IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2009, 01:19
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
не знам как можеш да викаш писмено, но щом някой гений го е измислил- нема спор
Отдавна е измислено, не е нужно да си гений CAN YOU HEAR ME NOW AAAAA ? Вика му се език на чата и това е част от правилата.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd February 2009, 13:35
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ъъ, ок!
мина време и съм се укротила, може и да си прав. все пак искам телевизор в залата...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd February 2009, 15:29
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
На който, каквото му харесва да прави Всякакви хора, с различни вкусове.
Аз примерно също не се кефя много много на фитнеса, и то заради това, че в залите става обикновено много задушно и хората, които ходят там са супер позьори и комплексари.:
Зависи в какви зали ходиш мацка. Има и вентилирани зали, избора е личен.
А за позьорите, то ги има по улиците, в кръчмите и по целия бял свят. Значи ли това че трябва само в къщи да си седим?
Освен това някои ходят на зала за да се покажат, други за да си свършат работа! На вторите не им пука първите дали са там или не
Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
Забелязах, че някои хора тук се обиждат на тема фитнес.... а не са прави и не е нужно да налагат каквото и да е мнение
Ако примерно ти си брюнетка и аз кажа че всички брюнетки са грозни ти как би реагирала?
Никой не налага мнение, просто на нас ни харесва фитнеса, това е! А това че на някои не им харесва не го прави скучен и безпредметен!

И като доктор Ливайн ще кажа : фитнеса е помогнал на хиляди хора......
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd February 2009, 09:11
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Bendji, както винаги си много права
Ходя във фитнеса да работя върху моето тяло, какво ме интересуват позьори и т.н. Фитнеса не е скучен, зависи от личната мотивация.
Ако работиш интензивно и качествено 45 мин.или час, и излезеш от залата на '4 крака' едва ли в главата ти има място за мисли, като скука и кой кой е.Виж, за задушните зали, понякога няма избор, особено в по-малките населени места, въпреки, че, аз пак бих ходила.За мен фитнеса и правилното хранене са станали с годините начин на живот и дребните детайли не биха ме смутили.
Но, както се спомена по-горе, хората сме различни, нормално е да има и различни мнения.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd February 2009, 14:27
Аватара на spontaneous
spontaneous spontaneous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Според мен по-полезна е аеробиката, защото фитнесът влияе силно на някои групи мускули и може някой ден да осъмнеш с доста напомпано тяло, което за една жена не е особено красиво.
Аз лично се убедих докато ходех на фитнес, макар че много внимавах какви серии от упражнения правя, гледах да не наблягам твърде много на крака и на ръце, за да не стана терминаторка.
Правех, разбира се, и за тези групи мускули, но по-леки, ненатоварващи упражнения.
И въпреки всичко позаякнах.
Сега изглеждам добре, оформих се добре, но ако бях продължила, нямаше да е така.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd February 2009, 14:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ходя редовно на фитнес от 7 години, храня се основно с протеини, тренирам разделно мускулни групи и смея да твърдя, че не съм заприличала на терминатор. Такова обобащаване е много крайно Комбинацията от фитнес и аеробика (аеробно натоварване)води до най-добри физически резултати.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd February 2009, 15:23
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spontaneous
Според мен по-полезна е аеробиката, защото фитнесът влияе силно на някои групи мускули и може някой ден да осъмнеш с доста напомпано тяло, което за една жена не е особено красиво.
Интересен израз Сподели опита си, може да си полезна на някое момче, което иска да осъмне като терминатор ХОра, те да не стават за 1 нощ мускулите? Как става тоя номер?
Добре де, няма да се заяждам, може би някои се напомпват повече от други, но повечето момичета, които не знаят, за какво става въпрос, като че ли имат страх от фитнес-залата, да не би да станат мускулести... АМи дори и да станат (което едва ли е възможно да се случи незабелязано), смятам, че е по-красиво от нежно-полюшващи се сланинки...

+ това искам да добавя, че Нелина много добре го е казала - ако си правиш една истинска тренировка и си отдаден изцяло на нея, тогава няма да имаш време (и изобщо да ти дойде на ум), да разглеждаш кой на какъв се прави в залата....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd February 2009, 15:53
deskata1984 deskata1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей, според мен аеробиката е по добра, тя е изцяло Аеробна тренировка.Важно е да се тренира . Аеробиката също стяга. Не може без спорт...Аз съм работила в фитнес и съм тренирала доста време, но с аеробиката съм постигала по голям резултат (говоря за водна аеробика). Не казвам, че сухата е лоша напротив също съм и фенка . Според мен всеки трябва да си намери спорта.... и да спортува
__________________
Единственият начин да имаш приятел е да бъдеш такъв!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd February 2009, 16:47
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И аз искам да попитам как си се напомпала, след като имаш доста по-ниски нива на хормони и ядеш много по-малко и вдигаш много по-леки тежести от... Мен. Сподели опита си и тайната на успеха, хиляди мъже на планетата се потят, приемат по 200 грама протеин на ден, вдигат по 150 кг от лег, стават 2 пъти нощем да се хранят и се молят да качат 1-2 кг мускулна маса. Познавам Мария Тевилова и знам с какви усилия тя си градила и поддържала тялото, а тя цял живот спортува и пак тялото и не е нереалното, да кажем ръката стига до малко над 40 см, в сравнение мъжете при тоя релеф са по 50+. За една жена е невъзможно да го постигне. Пък освен културистки, не познавам други мускулести жени, а ходещи на фитнес познавам десетки и те просто имат хубави, стегнати, нормални тела.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd February 2009, 22:05
Аватара на spontaneous
spontaneous spontaneous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Аз не казвам "напомпана" в прекия смисъл на думата.
Имах предвид, че усетих лека промяна и почувствах, че ако продължа, с времето ще стане грозно.
Съжалявам, но не ми харесват жени със силно изразени мускули на ръцете, нито на краката.
Аз съм на принципа, че за да е красива една жена, просто трябва да е стегната, в добра форма, гъвкава, спортна...
Но не и мускулеста.
И под "да осъмнеш" имам предвид, че човек не вижда промяната у себе си ден след ден, и не я осъзнава, както две седмици след подстригването не усещаш, че косата ти е пораснала, но след месец и половина забелязваш разликата.
След четири месеца здрав фитнес, у една жена определено се различава външният вид с преди и сега.
Слава Богу, аз спрях в момента, в който постигнах желаната форма, но въпреки това забелязах у себе си наченато развитие на мускулите по ръцете и краката, които не определям като особено "красиви" за едно момиче.
И макар че не са много развити, като си вдигна дамската чанта и си я сложа на китката, ако е по-напълнена с разни излишни дрънкулки и тежи, се забелязва един некрасив, започнал да се оформя мускул на ръката.
Особено на дясната, която ми е по-силната и по-развитата.


Лично аз виждах редовно една мацка във фитнеса, която направо ме отвращаваше.
Извинявам се, ама имаше егати прасците, егати бицепсите, а продължаваше да ги тренира.
Беше някаква ненормална спортистка, блъскаше много здраво.
Това не е красиво за мен.
Както и да е, няма да споря, намирам го за глупаво, все пак всеки има право да си каже мнението.
Така или иначе не получих проблема с твърде развита мускулатура, който дискутираме.
Може и да не съм права, но това е мнението ми.

Жените според мен трябва да се поддържат с по-женствени и приятни спортове, с танци, ходене пеша, джогинг, йога, аеробика, каланетика, пилатес и т.н.
Аз намирам за най-приятен, забавен и разпускащ (освен това - ефективен) начин - танците, разходките пеша, карането на колело и от време-на време по някоя друга серия коремни преси.
Тези неща ме карат да се чувствам добре, поддържат ме в добра физическа форма и т.н.

Според мен фитнесът е по-скоро за мъжете.
Или хайде, да не го казвам чак толкова разделително между двата пола, но - фитнесът не е за всеки.
И в крайна сметка всеки си избира какво да спортува.
Затова има толкова много спортове, за да може всеки да прави каквото му е приятно и да се грижи за тялото си.

Peace :]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесилиАеробика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:51.