IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th October 2007, 14:41
navramova navramova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране Операция и пътуване?

Здравейте, аз имам насрочена операция за повдигане на бюста + поставяне на импланти под мускула, но се оказа, че 3 седмици след това ще трябва да пътувам на дълго разстояние. Започнах да се притеснявам дали ще мога да се възстановя достатъчно, за да пътувам 12 часа със самолет и след това да се чувствам ОК в чужбина. Затова се нуждая от вашето мнение и опит! Зная, че до голяма степен е индивидуално, но все пак ще придобия някаква представа какъв е възстановителния период. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th October 2007, 14:50
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

На мен д-р Кънев ми каза, че може да се пътува в самолет след като мине възстановителният период. Незнам само дали 3 седмици ще са достатъчни Най-добре се посъветвай с лекаря. Ти при кого ще се оперираш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th October 2007, 15:49
navramova navramova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране

По принцип знам, че е разрешено да се пътува след 3 седмици. Въпроса ми по-скоро е как са се чувствали/т оперираните ( с импланти под мускула) 20 дни след операцията? И дали е по-разумно да се оперирам като се върна, което ще е чак края на януари 2008( най-добрия случай)? А предполагам ме рабирате, че по принцип въобще не ми се чака дотогава.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th October 2007, 17:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Значи аз пътувах със самолет, когато бях оперирана на две седмици - с подмускулно съм, нямах никакъв проблем, но бях с два сака, които носеше детето ми, тъй като още не можех да вдигам тежко. Не виждам никакъв проблем и в твоя случай, освен ако не пътуваш сама и няма кой да ти помогне с багаж евентуално...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th October 2007, 18:48
navramova navramova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 7
По подразбиране

Супер, благодаря,
Просто една приятелка се оперира наскоро и беше категорична в мнението си, че или не трябва да се оперирам преди да пътувам, или да не пътувам.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st September 2015, 13:52
Luscious Luscious не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 3
По подразбиране

на втория ден след операцията (подмускулно съм) пътувах със самолет и всичко беше ок.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операцияпътуване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:26.