IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st January 2014, 14:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GypsyDanger Виж мнението
А на Вас егото наистина ли Ви е толкова голямо , че не виждате по-далеч от носа си.

Човека Ви казва , че не може да свърши , а Вие му давате за отговор да прави жестове на жените?! Страдате ли от неизлечима болест?!

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
...... но все пак понякога е неприятно защото когато съм имал сериозни приятелки и виждам,че се чувстват може би неудобно и тъпо защото си мислят,че не ми харесват до толкова,че да успеят да ме накарат да стигна до края

В този форум нивото е трагично зле, все едно съм в зоологическата градина
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st January 2014, 18:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако беше прочела и следващото ми мнение щеше да видиш, че не просто гледам проблема и от другата страна, а от всички възможни страни !
Четох го, макар и после, но там пак си в ролята на обвинител или най-малкото наставник. Никой не обича да му се карат и поради тази причина хората не ти вземат мнението под внимание. А от твоите мнения може да се извлече полза в повечето случаи. Но ти си знаеш - дали ще им обясняваш или ... А от друга страна понякога си прекалено любезен, мил и отзивчив ... явно наистина си реагираш на момента.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st January 2014, 19:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Инче ти знаеш колко време и внимание отделям винаги когато някой човек търси помощ във форума и иска да чуе мнението хората. Още в първият си пост написах, че не приемам тази тема за сериозна и съм преценил, че това което ни представя човек като проблем, не е всъщност реалната причина да реши да пусне тази тема (това е лично мнение) !

Винаги когато съм преценил, че темата е сериозна винаги съм бил сериозен и съм отделял много време да пиша. Дори в тази тема ако не сте забелязали и въпреки, че не приемам темата на сериозно пак съм написал, как би могъл да се реши този проблем ако реално има такъв !!!

Това последното ти изречение е не добре премислено, аз никога не съм бил на моменти, държанието ми е спрямо ситуацията в която преценявам дали да съм сериозен, дали да тролвам, да вкарвам хумор или да миксирам от всичко по малко.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st January 2014, 19:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не знам, на мен така ми изглежда и ти го обяснявам, щот си мисля, че и на другите така им изглежда. Трябва да се изясни ситуацията! И то со кротце, со благом!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st January 2014, 22:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не ви изчетох до край, но ще си изкажа моето мнение. Съгласна съм с Джеси относно това, че на момичетата им става тъпо, защото си мислят, че не му е достатъчно добре. Аз много добре познавам това чувство. Като жена ще кажа, че когато мъжа свърши бързо, въпреки че той се притеснява от това, аз го приемам като комплимент към мен, защото явно съм се справила много добре. Когато свършва по-бавно, винаги, ама винаги си мисля, опа нещо не е както трябва, нещо не му е хубаво, не се справям. Какъвто и да е секса и с оргазъм за мен и без мисленето не мога да го спра и това е. Отначалото се случва да се разгорещим и да не мисля, но в един момент прещраквам.
Имах едно гадже дето толкова се беше вживял, че свършва бързо, че започна да взима някакви добавки за бавно свършване. Но не ми каза. Е клатене един час. Един път, втори път и след втория път му казах, че за известно време няма да правим секс и явно има някакъв проблем. Да ми каже какво не правя както трябва и какво не му харесва или просто с мен не му се получава. Бях се почувствала страшно зле. Тогава той ми призна , че взима добавки. Категорично му ги забраних.
Така че разбирам много добре проблема на момчето с бавното свършване и тревогите на жените поради този факт. Ако те се убедят, че проблема не е в тях, тогава по-продължителния секс наистина ще е едно голямо удоволствие и за двамата.
Психологическата страна на нещата е много важна и точно тя е проблема в много отношения в секса и връзките въобще. Явно не само аз съм от мислещите момичета по време на акция .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd January 2014, 09:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Какъвто и да е секса и с оргазъм за мен и без мисленето не мога да го спра и това е. Отначалото се случва да се разгорещим и да не мисля, но в един момент прещраквам.
И аз съм същата. Много, много рядко изключвам и не мисля и тогава наистина са най-хубавите оргазми. Та поради таз причина съм си мислила за йога - че ще помага за отпускането. От друга страна обаче хич не ми допада на темперамента ...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd January 2014, 10:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И аз съм същата. Много, много рядко изключвам и не мисля и тогава наистина са най-хубавите оргазми. Та поради таз причина съм си мислила за йога - че ще помага за отпускането. От друга страна обаче хич не ми допада на темперамента ...
Инче, ако откриеш някакъв трик против мисленето, свиркай.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd January 2014, 18:27
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Значи от всичко прочетено разбрах,че пуф е голям любовник,и той не пита по разни форуми не той гледа изследвания и разни пози и т.н.Е аз да ти кажа като вярваш толкова на всички тези изследвания вземи купи всичко от WS teleshop/a и там нали всичко е доказано с изследвания,първо казваш,че бил много сериозен проблем после не била сериозна темата и поясних,че ако бях написал,че се чустват супер,невероятно щеше да изглежда нали леко казано като хвалба,ама явно трябва да пояснявам за по така умничките,а колкото до това дали един мъж ще тръгне да се хвали и че няма такова животно,повярвай ми има,ако сега ти предпочиташ да се хвалиш отколкото други да те хвалят е друг въпрос,а иначе си прав да ще седна да говоря с нея и абракадабра проблема изчезва и ще свършвам вече по бързо,верно като си мислиш,че темата не е сериозна седи си в Google пазари от доказаните продукти на Ws teleshop/a и не пиши като нямаш да кажеш нещо умно.
Ако искаш да избиваш комплекси не е тук мястото има си изследвания и тем подобни там ще ти помогнат!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd January 2014, 19:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
а иначе си прав да ще седна да говоря с нея и абракадабра проблема изчезва и ще свършвам вече по бързо ....
Колкото повече пишеш толкова повече се объркваш и никой нищо няма да ти разбере !

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
понякога е неприятно защото когато съм имал сериозни приятелки и виждам,че се чустват може би неудобно и тъпо защото си мислят,че не ми харесват до толкова,че да успеят да ме накарат да стигна до края
Това аз ли съм писал ? Нали проблема беше как се чувстват момичетата, сега пък вече не те интересува това май. Кое е проблема, как се чувстват момичетата или това, че искаш да клатиш по кратко ?

Дано да намериш решение на проблема си, щом смяташ, че споделянето нищо не може да промени, то по добре питай във друг форум, може да ти препоръчат някакви хапчета, кремчета и т.н. с които да клатиш по кратко време. Още по добре е да отидеш на лекар сексолог или уролог, те най-добре могат да ти помогнат.

Успех !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd January 2014, 22:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи ся аз да ви светна... Пуфислав щот свършва бързо се коси на всеки, който свършва бавно

Дай малко по-полека Пуфчо.... от самото начало го емнА момчето без нищо да ти е направило.... начи на принципа, на който ти лепиш етикети на всеки и аз ти лепвам един, че ти свършваш мноо бързо и тези дето свършват бавно са ти виновни

(очаквайте Фключване от Пуфислав с безкрайна тирада отправена към мен)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бавносвършване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.