IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2016, 21:14
Аватара на Goldy Foxy
Goldy Foxy Goldy Foxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
Post Грешка на хирурга или ... ?

Здравейте момичета казвам се Моника на 24 г. и искам да споделя с вас моята история и се надявам да намеря отговори на въпросите си тук при вас . Изчела съм голяма част от темите във форума преди и след операцията ми . Та ... Желанието ми да си сложа импланти се появи може би когато бях на 20 г и не е минавало и лято , в което аз да не се замисля сериозно , че наистина искам по- голям бюст и ето , че миналата година след морето се реших твърдо . Не попитах родителите си , не от страх , че няма да ми позволят ,а просто не исках да ги притеснявам . Без въобще да се замисля се спрях на др Николай Георгиев ( имам приятелка с невероятен бюст от него , а и от майка ми и нейни приятелки бях чула , че наистина е добър ) . Направихме две консултации и вече имах час за операция на 12 ноември 2015 . Спряхме се на 400 кубика кръгли MENTOR gel breast implants с доживотна гаранция , изцяло подмускулно ( за да добиете някъква представа аз съм 163см висока , 56 кг , преди операцията бях 75 С , а сега съм 90 D )В началото всичко беше нормално , но след като минаха отоците забелязах гънките , които ми се бяха образували . Разрових се из форума , гледах в Google , в YouTube и просто ми стана ясно , че това няма да се оправи когато бях на консултация при него , той ми каза , че това било станало , защото съм имала прекалено много млечна жлеза , а всичко което съм прочела по чуждите сайтове излизаше , че е грешка на хирурга , че е направил по - големи джобове от необходимото . Другото е , че имам три пръста разстояние между имплантите и обемът , който имах в деколтето е изчезнал , защото всичко се е свлякло надолу забелязвам "bottom out " и " double bubble " . Доктора ми каза да изчакам още месец да видим дали ще се наместят , когато този месец мина , абсолютно нищо не се беше променило и той ми предложи да ми направи липосукция и да вземе мазнините и да ми заглади гърдите , а каквото остане щял да сложи по устничките и скулите и всичко това щяло да ми струва 1600-2000 € , като това било с отстъпката . Момичета , прилоша ми не само заради парите , не и заради това , че иска да ми прави липосукция ( а аз дори нямам нищо и откъде да вземе ) а ми стана лошо от отношението ;( това ми беше мечта да се сдобия с красив бюст , а получих големи гърди , които ме е срам да покажа в съблекалнята във фитнеса . Незнам какво ще ме посъветвате ? Приятелят ми ме кара да отида при др Енчев да попитам той какво мисли по въпроса , дали е заради мен или заради лошо изпълнена операция . Имам и дискомфорт в едната и четох , че е напълно нормално когато имплантите са изпаднали надолу да се усеща болка . Извинявам се , ако има грешки , но писах от телефона си и ми много трудно да връщам назад ще чакам съвети .. Благодаря ви ❤️
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th March 2016, 09:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако имаш сили да се бориш с НГ трябва да си оправи поразиите без пари, ако ли не се приготви да плащаш за реоперация при друг хирург. Моите наблюдения за енчев, включително лични, защото от любопитство ходих на консултация при него не са добри.... направи няколко консултации при други хирурзи преди да решиш какво и при кого да правиш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th March 2016, 10:37
Аватара на Goldy Foxy
Goldy Foxy Goldy Foxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте !Бихте ли ми препоръчали някои добри доктори, то от всичко излиза , че тези с най - малко реклама 1 .че са по - добри и 2. взимат по - малко пари. Голяма грешка от моя страна , че се доверих на първият Доколкото успях да разбера в паспорта , гаранцията ми покрива само КК и спадане на импланта като размери . Едва ли НГ ще си признае грешката , а бях толкова доволна от целият персонал в клиниката . С една приятелка бяхме по едно и също време , тя е много доволна и гърдите й са много красиви , но тя беше равна като дъска и сложи по- малки кубици , а мен ме съсипа не знам как да постъпя с НГ на какво се дължи този "ботоминг аут " ? Когато си стегна мускулите на гърдите и гледката е ужасна, мускула прибира имплантите навътре и отгоре се очертават моите гърди Как се поправя това ?
Усмивки :*
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th March 2016, 12:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Твърдо ти препоръчвам доц. Романски, с две, три, четири, пет ръце...и колкото още искаш...

Енчев...чудя се как може все още да се лъжат хората да ходят при него.

Моят съвет е да си търсиш правата, Н. Георгиев е сгрешил и трябва да си оправи грешката без пари. Ако трябва го заплаши, че ще заведеш срещу него иск по съдебен ред. Отиди с някого при него, примерно с мъжа си/приятеля си. Настоявай и бъди твърда.

Този е б*си комерсиалния тип, честно, аз също съм имала личен сблъсък с него и ми направи много лошо впечатление на бизнесмен, вместо лекар.

Съжалявам да прочета историята ти, успех и весел празник!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2016, 09:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Goldy Foxy Виж мнението
Когато си стегна мускулите на гърдите и гледката е ужасна
Това със стягането на мускула го има при всички... останалите проблеми, които описваш са за повторна намеса. Няма как ако имплантите са под мускула при стягане да няма очертаване..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th March 2016, 10:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лиле, то при стягане незнам за очертаване, ама поне при мен се изместват в страни, ама пък не е ужасна гледката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2016, 09:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Е, Тите.... малко си е стряскащо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2016, 14:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Е че що бе
направо сме кат някой магьосници, а да видим колко жени го могат тва нещо да го правят, колкото и да се мъчат няма да стане работата
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2016, 16:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ъхъм.... мноо фейско отваряш шУифера и ОП виж ко мога ... урок по анатомия
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th March 2016, 16:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

жалко че отиват настрани, ако отиваха една към друга направо незнам, ако го демонстрираме това на някой мъж ....можеше да бяга с незнам колко км в час от нас...ахахаха
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грешканахирургаили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.