.

Богатия на минерали оцет помага за разграждането на натрупаните в тялото мазнини и не позволява понататъшно натрупване на тлъстини. Специалистите дори смятат, че с помощта на ябълковия оцет, човек може да отслабне, без да спазва диета. Лекарите препоръчват при всяко ядене да се пият по два чаени лъжички оцет в чаша вода. Резултатът според тях ще бъде на лице още след два месеца. Ябълковият оцет помага и за освобождаване от напрежението, стреса, главоболието и мигрените.

Причината за тези проблеми често се крие в натрупаните в тялото вредни вещества. Но като вземате всяка сутрин и вечер или при всяко хранене по лъжичка ябълков оцет, разтворена във вода вие ще възстановите естествената киселинна среда в организма си. Оцетът е безценен и за храносмилателната система, бъбреците и пикочния мехур поради способността да неутрализира микробите и отровите.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th April 2005, 13:54
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А как се приема,преди,след или по време на ядене?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th April 2005, 11:41
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Ябълков оцет-прием

Подобно на витамините, ябълковият оцет има подобни свойства и съдържание. Приема се както всички останали витамини и не бива естествено да се прекалява поради възможноста му да разгражда бързо мазнините. Препоръчва се сутрин вечер и при всяко хранене.
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th April 2005, 21:25
Ели
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Ябълков оцет-прием

Riddicko,много полезна информация,благодаря.Мисли ш ли,че оцетът в магазините е добър?Аз се опитах да правя сама,но не постигнах необходимата киселинност.Липсва ми точната рецепта..А знаеш ли какво представлява балсамовия оцет?
Цитирай:
Първоначално написано от riddicko
Подобно на витамините, ябълковият оцет има подобни свойства и съдържание. Приема се както всички останали витамини и не бива естествено да се прекалява поради възможноста му да разгражда бързо мазнините. Препоръчва се сутрин вечер и при всяко хранене.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th April 2005, 09:25
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

И майка ми се беше зарибила да прави домашен ябълков оцет. Имаше същия проблем - не беше достатъчно силен и сега само тя си го пие
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th April 2005, 16:43
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А количеството какво е..? 1 супена лъжица - 2...? Значи, сутрин, вечер и преди всяко ядене, но по колко?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th August 2008, 18:39
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз също съм доволна от ябълковия оцет. Пия този на капсули. ВСяка сутрин по една.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th August 2008, 07:53
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

riddicko страхотна информация!
наистина ябълковият оцет е много полезен. аз лично знам случей, в който е помогнал жена да се излекува от коксартроза - дано съм го написала правилно. тази болест е ужасна защото води до скъсяване на крайника ако не се хване навреме и не се вземат мерки;
за отслабването - абсолютно помага. имам няколко примера около себе си. семейство чийто килограми бяха над 100 за 6 месеца смъкнаха около 25-30кг. единсвеният режим който спазваха беше да хапват повечко месо със зеленчуци, плодове и млечни. и се избягват мазните храни. ограничения в количествата няма.
но наистина е важно да имаш ИСТИНСКИ оцет. а за съжаление у нас незнаеш кое е истински и кое не!
ако е течен - пие се сутрин 1лъжица оцет +1 лъжица мед+ чаша топла вода. на гладно. може и вечер да се повтори същата процедура , но и веднъж дневно е достатъчно.
ако е на капсули - би трябвало на опаковката да пише.
този който ползваха моите познати е немски и се пие първите 10 дни сутрин и вечер , а след това по една сутрин до постигане на желаните килограми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ябълковоцет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.