IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 2nd March 2011, 16:41
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Мерси на всички ....Много сте мили...

Дано всичко ми е наред и нямам повече проблеми с новите ми придобивки...Не изпускам момент да мина покрай голямото огледалото...

А от Мисссито се научих да си имам и едно в леглото....
Отговори с цитат
  #452  
Стар 2nd March 2011, 16:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го!
и от мен!
Отговори с цитат
  #453  
Стар 2nd March 2011, 16:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го!
и от мен!
Отговори с цитат
  #454  
Стар 2nd March 2011, 16:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и аз ти пожелавам бързо възстановяване и се радвам за теб че си се отървала от този гел.

Преди 10-15 години смятал ли е някой хидрогела за опасен? Работело ли се е тогава и със силиконови имплантати или само със солен разтвор?
След още 15 години може би ще се използват съвсем ново поколение имплантати и сегашните силиконови може би ще са също толкова опасни
Отговори с цитат
  #455  
Стар 2nd March 2011, 16:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и аз ти пожелавам бързо възстановяване и се радвам за теб че си се отървала от този гел.

Преди 10-15 години смятал ли е някой хидрогела за опасен? Работело ли се е тогава и със силиконови имплантати или само със солен разтвор?
След още 15 години може би ще се използват съвсем ново поколение имплантати и сегашните силиконови може би ще са също толкова опасни
Отговори с цитат
  #456  
Стар 2nd March 2011, 17:06
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

най-вероятно си права... за съжаление.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 2nd March 2011, 17:06
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

най-вероятно си права... за съжаление.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 2nd March 2011, 17:07
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

Аз не съм компетентна и медицина не съм учила.Но само зная че при една мамопастика разрезът е около 3-4 см ако е под гърдата,ако греша ме поправете.При мен е изцяло под гърдата,от лепенките не мога да го видя все още,но Доцентката ме беше предупредила ,че ще е дълъг и ще обхваща цялата ми гърда отдолу,не мога да си го премеря в момента но май е около 8-10 см.Не съм сигурна.Конците обикновенно се махат около 10 ден,но при мене тя реши да изчака още няколко дни тъй като при отсраняването на гела е отсранена и много моя тъкън и кожата ми е прекалено тънка.Изглежда затова съм с такива конци (незная но ще я попитам )за да може да контрулира когато тя реши да ги отсрани.За да не натежи инпланта и да изпадне.В интернет гледах снимки на момичета с показали се инплантани поради изпадане.По различни причини.Ох дано при мене всичко е наред...
Отговори с цитат
  #459  
Стар 2nd March 2011, 17:07
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

Аз не съм компетентна и медицина не съм учила.Но само зная че при една мамопастика разрезът е около 3-4 см ако е под гърдата,ако греша ме поправете.При мен е изцяло под гърдата,от лепенките не мога да го видя все още,но Доцентката ме беше предупредила ,че ще е дълъг и ще обхваща цялата ми гърда отдолу,не мога да си го премеря в момента но май е около 8-10 см.Не съм сигурна.Конците обикновенно се махат около 10 ден,но при мене тя реши да изчака още няколко дни тъй като при отсраняването на гела е отсранена и много моя тъкън и кожата ми е прекалено тънка.Изглежда затова съм с такива конци (незная но ще я попитам )за да може да контрулира когато тя реши да ги отсрани.За да не натежи инпланта и да изпадне.В интернет гледах снимки на момичета с показали се инплантани поради изпадане.По различни причини.Ох дано при мене всичко е наред...
Отговори с цитат
  #460  
Стар 2nd March 2011, 18:03
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Не мисли таква страхотии ,според мен е много трудно това да се случи,а и ти изпълняваш точно препоръките така ,че не ми се вярва да го провокираш
Спокойно,какви страшни неща си преживяла.Бързо възстановяване и забрава на всимки негативни емоции ,които си имала с гърдите си
Следвреме ,дали ще може да ги преместиш подмускулно,защото това май е по-добрия вариант Можеби като се възстановят тъканите........
Много ли твоя тъкан е отстранена ,а жлеза?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.