IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 8th April 2011, 09:15
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Големия вътрешен интериор, не е добра реклама за една жена
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #52  
Стар 8th April 2011, 09:22
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

E то и малкия екстериор не е добра реклама за един мъж
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #53  
Стар 8th April 2011, 09:54
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Александър Виж мнението
Аз пък си мислех, че е важно какво правиш с него, а не колко е голям.
Явно подсъзнателно съм се утешавал по този начин
Това са утешения за мъжете с по - малки... то 'правенето' общо взето е все едно и също - вкарваш и изкарваш, но когато е по - голям достига до други места и възбужда по съвсем различен начин.

По принцип моя 'интериор' е супер малък, предполагам и на повечето дами тук, проблема е при мъжете, повечето нямат с кой знае какво да се похвалят там долу. Кофти е да ти е 15см. и да е по - тъничък...
Има разлика да го хванеш с две ръце и да се скрие, има разлика и да го хванеш с три ръце и да остане главичката отгоре, а също и има разлика да го стиснеш с една ръка и да си докоснеш пръстите и да не ги докоснеш, да речем.
При първия случай, 15см-вия, в поза жената по гръб вдигнала крака на раменете на партьора си влиза доста навътре.. дори със сила пак не се усеща...
при втория 22 см, ако си отгоре просто винаги гледаш половин см да е отвън, че става страшно, а в случаи когато си супер възбудена това не пречи, защото се разтягаш допълнително.
Ох, егати лекцията дето излях...
разбира се, това са моите мнения и опити, надявам се някой да сподели и други гледни точки
Отговори с цитат
  #54  
Стар 8th April 2011, 15:33
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Нямам удоволствието да видя как с вкарването подлудявам някоя жена по твоите описания. Какво да се прави колкото ми е дала природата толкова
Действаме с това което си имаме
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 8th April 2011, 18:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66 Виж мнението
Големия вътрешен интериор, не е добра реклама за една жена
То не е нужно да е така,за да му е малък..хахахаха.
Аз съм доста тясна,даже е имало случаи един го болеше и ме молеше да се разтегна-хахахаха.Тъй,че малкият атрибут изобщо не е добра реклама.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th April 2011, 00:36
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Само ще кажа, че по голямата част от жените, виждат зор, и с 18 см. дължина! Тези с 22 сантиметровите или нещо не ви работят както трябва, или - грешката е у вашия шублер
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th April 2011, 16:15
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Това са утешения за мъжете с по - малки... то 'правенето' общо взето е все едно и също - вкарваш и изкарваш, но когато е по - голям достига до други места и възбужда по съвсем различен начин.

По принцип моя 'интериор' е супер малък, предполагам и на повечето дами тук, проблема е при мъжете, повечето нямат с кой знае какво да се похвалят там долу. Кофти е да ти е 15см. и да е по - тъничък...
Има разлика да го хванеш с две ръце и да се скрие, има разлика и да го хванеш с три ръце и да остане главичката отгоре, а също и има разлика да го стиснеш с една ръка и да си докоснеш пръстите и да не ги докоснеш, да речем.
При първия случай, 15см-вия, в поза жената по гръб вдигнала крака на раменете на партьора си влиза доста навътре.. дори със сила пак не се усеща...
при втория 22 см, ако си отгоре просто винаги гледаш половин см да е отвън, че става страшно, а в случаи когато си супер възбудена това не пречи, защото се разтягаш допълнително.
Ох, егати лекцията дето излях...
разбира се, това са моите мнения и опити, надявам се някой да сподели и други гледни точки

леле аз имам толкова дълги пръсти и голяма длан като цяло, че ако не успея да си докосна пръстите като го хвана, най-вероятно ще стана е ще си тръгна...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11th April 2011, 09:01
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Ем шанс, някои цял живот само на малки пи*ки попадат...
: ))
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11th April 2011, 14:19
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз затова като попаднах на голям, реших че няма смисъл да се пробвам другаде. Вярна съпруга!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th April 2011, 15:59
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Аз затова като попаднах на голям, реших че няма смисъл да се пробвам другаде. Вярна съпруга!

Мен една пи*ка не може да ме накара да стоя до човек, когото не обичам, но и при мен е така, в случая тя си беше просто бонус, а сексуалното изживяване е на върха... +1 в клуба на верните съпруги
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: когаизпитватенайсиленоргазъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.