IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 26th April 2007, 21:22
e4inka e4inka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Ами добре, и на мен ми стана интересно... щом имало толкова добри попадения и хубави дрешки - маркови и тн, кажете тия магазин4ета, откъдето си ги намирате кои са
А и бтв, искам да попитам там в Мания как са дрехите. Не съм влизала, защото близко около нас няма, но сега правят и ще се открие на 4ти май. та със сигурност ще го посетя. Доволни ли сте от веригата?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th April 2007, 23:00
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

така и не влязох в такъв магазин, иска ли някой да дойде с мен, сега др седмица като ще си търся дрешки, че няма с кой да изляза по магазини.... Пък не обичам сам.... пък и така и не намерих second hand
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th May 2007, 22:42
little_missy little_missy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране

къде в стара загора има магазинче за преоценени стоки???
а иначе по темата-ми майка ми доста често посещава Манията и никога не излиза с празни ръце и доста често има добри попадения
__________________
Рано или късно всичко се връща!!!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26th May 2007, 23:02
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Е те тия покойници едва ли са ги носили, след като са умрели

Апоклистика признавам те за № 1
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th June 2007, 11:14
AlaBala AlaBala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от inka
тези магазини на шик-шик са цяла индустрия при моето училище има два за дрехи един за чанти и обувки и един за електро уреди.пред единя за дрехи в деня в който идва стоката има егати опашката и се избиват...
и от други съм чувала че там се намират интересни неща, но мен ме е срам да влезна...

Къде се намира този магазина за обувки на Шик Шик?

Иначе по темата - купувам и нося дрехи без предубеждения. Няма да коментирам това, че има и нови такива и че за 2 лв. предпочитам да си купя една качествена тениска, отколкото за 20 - която на 3-тото пране би се разтегнала и от първоначалните цветовете няма и следа )
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th June 2007, 21:22
pocahontas pocahontas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до pocahontas
По подразбиране

Аз също имам страхотни попадения, но да отбележа, че има разлика между самите магазини.В някои продават мнооого носени, а в други, като Мания и Шик-Шик (втория етаж например) някои дори са чисто нови.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th June 2007, 23:35
Sensitive Sensitive не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Само веднъж съм влизала в Секънд-хенд магазин..
не 4е съм предубедена и скепти4но настроена към дрехите, които се предлагат там, просто не ми се е одавала друга възможност..
в град4ето, в което живея няма такъв ..а дори и да има - то си представям в какво състояние ще е
най-големият такъв магазин, който съм посещавала е в Пловдив..мисля, 4е беше 5-етажен..всеки етаж - огромен..
..просто беше фул-макс с дрехи
имаше и добри попадения
но едно 90% ми се видя такова демоде..не съм о4аквала и нещо пове4е де, но виждах все дрешки, които освен вкъщи - не бих облякла другъде..
да не говорим, 4е всеки си ровеше както му скимне и състоянието на някои от дрехите беше под всякаква критика
Отговори с цитат
  #68  
Стар 20th June 2007, 09:51
amarno amarno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 3
По подразбиране

А има и един магазин за втора употреба на лъвов мост- само подбрани дрехи са вътре- взех си яке на Мекс за 17лв!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 20th June 2007, 09:57
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amarno
А има и един магазин за втора употреба на лъвов мост- само подбрани дрехи са вътре- взех си яке на Мекс за 17лв!
Къде е този магазин?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 7th September 2007, 10:56
Peteto Peteto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и аз съм много запалена по магазините за втора употреба.Не бях чувала че има такива за чанти и обувки и ако някой чоже да ми каже къде се намират ще съм му много благодарна :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: secondhand
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.