IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th May 2006, 09:19
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

да бе и аз видях ама си е съвсем друго да отидеш на истинска процедура с апарат. то още от преди L'Oreal си има много други продукти ама ...не е същия ефекта
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th May 2006, 11:18
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Разбира се, че не може да е съвсем същия Пупи, нали и аз това казвам.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th May 2006, 08:07
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Момичета, за каква възраст са продуктите за микродермабразио?
Питам по повод това, че кожата ми по време и седмица след цикъл е прекрасна, но след овулацията явно става сивкава и безжизнена, без блясък. Никакъв крем не помага, не че ползвам скъпи неща, ползвам козметика от класа на Л`Ореал до Виши. Като прибавим и петната, които след бременността ми излизат при слънчеви бани става страшно.
За това от сега се пазя с висок фактор, харесах си крем на РОК за сияен тен, ама няма фактор...
Имате ли препоръки?
Само не ме пращайте при Клиник - влюбена съм в три степ системата, ползвала съм я преди, но сърце не ми дава да дам толкова пари на куп.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th May 2006, 14:33
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Ами тези продукти не че са забранени преди 30, но не виждам какво толкова може да вземе една по-млада кожа от тях, ако иначе се поддържа правилно.

Обърни внимание на това какво ползваш за почистване, защото май не всички продукти добре почистват. А ексфолиираш ли редовно, 3 пъти седмично?

Ако няма проблем с тези две неща, в допълнение бих ти препоръчала леки плодови маски за изсветляване и освежаване - те са много лесни и бързи, представляват всъщност намазване с плодов сок. Ето някои плодове, които стават за това, но могат да се опитат и други: ягоди, череши, вишни, ябълки (масаж с тънки резенчета), праскови, кайсии, грейпфрут, грозде. За едно намазване ти трябва съвсем малко плод, разрязваш и се намазваш със сока. Стоиш 10-15 мин и се изплакваш. Правиш това 3 пъти седмично и скоро трябва да определено да видиш разлика в свежестта на кожата. Лимоните също са добри за тази цел, особено за пигментни петна, но с тях трябва да се внимава, защото някои кожи реагират на тях. По-добре първо пробвай нещо по-леко като грейпфрут или мандарина.

Удобна схема според мен е веднага след ексфолииране (ей, тая дума така ли се пише, нямам понятие...) да се намажеш със сок, след 10-15 мин оплакваш и слагаш крем.

Усмивки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th May 2006, 17:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Моята система за грижа е друга, но в дните след вулация и преди цикъл нищо не връща свежия тен. Такава сивкава е през този период, особено през зимата... През лятото нямам проблем със свежестта на тена, но пък петната! Това лято няма да падна под 25 СПФ, ако ще и бяла да си остана.
Та аз се грижа така:
- почистване - зависи от средата - веднъж или два пъти на ден. С тоал. мляко, тоник, крем. Сутрин - крем със СПФ, вечер - против бръчки.
- ексфолиации - веднъж седмично, така съм чела - последвано от маска - почистваща, релаксираща или хидратираща.
- парна баня - веднъж месечно, лесно ми се появяват разширени капиляри, не мга да я правя по- често.

Плодове почти никакви не ям и не мажа През есента - да, но през останалите сезони не ми се случва много често.
Спя поне по 7 часа, опитвам се, де.
Мисля, че сексуалният живот или по- скоро липсата му е голям фактор също...

Та така! Благодаря , Truth, както и на момичето, което се включи с добри отзиви за РОК, после мнението се изтри.
Очаквам още коментари и съвети по случая, ако имате желание
Поздрави!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th May 2006, 18:46
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Боже , Aset много ти е рано за антибръчков крем. Я се консултирай с козметик или дерматолог! Аз съм на 28 и не ползвам, а ти май беше по-младичка
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th May 2006, 18:52
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Боже , Aset много ти е рано за антибръчков крем. Я се консултирай с козметик или дерматолог! Аз съм на 28 и не ползвам, а ти май беше по-младичка
На 25 съм, ползвам от няколко месеца. Ама те от толкова го дават, от 25 години. Не ползвам супер силни - Л`Ореал и Гарниер всъщност само до момента. Гледам да са продукти за борба с първите, мимически бръчки и за превенция на нови, не за изглаждане. Е, този на Л`Ореал беше за 30 годишни, но по мои впечатления не са много силни.
Така съм преценила, нямам намерение да спирам, но ще се задържа на този клас за сега. Не мога да спра, при положение даче виждам следите на времето. Трябва да изчакам дълбоки линии ли, за да започна? Трябва превенция! После ще мина на по- силни, а когато и те не ме удовлетворяват - лифтинг
А, преди това ботокс
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th May 2006, 19:07
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

И аз се бях засилила към този вид козметика, но козметичката направо ми се развика. Обясни ми, че кожата ми изглежда по.повяхнала от това че е дехидратирана. Препоръча ми Аровита Ц на Дарфен или Хидратиращия с червени плодове на Галеник
. Оказва се, че преди 30 майката му е хидратация и пак хидратация. А за твоя тип кожа, склонна към петна има разни избелващи продукти на Лиерак. Полезна е и кислородотерапията.
Но щом си решила, че имаш нужда от антибръчкови продукти...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th May 2006, 19:38
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Моята козметичка ми препоръча хидратиращ на COLIN , с тях работи. Даде ми мостра, но не ми подейства добре. Единственият хидратант, повлиял ми добре беше на Виши, сега пак ще го взема за лятото.
Избелващите - да, обаче сезонът им е през есента. Сега - фотозащита.

Между другото сивкавия тен май се дължи или на дехидратация, или на недостатъчно подхранване. Странното е, че в периода, в който ви казах нито едно от двете не помага. Кожата ми си е все така със зачервявания, лесно раздразнима, чак болезнена и суха.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th May 2006, 08:18
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Моята козметичка ми препоръча хидратиращ на COLIN , с тях работи.
Избелващите - да, обаче сезонът им е през есента. Сега - фотозащита.
Пробвах избелващия на COLIN ,но без ефект.А защо не избелващи през лятото?Защото пигментът така или иначе се увеличава със страшна сила и нищо не го спира,или причинява някаква вреда,като се комбинира със слънчевите лъчи?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:43.