IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 8th December 2008, 20:51
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Днес най - после получих отговор за Бонуса - бил спрян от производство ...
Отговори с цитат
  #182  
Стар 8th December 2008, 21:22
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Имаш ли идея защо е спрян от производство?
Отговори с цитат
  #183  
Стар 8th December 2008, 21:36
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Не ми казаха нищо по въпроса. Но забелязах, че са изчезнали всички видове хляб на Даунтаун, не само "Бонус".

Е, поне за мен не е чак такава загуба, и без това хапвах по една - две филийки от него седмично, останалото се разваляше. Но все пак имах някаква сигурност, че наистина е пълнозърнест.

Отговори с цитат
  #184  
Стар 9th December 2008, 09:01
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Аз си взимам хляб на немската фирма Местермахер-с ръжен шрот и ленено семе. Много ми е вкусен, но трябва да се препече предварително. Определено е скъпичък-3.50лв за 500гр, но наистина си е истински пълнозърнест хляб. Хапвам си по 2филийки на ден под формата на сандвич с зеленчуци.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 9th December 2008, 11:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

За същия писах/питах във друга тема. И аз си го купих - много ми допадна ( обаче не съм обънала внимание на цената )
А преди него пробвах и тези на ВИта - но много сухи ми стоят.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 9th December 2008, 17:11
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

най накрая да спрат от производство този фалшив хляб Бонус.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 9th December 2008, 17:43
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

абе фалшив, фалшив, ама по-добре от топъл бял хляб... най-добре никакъв, аз не ям вече от година никакъв. и ми е супер, иначе досега да съм станала 100 кила, както го обичах преди...
Отговори с цитат
  #188  
Стар 9th December 2008, 21:24
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Днес четох, че протеиновите диети, които изключват за дълго въглехидратите, водят до нарушения в усвояването им и склонност към складиране след възстановяване на нормалния хранителен прем. Източникът беше достатъчно авторитетен - д-р Бари Сиърс.

Като се замисля, наистина, повечето ми приятелки, които са на режима на Дюкан, докато са на чисти протеини отслабват, но след това дори дните на протеини и зеленчуци са съпътствани със задържане или даже слабо покачване на килограмите. Което е смущаващо, все пак дори в тези дни въглехидратният прием е доста редуциран и човек с нормална обмяна би трябвало да продължи да сваля ...

Какво мислите по въпроса ?
Отговори с цитат
  #189  
Стар 9th December 2008, 21:32
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Мисля, че приятелките ти не правят нещо като хората. Свалих 10 кила до към юни, съм края на август подкарах яденето пак през просото, демек минах в четвъртата дюканска фаза, само че до този момент не съм качила. Сега започнах пак отначало, за да сваля и последните кила, дето ми останаха. Колкото до задържането понякога, има го при абсолютно всеки режим- тялото не е машина, че да го настроиш да сваля по кило на седмица- колкото по- малко кила за сваляне остават, толкова по- трудно се свалят. Слабото покачване, до 2-3 кила също не е смущаващо, писала съм вече за него.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 9th December 2008, 21:39
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Не знам, аз лично не бих изключила напълно нито въглехидратите, нито мазнините, нито белтъците от менюто си. Не виждам причина да вървя срещу начина, по който е устроено да функционира тялото ми. Това, в което съм вманиачена, са пълноценните, естествени хранителни зточници - да няма нищо рафинирано, консервирано, мазно и захарно в менюто ми.

Всеки с маниите си, просто ми беше любопитно доколко тезата за нарушаване на усвояването на въглехидратите е състоятелна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кухнятаназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:32.