IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2009, 01:17
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране Д-р Юрий Асенов, клиники Торакс

Попаднах на ето тази статия в интернет http://www.slava.bg/news/14600.html и до сега не бях чувала за д.р Асенов. Това е сайтът му http://thorax.bg/40/34.

Моля, ако някой има информация или лично мнение, да пише.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2009, 01:18
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

http://thorax.bg/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2009, 11:50
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Моя позната се оперира при Асенов и резултата е страхотен,но също също съм чувала и лоши отзиви за него,последно разбрах,че Лили от Биг Брадър след операцията си при Енчев е ходила при Асенов за корекция!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th August 2009, 23:35
dialbi dialbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Д-Р ЮРИЙ АСЕНОВ Е СТРАХОТЕН ЛЕКАР!С НЕГО СЕ СРЕЩНАХМЕ ПРЕДИ ОКОЛО 8 ГОДИНИ ЗА ПЪРВИ ПЪТ,В ПАЗАРДЖИШКАТА КЛИНИКА"ЕСКУЛАП".ОЩЕ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД МИ ВДЪХНА ДОВЕРИЕ И НЕ МЕ РАЗОЧАРОВА!ПЪРВАТА МИ ОПЕРАЦИЯ БЕШЕ РИНОПЛАСТИКА,А СЛЕД 3 ГОДИНИ СИ УГОЛЕМИХ И БЮСТА-ОТНОВО ПРИ НЕГО.ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ,МНОГО ВНИМАТЕЛЕН,РЕАЛИСТ ПО ОТНОШЕНИЕ НА ЕФЕКТА ОТ ИНТЕРВЕНЦИЯТА И НАЙ-ВАЖНОТО СПОРЕД МЕН-УСПЯВА ДА СПЕЧЕЛИ ДОВЕРИЕТО НА ПАЦИЕНТА.АЗ С ЧУВСТВАХ МНОГО СПОКОЙНА,ЗАТОВА И ВТОРИЯ ПЪТ ОТИДОХ ПАК ПРИ НЕГО,ТРЕТИЯ ПЪТ ПАК СЪМ ТАМ,ДОРИ НЕ МИСЛЯ ДА СЕ КОНСУЛТИРАМ С ДРУГ ЛЕКАР,ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ДА ОТКРИЯТ СВОЯ ЛЕКАР!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th August 2009, 00:47
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

dialbi,

А защо си правила втора операция ? И планираш евентуална трета ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2013, 09:32
Аватара на Violeta Marinova
Violeta Marinova Violeta Marinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране др. Юрий Асенов

Здравейте! Нова съм Бих искала да ми кажете мнения за др.Юрий Асенов, защото съм се спряла на него от толкова четене и притеснения ми е много трудно Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th February 2013, 19:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Трябва ти някой опериран при него. Аз не се сещам в момента. Освен да погледнеш темата със снимките за да намериш някой опериран при Асенов.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th February 2013, 20:18
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Aз имам три приятелки с цици от него.Страхотни са.Преди шест години си правих моите при Тонев за което съжалявам.Март съм при Асенов за смяна и корекция.Правих си и устните при него и много съм доволна.Ще пиша след операцията,но му имам пълно доверие.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st March 2013, 06:21
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Моята операция беше на 19.03 при Ю.Асенов.Доверих се на тоя лекар по няколко причини.Народен човек който уважава пациентите си.Освен това уважава и мнението на пациентите си и не налага своето.Изпипва си нещата без да цели само печалба.
Аз ходих на смяна на ПИП и да оправя резилите на Тонев които ги носих пет години.Маха старите инпланти,шил ми е встрани джоба.Разширявал ми е в средата джоба за да ми събере гърдите,че имах три пръста разстояние.Дори имах птоза на лявата гърда и там ми е изтязвал кожа.Много съм доволна от вниманието и професионализма.
Забравих да кажа,че при него ходих преди това на устни и прави най хубавите устни.
Не е реклама това в никакъв случай,а думи на много доволни поциентки.Той ще е моят лекар за в бъдеще.Мисля да правя и браулифт.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2014, 15:26
PhilippPlein PhilippPlein не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
Lightbulb Доктор Юрий Асенов-мнения

Мили дами някоя от вас уголемявала ли си е бюста при д-р Асенов? Ако може снимки и мнения...? и искам да попитам цените какви са, защото в сайта му не са посочени? До колкото знам Николета Лозанова е правила операцията на бюста си при него и изглежда доста добре!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЮрийАсеновклиникиТоракс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.