IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 22nd March 2011, 15:01
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mama2bebg Виж мнението
според мен само и единствено д-т ильо стоянов, поне че знаеш, че ще получиш качествена операция.
другите двама изобщо не са за препоръчване. но както някой по-горе е написал - винаги има доволни и недоволни.
аз обаче недоволни от д-р стоянов не познавам.
стоянов ще е моят хирург-вече имам насрочена дата благодаря ти,че се включи по темата
Отговори с цитат
  #172  
Стар 22nd March 2011, 15:29
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

аз познавам доста окепазено момиче след операция на стоянов, така че няма безгрешен хирург. нелепо е да определяш какъв ще бъде резултата предварително, това никой не го знае
Отговори с цитат
  #173  
Стар 22nd March 2011, 16:54
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

и тримата са добри, както и тепавичарова, но няма безгрешни. всяка операция си е индивидуална. изказвания, че някой си бил най-надежден са глупости, никой не дава такава гаранция. човек трябва да е ненормален, че да си и избира хирурга като се допитва до непознати, тук всеки си пише каквото иска. единственото което се постига с таятема е оплюване и тъпа антиреклама. форума помага и се научават много полезни неща, но да пускаш тема кого да избера??? не е присъщо на сериозен човек, още повече, че и тримата доктори са комантирани в много други.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #174  
Стар 22nd March 2011, 18:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

алиен ще спреш ли да пишеш кой е сериозен и кой е тъп,умен и тн?гледай себе си.аз пък ще ти кажа,че един хирург не се определя само от това,че твоя приятелка не била доволна от него.за разлика от георгиев поне прави свестни джобове и не качва имплантите до ключиците и не мисли,че това е секси да са ти издути като топки с остър и грозно издут горен профил като ръб!и ги прави равномерни,защото измерванията са му повече от точни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #175  
Стар 22nd March 2011, 18:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.facebook.com/photo.php?fb...809721&theater
И тези Стоянов ги е правил
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #176  
Стар 22nd March 2011, 19:05
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
http://www.facebook.com/photo.php?fb...809721&theater
и тези стоянов ги е правил
аз избора и мнението си за стоянов няма да променя.а бюстът на криси е уникален,не знаех,че стоянов я е оперирал
Отговори с цитат
  #177  
Стар 22nd March 2011, 19:38
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
http://www.facebook.com/photo.php?fb...809721&theater
и тези стоянов ги е правил

да ,той ги е правил .случайно се засякох с нея в клиниката ,само че нейните импланти са слагани под мишницата ..не си спомням какво ми каза или 350 или 390 сс.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 22nd March 2011, 20:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

и аз не знаех,но моята приятелка е гримьорка на тва шоу сикрет гардън и покрай моите цици стана въпрос за нейните и с еоказа,че пак стоянов е майстора,което може само да ме радва.даже на една на снимките си в профила беше коментирала и тя николай георгиев,че ги правил криви и на врата качени.:д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #179  
Стар 22nd March 2011, 22:22
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
и аз не знаех,но моята приятелка е гримьорка на тва шоу сикрет гардън и покрай моите цици стана въпрос за нейните и с еоказа,че пак стоянов е майстора,което може само да ме радва.даже на една на снимките си в профила беше коментирала и тя николай георгиев,че ги правил криви и на врата качени.:д
с една дума-грозна картинка
Отговори с цитат
  #180  
Стар 23rd March 2011, 05:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

аз поне мога да кажа за всичките снимки на гърди,които видях в есте клиник,че приличаха на истински гърди.дори коригираните изглеждаха почти перфектни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.