IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th July 2008, 01:34
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Смело напред мацка.....Следвай мечтата си и сам сигурна че един ден ще имаш желаните гърди...А на мъжа ти му кажи,че ако няма да те подкрепя,то поне да не ти пречи и вреди с тази отрицателна енергия и хегативни мисли..Те понякога отричат силикона ,ама като видят жена със супер цици и изрязани дрешки се обръщат след нея,нали???
Стискам ти палци и ти пожелавам от сърце да намериш начин да осъществиш мечтата си,миличка...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 25th July 2008, 13:42
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

И аз не мисля, че е само за богатите. Все пак 6-7 000 не са космическа сума. Със заем или с повечко лишения, мисля, че е постижимо.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 25th July 2008, 15:02
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

чета и се чудя...повечето след като си сложат силикон искали да ходят голи по улиците... извинявам се-стана ми смешно

иначе относно въпроса,който беше зададен-човек може да съжалява!не всичко,което иска да направи и го направи е с положителен резултат!ето например искаш да си промениш цвета на косата искаш да се пострижеш,имаш желание,правиш го и ..накрая резултата не е това,за което си мечтал,нищо че си бил при най добрия фризьор в града
хубаво е,че няма недоволни...поне тук
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th July 2008, 15:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

като ви чета и ми идва да ревна. от щастие и от вълнение. завиждам ви благородно и мечтая за деня ,в който така ще се чувствам и аз.


нито ме ее страх от самата операция,нито от болките.

ЕДИНТсвеният ми страх е дали като се събудя ще видя това,което ТОЛКОВА ИСКам????

Най-големият ми кошмар е да не видя нещо, с което няма да мога да се примиря, защото това не е разочарование от това,как ТИ стои новият бански,който ако искаш ще си поплачеш и няма да облечеш.
тогава незнам.... направо незнам.... това е горе долу единственото, в/у което мисля... и като си помисля,че от едни гърди 5 човека биха направили 5 различни неща и се побърквам дали изборът ми ще бъде правилния.....

оффффф, темата беше за щастието

радвам се че сте щастливи...

срещу мизерните ТАМ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ЛЕВА,КОИТО СА НИЩО В СРАВНЕНИЕ С ТОПЛИНАТА В ГЪРДИТЕ И БУЧКАТА ОТ РАДОСТ В ГЪРЛОТО))))))))))))

цеЛУВКИ ЗА ВСИЧКИ

__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 25th July 2008, 17:46
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Благодаря Ви за подкрепата!Миналата седмица бяхме на море ,и до нас имаше мацка със силекон !Направо и завиждах благородно ,искам един ден да напиша ,че и моя ден наближава !Радвам се за всички Вас разглеждах снимките Ви всички сте с със страхотни бюстове !Пожелавам Ви много здраве и любов и нека никога усмивките Ви неизчезват!Форума е страхотен защото потребителките са супер готини жени !
Отговори с цитат
  #56  
Стар 25th July 2008, 17:54
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Мерси мила и ти желаем от сърце в най-скоро време да осъществиш мечтата си!

В темата със снимките не се пишат коментари мило, а само информация и снимки на оперираните.
И затова сега постът там ти е изтрит,казвам ти го за да знаеш и да не се чудиш.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 26th July 2008, 11:45
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

да...всички са щастливи!това е добре
когато тръгна да изпадам в депресия,ще изтегля и ще си сложа силикон и после пак ще си го махам...в този ред на мисли-има ли такъв подвижен,който мога да си го свалям когато си поискам

добре де-бъдете щастливи!
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th July 2008, 14:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Да,щастливи сме. Имали сме възможност ,сложили сме си.

Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th July 2008, 14:48
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
чета и се чудя...повечето след като си сложат силикон искали да ходят голи по улиците... извинявам се-стана ми смешно

иначе относно въпроса,който беше зададен-човек може да съжалява!не всичко,което иска да направи и го направи е с положителен резултат!ето например искаш да си промениш цвета на косата искаш да се пострижеш,имаш желание,правиш го и ..накрая резултата не е това,за което си мечтал,нищо че си бил при най добрия фризьор в града
хубаво е,че няма недоволни...поне тук
Навсъкъде има недоволни ,разрови се из форума и ще намериш достатъчно. Ако това търсиш.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th July 2008, 15:49
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

имах в предвид темата,не целия форум

моля ви,дръжте се мило с тези недоволни хора-не ги линчувайте,че имат различно мнение от вашето!има и различни хора от вас,желаещи да се включат в някои от коментираните теми
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пощастливилистесегаследуголемяванетонабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.