IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st August 2015, 01:20
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране Моля за мнение и съвет :)

Здравейте, извинявам се, че пускам нова тема, но просто наистина нямам време, а съм много объркана. На 4ти ще ми е операцията на гърдите /втора, имам една преди почти 4 години, от която не съм особено доволна/. Въпросът ми е следния: ефекта, който аз искам е зърната да сочат нагоре, тоест повечето обем да бъде в долната част на гърдата. Как се постига това с кръгли или анатомични? В момента съм с кръгли и зърната сочат леко надолу, няма достатъчно обем в долната част и от странична външна част, това е и причината да не съм доволна.. Не вярвам да е от формата на гърдите ми, тъй като аз нямах никакви. Изобщо възможен ли е ефекта, който искам? Благодаря ви предварително, момичета.

пп: Не съм обсъдила с хирурга това, тъй като комуникацията ни в момента е трудна, той не оперира в Бг и не говори български.. Ето и снимка на ефекта и формата, които търся. http://missbloom.bg/media/pics/31361-Playmate%201.jpg
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st August 2015, 10:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Нещо са ти малко грешни представите за естетиката, оптималната позиция на зърната е да са центрирани и да сочат напред. Ако сочат нагоре, това дори се води за не добро изпълнение в мамопластиката и не само това, ами и всеки който ги види на голо, а дори не само на голо в някои случаи (според дрехата), ще разбере, че това са силиконови цици. А по принцип целта е да се търси максимална естетика и гърдите да изглеждат максимално естествени !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st August 2015, 11:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Само искам да се коригирам, тъй като на снимката, от това което се вижда, тази гърда в по близък план при нея изглежда зърното е по високо от другото и съотношението на обема в долната част спрямо горната е по голямо. На другата гърда обаче позицията ми харесва и то много, но аз визирах това което се вижда на тази в по близкия план.

Ето и едно проучване, точно по темата -

http://www.realself.com/blog/breast-...k#.VeQX8fntlBd

На снимките долу ще видиш, различните позиции и тази която най-много се харесва от оценяващите е 45:55 съотношение. Аз като мъж също потвърждавам, че това е перфектно, но ако отидем на 35:65, това вече променя драстично картината.

Ако се стремиш към 45:55 това е идеалната цица, но тази от снимката, гърдата в близкия план не е 45:55, тя е доста повече, дори повече от 35:65 !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st August 2015, 11:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

За мен пък циците на мацката са УНИКАЛНИ

Жалко че няма други мъже тук да чуем тяхното мнение, но бас държа че по тези гърди мъжката част просто ще лудва, без значение колко мм зърното било по-високо или по-ниско.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st August 2015, 11:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Първо питай мъжете и тогава пише, дори и жените 82% от тях смятат тези със съотношение 45:55 за най-хубави. И нещо много важно, за да няма обърквания трябва да има и по показателна снимка и в анфас и от друг ъгъл.

Инак няма нужда да казвам, че няма мъж, който би върнал някоя или няма да я хареса ако е с по високи зърна. Като са хубави стегнати цици, ще им да им се радва като малко пригладняло бебе, което не е било кърмено цял ден

Въпроса обаче е, коя е перфектната позиция и за това съм постнал статията, в която са публикувани резултати от проучване и това говори достатъчно и отговаря на възражението на titi , че е важно да се чуе и мнението и на други мъже !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st August 2015, 12:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

що опираш до понятието "перфектно"?

кое е по-перфектно, жената да е руса със зелени очи
или чернокоса с да речем сини?
Бих искала да чуя мнението ти Пуфпаф
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st August 2015, 12:07
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

или пък кое е перфектното, прическата да е късо каре и дълга коса до кръста
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st August 2015, 12:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Кво общо имат цвят на коса и очи със пропорциите на гърдите. Не случайно и хирурзите взимат подробни мерки, за да изчислят оптималният размер и форма на имплантите, за да може да се получи и максимално естетичен резултат.

Тук не става въпрос на кой какво най-много му харесва, то по тая логика има и жени които обичат гротеската визия, цици като дини, устни като кренвирши и т.н., но това може ли да се бъде показател за естетика. Не случайно и за пореден път повтарям, аз съм показал прочуване и със снимки и в него хората (не един човек, а много) са си казали мнението.

Това което ти харесваш като съотношение 35:65 и повече, не е най-харесвания резултат, но 90% от мъжете, повтарям 90% от мъжете и 82% от жените харесват най-много пропорциите 45:55 !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st August 2015, 12:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ако имах възможността да се поразровя може би щях да открия друг тип представителна извадка.
Но просто не виждам и смисъла...
тя няма да помогне на дамата в случая.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st August 2015, 12:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Напротив ще и помогне, ще е много полезно за всички, добре е да се разровиш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязамнениесъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.