IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 2nd June 2013, 00:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Уффф, хора, току що си довърших книгата - много тежка история за квадриплегик, който избира доброволната евтаназия, изобщо не знам защо чета такива смазващи книги, до сега съм ревала..

Та толкова тъпо ми стана, като се сетих как ви рева на главите, аджаба аз през колко много съм била минала. За един келяв нос.. Искам да има някой, който редовно да ме шамари -като дете никога не съм предолагала, че на 30 ще съм такава лигла.

Явно трябва да четем от време нещо толкова разтърсващо, че да се осъзнам какъв скъпоценен дар е живота и как има хора, които биха дали всичко просто да се събудят сутринта и да живеят нормален живот.

Сори за спама, но трябваше да споделя с накой емоциите си.

Пуф, извинявам се за неудобството! Но се опасявам, че ако се застояваш в този форум, честичко ще го изпитваш, така че свиквай!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd June 2013, 02:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Извинението не се приема , майтап ве какво извинения, какви са тея работи, проблема е в моя телевизор с тея преходи от аналогова към цифрова и тунера ми прави проблеми чат пат хаха
Ако пускаш редовно такива спиращи дъха фотосесии, тогава ще е по сложно Но ти нямаш вина, просто Бог и той има дни в които се вдъхновява и като реши да сътворява и тогава се получават ето такива шедьоври като теб
Но ти мен не ме мисли, ами гледай като пресичаш кръстовища и на светофари, тогава вече е много опасно, защо има и други, като мен дето лесно се разсейват хаха, и когато карат кола може и да объркат педалите или въобще да ги забравят, ако им блеснеш някъде по тротоара
Имаше такъв случай на една мацка от форума дето, заради мускулестият пич забравила за спирачките хаха.

Ивето знам, че няма да се сърди, че и шарим в темата, тя ми изглежда много пекана, а готините хора лесно се разпознават

Инак за другите неща, аз точно това засегнах в онзи километричният пост към rimi, че има толкова по важни неща в живота. Представи си една жена, която да знае, че не може да има деца примерно, на тази жена ако и предложат да може да роди дете, но в замяна да трябва да си жертва красотата на носа, повярвай тя собственоръчно ще си отреже парче от него, за да може да има дете.

Това го давам, като прост пример, за това как ние гледаме толкова по различно на нещата. То така се получава, че човек научава важни истини все по трудният начин, колко хора са си променили мирогледа, след някаква трагедия в която са оцелели, като по чудо или са преборили тежко заболяване или са изгубили близък човек, те след това гледат толкова различно на света, радват се и на малките неща, не мислят толкова за материалното.

Хубаво е да има такива хора, като теб с които може да си размени човек две приказки различни от хрущяли, връхчета и гърбици хаха
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd June 2013, 02:16
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Много е тежка темата за евтаназията, наистина. Не мисля, че е лигаво да се реве на такава тема. Аз покрай тери пратчет гледах филм за подобна клиника. и много се бях разстроила от някои то случаите на пациенти записали се в тази клиника.

Но един ме накара кисело да се усмихна - мъж и жена обичат се безумно цял живот са заедно имат н на брой деца, внуци и тн. мъжът смъртно болен иска евтаназия, жената иска и тя евтаназия с него - не можела без него. не било етично, отказват ги там нещо години наред ги мотат. по това реме обаче мъжът взема, че се стабилизира, а жената на свой ред се разболява и тежко и тогава тя става допустим случай за евтаназия, но мъжът се отказва да иска евтаназия и той, защото здравето му се е подобрило и не му се мре с жена му )) така то, в живота не само носовете не са съвсем симетрични, а и човешките отношения.

Аз с всичките си недостатъци винаги съм била късметлийка в любовта и съм била обичана от мъжа до себе си. Но без да искам се влюбих в един идиот. отне ми много време докато ми мине, и той днес пак ми писа некви тъпотии. и пак ме прихвана. сега трябва пак да чакам докато ме отпусне...брррр

ПуфПаф, всичко е въпрос на контекст, така е пък и тоя, в който се влюбих има ужасен нос , някакъв наистина ужасен. това обаче хич не му пречи.

Последно редактирано от ivvve : 2nd June 2013 на 02:22
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd June 2013, 02:31
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Виждала съм резултати - няколко на снимки, два дори и на живо. Който иска малък сладък холивудски нос, той е човекът - реже доста смело. Проблемът е, че не на всеки отива такъв нос. Трябва и останалите черти да са ти нежни. Но момичето, пуснало темата, е с доста нежни черти.
наистина ли мислиш, че съм с нежни черти? аз според мен съм с едри такива, но ми е трудно да преценя. общо взето съвсем малък нос не искам, щото не мисля, че ще ми отива на лицето и на характера ) ама по-фин- о, да!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd June 2013, 02:33
ivvve ivvve не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Нелка, освен, че си красива си и с много нетипична визия за България. Екзотична си за Балканите. Приличаш ми на Германка, особено с това носле. Те често имат чипи нослета, не знам що.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd June 2013, 09:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ами то и аз така този нос стана вече целта на живота ми въпреки това, че има къде по важни и смислени неща. То аз в постигането на нещо съм така преди това имах една друга борба точно това да имаш деца и сега вместо да им се радвам аз съм се вкопчила в тази лудост нос и не мога да се отърва направо започвам да се превръщам в психопат.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd June 2013, 11:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivvve Виж мнението
)) така то, в живота не само носовете не са съвсем симетрични, а и човешките отношения.
МЪЖЕ!!

Цитирай:
Аз с всичките си недостатъци винаги съм била късметлийка в любовта и съм била обичана от мъжа до себе си. Но без да искам се влюбих в един идиот. отне ми много време докато ми мине, и той днес пак ми писа некви тъпотии. и пак ме прихвана. сега трябва пак да чакам докато ме отпусне...брррр

ПуфПаф, всичко е въпрос на контекст, така е пък и тоя, в който се влюбих има ужасен нос , някакъв наистина ужасен. това обаче хич не му пречи.
И моето "приключение" от мъж тръгна.. Приятел на бивше гадже му се подигра пред мен, че приятелката му има голям нос! Бяхме на по 17, ужасно много се засегнах. В този моемнт реших, че ще го оперирам.

И за гърдите така! Винаги съм имала малки, но по едно време бях страшно слаба и бяха останали две кожички... Тогава излизах с едно момче, но осъзнах, че не ми харесва като човек и почнах да го отбягвам. Той явно много се е засегнал, защото веднъж се озовяхме на маса обща компания, доста хора. И той публично почна да се подиграва на бюста ми, или на липсата ми на такъв. Едни шеги за магьосници, да съм ги мазала с йод - щели да минат... Всики знаеха, че сме излизали, и го гледаха с нескрито презрение. Дори неговите приятели му правиха забележки да спре. А той беше с момиче. Не стига , че унижи мен, ами унижи и нея.
Аз си станах и си заминах, после пак ревах... Често ми се случва... Знаех, че един ден ще си сложа импланти и при мен всичко ще е наред, но той никога няма да може да си имплантира мозък или да стане по-добър човек...
И знаете ли какво стана - в момента е женен и жена му е с нулев бюст! Не е злорадстване, дано се обичат! Просто Бог винаги ти праща това, на кето се подиграваш!

Или както с "приятела" на Иввка - човека е дълбоко комплексиран заади собствения си нос, и всячески се опитва да не остане сам в компексите си...

Толкова е дълга тази тема...

Рими, хайде, мила - двете под ръчичка и на психолог! Аз съм ходила преди, до някъде помогна... Но трябва да си редовен и е нужна и много работа сам със себе си.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd June 2013, 12:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ивке, нищо ти няма на носа, така че не дърпай дявола за опашката. Носа ти е съвсем нормален и не знам къде го виждаш това камбестото По скоро обърни внимание на други неща, като вежди, грим, прическа и т.н.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd June 2013, 15:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето така много ви харесвам, като си отпуснете душата и си споделяте, дори нещата, които ви тежат. Като ви чета някои неща през, които сте минали или сега ви се случват и просто гледам с недоумение, какво носят тези хора в сърцето си и от къде идва всичко това и как един мъж може да нарани една жена. Едно поне съм разбрал със сигурност, че тези лоши качества, човек просто се ражда с тях и те не могат да бъдат премахнати, а единствено да бъдат блокирани и заключени, но те си седят там в душата на човек и винаги могат да се проявят. То вече не мога и да се изненадам от нещо, веднъж когато работих в СОТ, беше преди доста години и си седя на една пейка на центъра и привечер гледам едно момче и момиче, момчето вика и обижда силно момичето и по едно време само гледам някви шутове и шамари я бие, направо бях шокиран и тва става много бързо, ако беше продължил още малко веднага щях да се намеся, беше толкова грозно, не мога да повярвам, че има такива изруди.

Моят живот също не е бил много розов до момента, колко пъти съм си задавал въпроса, защо ми се случват лошите неща, да не би да плащам за някакви грешки или съм правил лоши неща в предишният си живот и сега си плащам или просто всичко е някакъв шиб*н късмет. На всичкото отгоре за да ми е още по сложно да го разбера, някои си позволява да влиза в къщата ни и да ни оставя яйце за да ни прави магия, ако не сте запознати най често са правят магии с яйца, баят ли ги кво ги правят не знам. Даже разбираш лесно, кой може да го е направил и най тъпото е , че няма от кво да ни завиди толкова някой, дори не сме богати. Аз гледам да не мисля уж за тея неща, викам нищо не може да ми повлияе, всичко си зависи от мен и такива неща. Сега обаче ще ви разкажа едно нещо, което никога няма да забравя !

Бяхме много малки деца и си играем в махалата и минават 3 циганки дърти и се оглеждат нещо и отварят входната врата на двора на съседната къща до нас и уж търсят някой, не помня питаха ли нещо, но видяхме как едната циганка пусна едно пликче в двора до вратата. Сега идва най страшното, те си тръгват и едната идва точно при и мамка и мръсна, как точно мен от всички деца избра и ме хвана силно за брадата и ме погледна в очите за няколко секунди, честно ви казва тези очи никога няма да забравя, все едно ме погледна дявола. Не знам защо го направи тази мръсна циганка, през живота си не съм мислил за този случай, тоест не съм се филмирал. После като дойде комшийката и казахме за тези циганки и пликчето в което имаше някви треви, корени и такива и тя го взе с една лопата и отидохме до реката да го хвърли.

Не знам хора, то и да искам да не вярвам в тези неща просто знам толкова много случаи.
На една роднина на стената на къщата до входната врата и бяха нарисували с червена боя надписа РАК, не знам ква е тая случайност, но скоро след това мъжът в семейството, който беше прекрасен човек, музикант акордеонист почина от рак и остави жена и две прекрасни дъщери сами. Пфуу сещам се за още толкова случаи, братовчеда и семейството му разбират от една врачка, която им казва точно къде в двора е заровено, дори зазидано да е беше едно шишенце с нещо си вътре, те го намират точно там, дори им казва от коя къща е човека, който го е направил това.

Братовчеда и той цял живот несполуки в любовта, сестра му още по голяма и тя сама още не се беше оженила, а вече в така възраст, че трябва да има и деца. Майка им страшно набожна жена, постоянно ходи на църква и отеца чете молитви, мина се не малко време, но ето, че нещата се промениха, братовчеда си намери сериозна приятелка, дори му се сбъдна една от мечтите да работи в чужбина и да спечели повече пари, сестра му също си намери своята половинка и се сгоди и вече има детенце на 2 години.

Истории много идват ми една след друга, даже една позната от друг град ми е разправяла, кви неща най различни и тя е намирал в къщи, а баща и е адвокат, на тях доста хора им завиждат. Веднъж обаче и тя такъв шок е изживяла, като е намерила бръснарско ножче в косата на една кукла у тях, направо е стигнала до психолог, правете си сметка. Не е истина колко лоши същества има на света, имам чувството, че тези хора са обладани от някаква тъмна сила, аз просто не мога да си го обясня по друг начин.

За днес май си изчерпих лимита на писане, надявам се историите ми да не ви отегчат.
Баси дори не знам каква емотикона да сложа за край но този пост !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd June 2013, 21:58
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
МЪЖЕ!!

И за гърдите така! Винаги съм имала малки, но по едно време бях страшно слаба и бяха останали две кожички...
И аз съм с малки гърди. Преди този форум изобщо не се бях замисляла, нито съм имала някакви комплекси. Сега от време на време се чудя как ли ще изглеждам с по-големи, но май няма да е добре. Не съм чела раздела за мамопластика, но не искам да приличам на комбайнерка. С широк гръден кош съм и почти равни гръдна обиколка и ханш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стесняваненавръхнанос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:02.