IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 7th February 2009, 09:52
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

[Сега обаче виждаме,че и с под проблемите не са по-малко......не искам да давам статистика,но всяка 5-та е с реоперация...... сега друг момент вече е,че дали и лекарска грешка или просто си има реалните недостатъци .....

Причините за реоперация на всяка 5та са тесни джобове, неправилно позициониране на имплантите ,сложени са на врат, подмишниците, нагърба или единия е на пъпа, а другия на врата. Аз на това му викам лекарска грешка, а не недостатък на метода.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 7th February 2009, 10:26
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Съгласна съм с Демили, само не мога да си обясня защо се получава така... плащаме си скъпо и прескъпо, гласуваме доверие на някого...и какво се получава...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th February 2009, 11:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Причините за реоперация на всяка 5та са тесни джобове, неправилно позициониране на имплантите ,сложени са на врат, подмишниците, нагърба или единия е на пъпа, а другия на врата. .
Бих добавила и широки джобове...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th February 2009, 20:02
Vesselinchica Vesselinchica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Варна
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте, отдавна не съм писала във форума, но тъй като видях тази нова тема, реших, че е време да се обадя и аз.
Оперирах се при д-р Динев на 03.септ.2008. Постави ми 330 сс на ПИП подмускулно.
Въпреки, че в началото гърдите ми се възстановяваха различно, т.е. едната по бързо от другата, сега 5 месеца след операцията резултатът е страхотен, а аз се чувствам прекрасно.Сега имам най-страхотните гърди,за които някога съм мечтала.

Д-р Динев е великолепен хирург, отговорен и коректен.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th February 2009, 09:01
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

А при птоза кой е по-добрия вариант в крайна сметка под или надмускулно, т.е. при по-силно изразена птоза, на гърди които примерно не се нуждаят чак от повдигане.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th February 2009, 09:08
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vesselinchica
Здравейте, отдавна не съм писала във форума, но тъй като видях тази нова тема, реших, че е време да се обадя и аз.
Оперирах се при д-р Динев на 03.септ.2008. Постави ми 330 сс на ПИП подмускулно.
Въпреки, че в началото гърдите ми се възстановяваха различно, т.е. едната по бързо от другата, сега 5 месеца след операцията резултатът е страхотен, а аз се чувствам прекрасно.Сега имам най-страхотните гърди,за които някога съм мечтала.

Д-р Динев е великолепен хирург, отговорен и коректен.
Честито!!!
Това че харесваш гърдите си е страхотно и най-важното.Със здраве да си ги носиш и много да им се радваш
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th February 2009, 20:35
Vesselinchica Vesselinchica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Варна
Мнения: 54
По подразбиране

Благодаря!
Все още нямам снимки, но и това ще стане.
Нужна ми е помощ за да ги кача тук, затова още не съм.
Ако имате въпроси давайте....
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th February 2009, 20:44
Vesselinchica Vesselinchica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Варна
Мнения: 54
По подразбиране

За Benti може бе е по-добре над мускула, защото иначе се получава риплинг , но пак зависи от жлезата, ако е достатъчна може над мускула.
При мен жлезата беше оскъдна, а кожата много тънка, затова в такива случаи по-добре изглеждат подмускулно поставените импланти.
Според мен трябва да се довериш на хирурга си, тоа може най-добре да прецени.
По време на операцията ми д-р Динев е взел решение да постави имплантите ми под мускула и е направил това което е било най-добро за мен.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 20th December 2015, 15:40
DSH DSH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Добър ден! На 23-ти дек. ми предстои блефаропластика при д-р Динев. Може ли някой да ми даде мнение за лекаря..Взех да се разколебавам... Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 22nd December 2015, 11:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Съветвам те да отидеш на консултация и при доц. Тепавичарова или Романски относно тази интервенция точно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаДиневЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.