IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 3rd June 2013, 22:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моето вкостяване е по същия начин - на пипане вкостяането е повече от ляво, но на гледане си личи повече отдясно. Това е типично за вкостяванията, и на братовчетка ми е така. Просто са калциеви натрупвания с неправилна форма..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #812  
Стар 3rd June 2013, 22:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

На братовчедка ти вкостяване ли е
Въбще не прилича на вкостяване
Отговори с цитат
  #813  
Стар 3rd June 2013, 22:21
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

В анфас нищо не личи и е много хубав но в профил ме дразни страшно Аз затова си мисля че проблема е горе в страничните кости защото гърба на носа не е толкова фин колкото на Дилиана а тя се оперира след мен
Отговори с цитат
  #814  
Стар 3rd June 2013, 22:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
На братовчедка ти вкостяване ли е
Въбще не прилича на вкостяване
На такова го оприличаваме. Не знам, нейното е много силно изявено, може да има недовършена работа..
Вкостяването винаги го свързвам с малка бабунка, като гърбичка. Има носове, които са оле-мале, мазало, и пак ги минават за "вкостяване"... Знам ли къде е разликата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #815  
Стар 3rd June 2013, 22:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
В анфас нищо не личи и е много хубав но в профил ме дразни страшно Аз затова си мисля че проблема е горе в страничните кости защото гърба на носа не е толкова фин колкото на Дилиана а тя се оперира след мен
Kaто почнете да пишете глупости направо се хващам за главата ...
представи си един триъгълник и ми кажи как страничните стени се отразяват на гърба на носа ! Достатъчно е да имаш елементарни понятия по геометрия, за да можеш да си обясниш някои неща. Просто не са ти го изпили в права линия отгоре за това и така се е получило!
За мен лично проблема не е голям и ако съм на твое място изобщо не бих се притеснявала. И вече не знам за кой пореден път го казвам, че ринопластиката не е фотошоп!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #816  
Стар 4th June 2013, 00:50
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Рими, аз пък искам твоя връх. Знаеш ли как се успокоявам - че при всички положения съм по-добре от преди. Доверих се на един много добър хирург и ще продължавам да му се доверявам. В смисъл, за всички мои притеснения изпращам мейл. Другата седмица съм на контролен. Моят нос всеки ден е различен. Ту подут, ту перфектен. Днес едната ми ноздра е по-голяма. Говорих с мой познат в САЩ, който след тежка катастрофа му е възстановявано почти цялото лице. Изграждан му е нос с 10 операции. Та тай ми каза - масаж. Било много важно да се махат течностите. И да се предотврати скар тишу. На БГ е белезна тъкан - нещо такова. Носовете се променят дълго време и наистина ни е рано за констатации. Бъди позитивна и знай, че наистина имаш страхотен нос.
Относно веждите, и аз съм фен на плътните вежди. Никога не бих си оскубала моите. Плътни вежди са символ на младостта. А относно отправените критики от Bunny, не съм много запозната, за което се извинявам, но вие в качеството си на какъв експерт ги казвате тези неща? Лекар ли сте? Просто любопитство!
Отговори с цитат
  #817  
Стар 4th June 2013, 01:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не е необходими да си лекар или медицинско лице за да разбереш, че някои хора пишат абсолютни глупости.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #818  
Стар 4th June 2013, 07:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз нямам предвид че страничните кости са изрязани а че не са събрани достатъчно една до друга и отгоре се получава вдлъбване което се напипва като прокарам пръст по гърба на носа
Отговори с цитат
  #819  
Стар 4th June 2013, 07:45
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана и аз като тебе се доверих на 100 процента направо сега не мога да повярвам че ми се случва това Надявам се само доктора да корегира този проблем Ти като пишеш имейли отговарят ли ти веднага аз вчера пратих казаха ми че ще покажат снимките на док и ще ми отговарят надявам се това да стане скоро А за върха не се притеснявай ще ти стане страхотен сигурна съм
Отговори с цитат
  #820  
Стар 4th June 2013, 08:57
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Знам, че не е много по темата, но, Нелс, устните ти естествени ли са, защото са просто идеални? (:
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.