IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th January 2008, 20:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Бригади в чужбина- КОЙ/КЪДЕ/КАК?

Има ли някой на младежка бригада в чужбина ? Интересуват ме фирми, такси, работата, която предлагат и за колко месеца ? Ако има някой моля да ми пише :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2008, 19:20
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

И аз се интересувам за свой близък, но никой не пише в темата......
Което е много жалко
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th March 2008, 13:52
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Ние с приятеля ми ще ходим на бригада в САЩ. Доверихме се на фирма Интеграл и сме доволни. Таксата за фирмата беше 700$+130$ (такса за американското посолство)+100$за разни застраховки+700евро за билет.Те ти организират срещи с работодатели или техни представители и ти оформят документите.Незнам само дали вече не е късно за подаване на документи за това лято.Ние я свършихме тая работа още през лятото.Ако имате някакви по-конкретни въпроси питайте!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2008, 00:52
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Ами например, коя година трябва да си студент, трябва ли успех, има ли значение къде учиш, ей такива работи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th March 2008, 08:14
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Няма значение коя година си студент,както и какво учиш.Просто учебното заведение в което следваш трябжа да е признато от министерството на образованието.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th March 2008, 10:26
little_miss_sunshine little_miss_sunshine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 45
По подразбиране

хей здравейте
аз също се интересувам от бригадите в САЩ. Не за това лято, а за следващото. Искам да ви попитам вие за колко време ще сте там, какво точно ще работите? Притесняваме въпросът с изместването на изпитите, защото като гледам май трябва да се замине началото на май, което означава че трябва да си изместя изпитите с два месеца по-рано. Иначе и аз съм чувала добри неща за Integral. Еми ще се радвам като се върнете от бригадата да разкажеш как си прекарала и дали си доволна
__________________
I`m smiling....I think of you...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th March 2008, 23:23
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Здравей! Ами ще сме в Южна Каролина и ще работим като готвачи или нещо такова. Още нищо не мога да кажа със сигурност защото ще е просто догатка. Дано всичко да е ОК и да ни хареса
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th March 2008, 00:58
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teda_vt
Няма значение коя година си студент,както и какво учиш.Просто учебното заведение в което следваш трябжа да е признато от министерството на образованието.
И какво свързваш се с агенцита и тя движи нещата, така ли?

Не може да нямат някакви минимални изисквания, например познаване на езика, успех, такива работи. Нали трябва да се избират по някакъв критерий. Ако отидем аз и ти в агенцията например, ще вземат и двете ни, така ли?

Ти ли си избираш в кой щат да отидеш?
Тая агенция има ли сайт или да пускам търсачката?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th March 2008, 12:26
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Aми това че трябва да знаеш езика поне на минимално ниво е ясно.Колкото до успеха той не е важен. Отиваш в някоя агенция за студентски брига ди и те допълнително ще ти кажат какви пари и документи да подготвиш. За САЩ никак не е ефтино! А за Англия незнам колко точно струва,но със сигурност ще е доста по-малко.Потърси Интеграл със търсачката,защото не се сещам за сайд.Ще те подведа. Има и доста други фирми,но за тях нищо не знам.Аз съм доволна от Интеграл и не съм ходила на др. място да питам.Колкото до избирането на щат-ти го избираш,но те ще ти кажат в кои щати има работа и какво е заплащането.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2008, 16:31
little_miss_sunshine little_miss_sunshine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 45
По подразбиране

emm kato se vurne6 6te razkazva6 jelaq vi uspeh, vsi4ko da e nared i da si izkarate dobre
__________________
I`m smiling....I think of you...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БригадичужбинаКОЙКЪДЕКАК
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.