IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31st January 2008, 17:01
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране По-щастливи ли сте сега след уголемяването на бюста?

Моля споделете какво влияние имаше уголемяването на бюста Ви върху Вашият живот-положително или отрицателно? Повлия ли върху самочуствието Ви и дали променихте по-положителен начин живота си.

По-щастливи ли сте сега след уголемяването на бюста? Има ли положително влияние върху живота и самочуствието Ви?Какво можахте да промените или постигнахте благодарение на опрациите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2008, 17:06
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

ех а аз исках да задам върпоса "бихте ли го направили отново"?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2008, 17:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Въпросът, върху който се базира темата, е реторичен и същевременно предполага малко глупави отговори от рода на "да, щастлива съм", "това промени самочувствието ми" и пр... Естествено, че щом сме поели толкова рискове и платили такава цена - значи МНОГО сме го искали и МНОГО е било важно за нас.
На другия въпрос - да, нито миг не съм съжалила и бих го направила още много пъти, ако съм убедена, че имам нужда...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st January 2008, 17:21
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Нямам "тунинг" ,но за мен въпроса не е риторичен.Гуен ако след поставяне на операцията си започнала ходене по мъките заради тази си постъпка ,визирам здравословни проблеми и усложнения,няма как да си щастлив,че се е стигнало до там .А иначе за другото ,то е повече от ясно ,щом си прибягнала до операция значи това е било нещо което те е тормозело или ти е било комплекс.Щом това се е променило ,освен да си щастлива и да му се радваш нямам как другияче да е
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st January 2008, 17:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Нямам "тунинг" ,но за мен въпроса не е риторичен. Гуен ако след поставяне на операцията си започнала ходене по мъките заради тази си постъпка ,визирам здравословни проблеми и усложнения,няма как да си щастлив,че се е стигнало до там .
Съгласна съм, но след като се пита дали е повлияло на самочувствието ни - никъде не се визира някакъв преживян проблем следсвие на операцията, затова предположих, че е ясен отговора
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st January 2008, 17:42
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране Заглавие: По-щастливи ли сте сега след уголемяването на бюст

Надявах се по-скоро на примери на конкретни житейски ситуации в резултат на операциите:положителни или не дай боже отрицателни.
Нещо като статистика.
Но съм съгласна, че въпроса звучи риторичен. Тук повечето участнички във форума са щатливи от резултатите и това прави и мен по-уверена.
Но истината е, че понякога се получават усложнения с неприятен край, за които всеки който се е решил на тази стъпка заслужава да бъде информиран.

Дано и моят ден да дойде скоро!
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st February 2008, 08:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Съвсем обмислено мога да кажа,че това бяха най-добре похарчените ми пари.Даже не подозирах колко добре ще се почувствам...казвам го като човек обаче,който няма никакви проблеми с гърдите си /вече/.Но при мен се оказа в пъти по-хубаво,от колкото очаквах...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st February 2008, 09:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз не съм съжалила нито за миг, дори и когато ми се обърна импланта. конкретни случки не мога да разкажа, факта че не ме е срам аз лично да се погледна без сутиен мисля че е достатъчен. тоест направих го заради себе си, а не заради нечие друго мнение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st February 2008, 10:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз не съм съжалявала нито за миг!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st February 2008, 15:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ох, олекна ми...Мислех, че след мойте перипетии, само аз съм щастливата тук...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пощастливилистесегаследуголемяванетонабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:28.