IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 15th June 2006, 16:27
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Абе, мога да ви кажа, че един познат, който е шеф на голяма корпорация, ми беше разказвал за тарифите и програмите на Мария... Беше я резервирал за 3 дни и даже част от снимките ми показа... Тя на мен лично ми е много сладка, прилича ми на ангорска котка , но всъщност си е елитна...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th June 2006, 16:30
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Абе, мога да ви кажа, че един познат, който е шеф на голяма корпорация, ми беше разказвал за тарифите и програмите на Мария... Беше я резервирал за 3 дни и даже част от снимките ми показа... Тя на мен лично ми е много сладка, прилича ми на ангорска котка , но всъщност си е елитна...
Ами,verita,явно момичето добре се ориентирва
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th June 2006, 16:32
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Абе, мога да ви кажа, че един познат, който е шеф на голяма корпорация, ми беше разказвал за тарифите и програмите на Мария... Беше я резервирал за 3 дни и даже част от снимките ми показа... Тя на мен лично ми е много сладка, прилича ми на ангорска котка , но всъщност си е елитна...
Да определено е така, също имам познати който са си я поръчвали както и колежката и Гергана. Както и да е де, това си е начин на живот могат, по точно така искат и го правят!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th June 2006, 17:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Абе, мога да ви кажа, че един познат, който е шеф на голяма корпорация, ми беше разказвал за тарифите и програмите на Мария... Беше я резервирал за 3 дни и даже част от снимките ми показа... Тя на мен лично ми е много сладка, прилича ми на ангорска котка , но всъщност си е елитна...
тая пък ми е голкова противна...баси надутата патка. и кат почне да се обяснява колко била естествена мда, гледах й стари клипове, ама кво да ти кажа, същите цици и устни има, няма що
Отговори с цитат
  #55  
Стар 16th June 2006, 15:58
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Много се радвам за Камелия, че най-после откри своето амплоа. Макар и на дърти години
Отговори с цитат
  #56  
Стар 16th June 2006, 16:04
diana diana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Камелия съм я виждала на живо и от близо -нищо общо със снимките!
Вярно че е слаба но иначе е УЖАС
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th June 2006, 16:10
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana
Камелия съм я виждала на живо и от близо -нищо общо със снимките!
Вярно че е слаба но иначе е УЖАС
ЕСТЕСТВЕНО! Нали знаете, че повечето от снимките в Плейбой са заслуга на фотограф-вълшебник и компютърен специалист. Ако се сещате имаше едно време едно предаване "Голите ангели". Ангели само във фотосесиите на Къркеланов- иначе като гостенки в предаването-гола вода. Те и за това май го спряха. Просто като ги покажеха тея секс-гърли в нормална обстановка и хоратата ги напушваше на смях. Някои изглеждаха по-зле и от продавачки в плод-зеленчук.
Но всяко правило си има своите изключения.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th June 2006, 19:44
soni4ka soni4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез ICQ до soni4ka
По подразбиране ...

какво като е слаба Камелия?според мен Ивана например е пъти по-красива от Камелия (въпреки че е пъти по-дебела)...така де и лицето е важно не само тялото
__________________
kogato ne6to svur6i,ne pla4i!usmihni se-vse pak ne6to ti se e slu4ilo!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th June 2006, 19:51
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от soni4ka
какво като е слаба Камелия?според мен Ивана например е пъти по-красива от Камелия (въпреки че е пъти по-дебела)...така де и лицето е важно не само тялото
и аз съм на това мнение, макар че напоследък забелязвам тази тенденция - на 1во място повечето мъже гледат да е слаба...пък другото както дойде разбира се не всички са така, но.... квото и да го говорим за всеки влак си има пътници
Отговори с цитат
  #60  
Стар 17th June 2006, 20:51
soni4ka soni4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Град: Sofia
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез ICQ до soni4ka
По подразбиране ...

даааа,повечето хора под "красива" разбират слаба...
имам една приятелка,която е много красива в лице,но беше доста пълничка.никой не и обръщаше внимение,обаче като свали за 1 лято 12 кг и сега гледай кво става
тц тцт тц мъже недейте така
__________________
kogato ne6to svur6i,ne pla4i!usmihni se-vse pak ne6to ti se e slu4ilo!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕвалакакоКамелия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:53.