IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st July 2004, 20:10
christie
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tegloto

Az ne izlejdam perfectno - po tazi tabliza triabva da svalia 16 kg. Imam jelanie - ne sam motivirana - kak da zapo4na. Otlagam vseki den.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2004, 17:35
lola
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: tegloto

niama znachenie
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st September 2004, 13:23
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране Re: tegloto

Цитирай:
Първоначално написано от christie
Az ne izlejdam perfectno - po tazi tabliza triabva da svalia 16 kg. Imam jelanie - ne sam motivirana - kak da zapo4na. Otlagam vseki den.
Mi stoi si debela togava
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th September 2004, 09:04
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: tegloto

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
Mi stoi si debela togava
e biva li?
naprao 6e q otkaje6
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th September 2004, 16:24
Дездемона
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th September 2004, 20:54
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сега влизам като гост, докато ми активират акаунта.
Аз лично няколко пъти съм правила това с лечебното гладуване. 20 дни само чай, мед и плодове. изисква се силна воля. Особено в първите няколко дни. Ужасно е. Но ако издържите, нататък е лесно. Дори не се сещах да си изяждам дозата плодове. Просто не ви се яде, но трябва да се следи. Не ми се е виело свят или да ми прималява от глад. Ако все пак се случи, си лапвате 1-2 лъжици мед и това е. Ако някой се интересува точнокак се прави, ще му кажа. Много е важно и после захранването. Там стават издънките. Има точна рецепта. Първия път свалих 10 кг. за 20 дни глад и 10 дни захранване. Обаче не ми стигна воля да се ограничавам от сладките неща после и възвърнах няколко килограма. Това гладуване се прави 2 пъти годишно и освен за намаляване на теглото се използва и за прочистване от натрупаните отрови. Езика става бял от отровите, които се отделят.
Засега толкова.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th September 2004, 22:53
lola
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

niama znachenie
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th September 2004, 16:20
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

чувал съм,че и миризмата на подобни хора не е много приятна от различните процеси, които се активират. Жената на един познат , който правеше безумни диети от по 30 дни казваше, че не спяла в една стая с него през това време :P
може би наистина се пречиства нещо, но както винаги не е хубаво да се прекалява. Считам че над 5-7 дена е прекалено. Просто от там нататък си е чистото гладуване. Сигурно и от него има някаква полза (особенно за бюджета :P ) , но вредите са повече.
А захранването мога да ви кажа най-добрата рецепта след 30 дни гладуване- тройка кебапчета, много майонеза и препържени картофи :P :P :P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd September 2004, 16:08
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А бе хора кви са тия диети?! Спортувайте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: tegloto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.