IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th January 2014, 06:28
vlado120 vlado120 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Man_24 Виж мнението
И аз имам този проблем, защото бачкам на открито. И бъди сигурен, че в случая никакво термобельо не помага - наведеш се 10 пъти и фланелката е отвън, колко и да е дълга . Затова спасението е в бодито . Аз вече 2 г. ползвам този артикул когато застудее и съм много доволен. Място за срам или притеснение няма.
Все пак на мен по ми допадат моделите боди с яка - поло или полу-поло, за предпочитане с дълъг ръкав. Още повече, че както си е под дънките въобще не се различава на вид от обикновена мъжка тениска с дълги ръкави. Колкото до стягането отдолу - нямам такъв проблем, защото си вземам малко по-голям размер, а и самото боди е достатъчно еластично. Освен това не е казано задължително да се носи като бельо - отдолу може да си с подходящи слипове, потник или дори друга тениска.
Жалко, че все още няма чисто мъжки модели на човешки цени, затова си карам на дамски
То не сме само двамата. Има и много други мъже, като нас. На много хора им изстива кръста, но ги е срам да носят бодита. Бодито е хубаво да е бикина, защото след, като взех тия реших да взема и боди с прашка. Облякох го и тази прашка много гадно се вряза в дупето ми. Не съм го хвърлил, но просто няма да го нося.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th January 2014, 15:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мисля, че някой здраво ни ебава с тая тема !
Според мен е трябвало да го носиш още малко време това боди с прашката и щеше да свикнеш и не само, че нямаше да изпитваш дискомфорт, а и щеше да ти е много приятно да усещаш това парче плат търкащо се между двете бузки
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th January 2014, 17:05
vlado120 vlado120 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз мисля, че някой здраво ни ебава с тая тема !
Според мен е трябвало да го носиш още малко време това боди с прашката и щеше да свикнеш и не само, че нямаше да изпитваш дискомфорт, а и щеше да ти е много приятно да усещаш това парче плат търкащо се между двете бузки
Разказах, какво съм направил. Ами незнам дали ако понося още малко време бодито с прашката дали ще ми стане приятно, но ще пробвам щом така ме съветваш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th January 2014, 12:22
Man_24 Man_24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vlado120 Виж мнението
То не сме само двамата. Има и много други мъже, като нас. На много хора им изстива кръста, но ги е срам да носят бодита. Бодито е хубаво да е бикина, защото след, като взех тия реших да взема и боди с прашка. Облякох го и тази прашка много гадно се вряза в дупето ми. Не съм го хвърлил, но просто няма да го нося.
А аз изхвърлих 2 бодита докато си уцеля размера . Иначе и на мен не ми допада това с прашката, тъй като открай време си нося слипове. Който обаче носи прашки, може и да му е удобно в такъв вид боди.
Интересното обаче е друго - започнах някакси да свиквам с този вид дрехи, оказаха се страшно удобни, просто си ме кефят и като дойде лятото ще ми е някак кофти, че няма да мога да ги нося /като е жега не понасям дълги ръкави/. За тогава май ще трябва да се поизръся за мъжки, т.е. с потник отгоре .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изстивамикръстапомогнетемиизборанабоди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.